Skocz do zawartości

Prezent dla księgowej

wróć do serwisu Księgowość 80 odpowiedzi w tym temacie

#61 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 10:37

Skoro to kobieta, to niekoniecznie musisz patrzeć na to jaki ma zawód, ale na jej zainteresowania. Zresztą każda kobieta lubi dostawać kosmetyki, więc możesz jej kupić coś z http://pierrerene.comMoja żona bardzo sobie chwali ich kosmetyki i wiem, że ich używa. Nawet kupowałem jej niedawno na prezent podkład do twarzy skin balance, bo widziałem, że się jej kończy, a wiem że to jej ulubiony podkład, do którego ciągle wraca. Warto też zapytac kobietę wprost co chciałaby dostać, nie bójmy się tego. A przynajmniej prezent będzie zawsze trafiony :)

#62 Aluecka

Aluecka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 19:15

Ja bym stawiała np na to, że jest kobietą więc możnaby jej dać np coś związanego z pracą - chociaż nie postrzegałaby jej przez pryzmat pracy, bo uważam że prezent nie do końca powinien być związany z pracą, ale np można dla niej wykonać szkatułkę na biżuterię metodą decoupage a o tej metodzie możesz przeczytać tu http://obk.pl/decoup...sie-tej-sztuki/ myślę że z takiego prezentu byłaby bardzo zadowolona bo byłby unikalny i specjalnie dla niejj :)

#63 Majeczka19

Majeczka19

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 07:52

Może książkę popularnonaukową z dziedziny finansów? Niekoniecznie kodeks,ustawę, tylko napisaną w miarę ludzkim językiem. Do tego jak jakiś upominek, to co lubi np. biżuteria. Osobiście nie chciałabym dostać akurat na urodziny trykto atrybutu związanego z pracą, z studiami.

#64 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 02 kwiecień 2017 - 14:03

Może coś związanego z muzyką jak płyty winylowe? Wracają teraz do łask więc uważam,że będą świetnym prezentem. Mogą służyć nie tylko do słuchania muzyki ale i też kolekcjonowania - aranżacji ścian w stylu retro :) http://www.3kropki.p.../muzyka/winyle/w tym sklepie jest spory wybór takich płyt więc warto przejrzeć ofertę .

#65 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 229 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 22:05

Może kosmetyki? Zajrzyj na https://biolinea.pl/- w ofercie tego sklepu znajdują się kosmetyki marki "Idea Toscana", która dopiero weszła na polski rynek!

#66 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 00:03

Może kupcie jej jakiś zegarek smile.png Ja bym się cieszyła jakbym dostała jakiś. Ogólnie wszystko zależy od tego co lubi osoba, którą chce obdarować. Mnie się strasznie podobają zegarki damskie suunto na e-watches.pl chyba sobie sama taki sprawię biggrin.png

#67 marcin511

marcin511

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 05 maj 2017 - 09:30

Oj, nie wiem czy nie lepszy byłby voucher na kosmetyczne zabiegi? Pamiętam jak podarowaliśmy taki naszej szefowej, jak była zachwycona. Wybraliśmy najlepszy salon Spa w Poznaniu   http://www.goodtimedayspa.eu/   cieszący się znakomitą opinią wśród pań z racji bogatej oferty i miłej obsługi. Koleżanki z pracy wybrały odpowiedni pakiet dla szefowej, bo my mężczyźni nie nie mamy w tym temacie wiele do powiedzenia i było ok.  Taki praktyczny, kobiecy prezent :)

#68 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano 16 maj 2017 - 13:18

Moim zdaniem na masaż byłoby dobrym pomysłem. Na pewno się ucieszy.

#69 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 18:41

Może jakaś książka? Ja często kupuję książki na prezent w dyskoncie książkowym http://aros.pl/ Zawsze znajdę coś ciekawego i w niezłej cenie. :)

#70 Guest_Miriam

Guest_Miriam
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 13:12

Księgowej pracę umilić może fajny kubek i dobra kawa.  Moja siostra jest miłośniczką kawy włoskiej i na prezent dostała ode mnie Balletti Caffe Dolce. Myślę, że powinna jej smakować, bo Agata lubi takie mieszanki Robusty i Arabiki. Nie wiem gdzie ją dostać stacjonarnie w moim mieście dlatego zamawiałam ją przez Internet ze sklepu doskonalakawa.pl. Tylko jak zechcesz kupić kawę to wcześniej upewnij się czy księgowa ma młynek do kawy. Bo to ziarnista kawa oczywiście.

#71 aleksandrace

aleksandrace

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 11:49

Zdecydowanie wygodny długopis oraz dobry kalendarz. Niekoniecznie przeznaczony na konkretny rok. Są też takie do wypełniania dat - korzystasz kiedy chcesz. :)

#72 Guest_Aneta12

Guest_Aneta12
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 13:26

Na tą okazję warto podarować bon jubilerski aby ta osoba mogła wybrać swój upominek sama, apart.pl/bizuteria/bon-jubilerski/4990

#73 Guest_Anita12

Guest_Anita12
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 17:29

Bon jubilerski sprawdzi się bardzo dobrze, apart.pl/bizuteria/bon-jubilerski/4990

#74 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 26 grudzień 2018 - 15:26

Ostatnio widziałam, że yes ma też ładne kolekcje biżuterii. Poza tym można kupić jakieś kosmetyki albo bon upominkowy do jakiegoś sklepu

#75 Guest_Aniela34

Guest_Aniela34
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 11:39

Świetnym pomysłem będą bony jubilerskie na zakup biżuterii. W Aparcie można je dostać nawet od 100zł

#76 Majkela

Majkela

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 grudzień 2018 - 16:19

A może wejdź na jakieś portale z koszami prezentowymi i wybierz jeden z nich. 

#77 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 650 postów

Napisano 30 grudzień 2018 - 16:57

Dla księgowej wypasiony kalkulator będzie ok :)

#78 adrian79

adrian79

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:26

Wieczne pioro.

#79 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 09:33

Myślę, że książek księgowa ma aż nadto i lepiej byłoby pójść w coś bardziej oryginalnego. Wspomniana biżuteria jest świetnym pomysłem, jakieś ubranie, labo może jakiś dodatek do wystroju biura :) na alii mozna tyle faknych rzeczy znaleźć. Nie mówię, żeby kupować od razu, ale nawet żeby się zainspirować. Oprócz tego bomm.pl. Też jest strona z bogatym asortymentem kwiatowych dekoracji. A nóż może coś by się nadało :) Prezent trzeba uzależnić od osoby, jeśli dobrze się ją zna na pewno trafimy z idealnym podarunkiem ;)

#80 Darek Piwowarczyk

Darek Piwowarczyk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 13:51

Toż to prezentem może być dosłownie wszystko. Choć ja odszedłbym od tego, że jest ona księgową, a jest dziewczyną, kobietą i zrobiłbym jej prezent jako kobiecie ;) Choć księgowa to też kobieta, ale chyba wiecie o co mi chodzi :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy