Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożyczka dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl

wróć do serwisu Księgowość 208 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_pawelwik

Guest_pawelwik
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 19:40

A długo czekałeś na telefon zwrotny??

odezwali się do mnie jakoś 2 tyg po złożeniu wniosku

#42 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 14:16

ja też jestem kilentem szybkigrosz w sumie wynegocjowałem sobie całkiem dobre warunki teraz tylko muszę się trzymać terminów w spłacaniu zeby znów się nie wpakować w długi jak już raz

#43 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 18:45

dziś podpisałam umowę i inwesortorem warto czekać polecam

#44 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 18:45

dziś podpisałam umowę i inwesortorem warto czekać polecam

#45 Guest_kamilka

Guest_kamilka
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 19:07

widzę ze grona zadowolonych z szybkigrosz klientów rośnie sama już złożyłam wniosek ale nie mam jeszcze nikogo chętnego ale czekam

#46 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 17:34

sam korzystałem z ich usług mimo ze byłem zadłużony kredyt dostałem i to na całkiem dobrych warunkach zacząłem od wniosku na szybkigrosz.pl

a długo czekałeś na inwestora ??

#47 Guest_Moderator

Guest_Moderator
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 12:50

UWAGA.

Wszystkie pozytywne opinie pisane są z tego samego IP. Co oznaczać może tylko jedno - pisze to tylko jedna osoba. Najprawdopodobniej osoba będąca właścicielem lub pracownikiem firmy "szybkigrosz". Żeby ktoś późxniej nie płakał że ma długi i jeszcze za telefony do nich musi zapłacić 300 zł. O krążących w sieci danych osobowych z numerem PESEL nie wspomnę.

I życzę wielu łez w zapasie .... bo mogą się przydać.

#48 Guest_jola

Guest_jola
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 19:23

złożyłam wniosek na szybkigrosz i po tygodniu miałam już inwestora

#49 Guest_iwona

Guest_iwona
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 19:25

ja też jestem kilentem szybkigrosz w sumie wynegocjowałem sobie całkiem dobre warunki teraz tylko muszę się trzymać terminów w spłacaniu zeby znów się nie wpakować w długi jak już raz

tez mam u nich pożyczkę terminów trzeba przestrzegać

#50 Guest_Cina

Guest_Cina
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 19:54

Szybki grosz to oszuści i naciągacze pieniędzy przez drogie rozmowy telefoniczne !!! 

#51 Guest_agatka

Guest_agatka
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 19:47

dla zadłużonych polecam prywatne pożyczki na szybkigrosz ja czekałam 2 tyg ale wrescie się odezwali i mam już gotówkę

#52 Guest_hela

Guest_hela
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 18:48

ja na szybkigrosz znalazłam inwestora i to z nim wszystko ustalałam u nich płaciłam tylko za rozmowe która trwała 7 minut

#53 Guest_ilona

Guest_ilona
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 20:27

ja dzięki portlawi szybkigrosz.pl znalazłam prywatnego inwestora i dostałam 8 tys pożyczki

#54 Guest_martyna

Guest_martyna
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 11:39

jeśli masz problem ze spłatą zadłużenia i szukasz prywatnej pożyczki to szybkigrosz.pl jest najlepszym rozwiązaniem można tanio pożyczyć pieniądze sam korzystałam

#55 Guest_halina

Guest_halina
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 15:48

Mam problem ze spłatą pożyczki. Zalegam już 2 miesiące, komornik siedzi mi na głowie. Wszędzie gdzie chce wziąć pozyczkę mam odmowę. Znacie jakieś firmy, które udzielają pozyczek zadłuzonym? Ktoś słyszał o szybkigrosz.pl ?? Tam podobno udzielają takich.

sama miałam podobną sytuację złożyłam wniosek na szybkigrosz.pl i znalazłam prywatnego inwestora od którego pożyczłam potrzebną kwotę

#56 Guest_jola

Guest_jola
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 17:55

brałam niedawno pożyczkę na szybkigrosz.pl miminum formalności szybko znalazł się inwestror zadnych ukrytych kosztów polecam

#57 Guest_krynia

Guest_krynia
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 15:09

na szybkigrosz.pl można znaleźć prywatnego inwestora i dostac pożyczkę nawet jak ma się komornika

#58 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 16:34

miałam raz okazję kożystać z pożyczki przez szybkigrosz w sumie bez komplikacji wszystko szybko i sprawnie polecam

#59 Guest_aneta

Guest_aneta
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 19:10

za rozmowę telefoniczną z konsultantem szybkigrosz.pl zapłaciłam 30 zł ale już po trzech dniach znalazł sie dla mnie inwestor i już żadnych innych kosztów nie ponisiłam

#60 Guest_kora88

Guest_kora88
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 17:32

mialam problem ze zpłatą zaległej chwilówki wtedy trafiłam na ofertę szybkigrosz.pl znalazłam prywatngo inwestora i dostałam 4 tyś polecam wszystkim zadłużonym

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych