Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobra pożyczka.

wróć do serwisu Moja Firma 108 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_yolkaa

Guest_yolkaa
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 15:40

Ja również bardzo polecam firmę udzielającą pożyczek na zakup nagrobków czy też innych rzeczy. Firma świadczy udzielanie rat na  niski procent dzięki czemu dużo lepiej skorzystać z oferty iRaty niż brać kredyt w banku. 

#82 boddekk

boddekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:33

Przy braniu pożyczki powinno się zasięgać języka w wielu miejscach tak, żeby optymalnie dopasować sobie pożyczkę do potrzeb i możliwość. Warto sprawdzić opinie o pożyczkach pozabankowych tutaj pozyczka-online.info W każdym razie im więcej pytamy, tym więcej zyskujemy.

#83 Guest_guzman

Guest_guzman
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 21:04

Czy w wonga muszę przechodzić procedurę weryfikacji tożsamości?

#84 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 16:11

Witam! Guzman, tak. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, eliminując przypadki, w których niepowołana osoba użyje Twoich danych osobowych. Upewnij się, że podane przez Ciebie dane osobowe są poprawne.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=infor. Możesz także zamówić rozmowę na stronie internetowej wonga.pl. Nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#85 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 12:08

Zanim weźmiemy pożyczkę warto dowiedzieć się akie będą potrzebne do tego dokumenty https://pfinanse.eu/...przez-internet/ . To na pewno bardzo przyśpieszy cały proces. Może się tez okazać, że niektóre dokumenty musimy najpierw zdobyć, a dopiero potem szukać dobrej oferty.

#86 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 13:00

A może lombard? Ja mogę Ci polecić lombardmyszkow.pl

#87 mari8

mari8

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 07:40

Jeżeli myślisz o pożyczce pozwalającej Twojej firmie, na zmiany to, zastanów się nad wyborem http://pozyczkowy.co...modernizacyjne/ :) Jest to szansa na zmianę polityki energetycznej dzięki korzystnej pożyczce w tym celu! Możesz się o nią starać, dopiero rozpoczynając swój biznes, ewentualnie będąc już dobrze rozwijającą się firmą. 

#88 Guest_piotrek

Guest_piotrek
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 16:21

Jaki jest koszt kolejnej pożyczki w wonga (poza tą pierwszą promocyjną za 10zł)?

#89 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 06 maj 2019 - 08:47

Ja korzystałem z firmy HabzaFinanse, znalazłem ich po opiniach na google i muszę przyznać, że znają się na rzeczy.  
W swojej ofercie posiadają pomoc z kredytem, konsolidacją chwilówek , czy pożyczka dla zadłużonych . 
Potrzebowałem gotówki na remont mieszkania i warunki jakie mi przedstawili biły na głowę oferty z banków, naprawdę warto mieć w tych sprawach fachowca który ma za zadanie

wywalczyć dla nas jak najlepsze warunki :)

#90 chwilowapozyczka.pl

chwilowapozyczka.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 18 maj 2019 - 05:38

Pożyczki mogą być z jednej strony chwilowym ratunkiem od kłopotów finansowych, jednak czasem same mogą stać się przyczyną problemów. O tym należy bezwzględnie pamiętać. Opinie o tym, jaką pożyczkę można uznać za dobrą, są bardzo rozbieżne. Wszystko zależy od kryterium, które się zastosuje. Jedni oceniają oferty pożyczkowe pod kątem kosztów - oprocentowania, prowizji itd. W takim przypadku najlepsza pożyczka to taka, która są darmowa. Na rynku funkcjonuje kilkadziesiąt firm oferujących chwilówki za darmo. Z pewnością powinno się je wziąć pod uwagę. Pożyczki na https://chwilowapozyczka.pl/, poza standardowymi ofertami obciążonymi odsetkami i prowizją, zawierają także promocyjne chwilówki, udzielane za darmo nowym klientom przez ponad 20 firm pożyczkowych o charakterze ogólnopolskim. Ale trzeba pamiętać o tym, że na taką darmową chwilówkę mogą liczyć tylko osoby o dobrej historii kredytowej. Co mają zatem zrobić Ci, którzy widnieją w BIK, KRD czy jakiejś innej bazie. Pożyczki bez BIK mogą być tu pomocne, ale powinno się na nie mocno uważać. Mogą być znacznie droższe niż inne rozwiązania. Często także wymagają żyranta czy gwaranta. A ponadto liczba instytucji oferujących takie pożyczki jest stosunkowo niewielka.

#91 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 22 maj 2019 - 21:51

Jak się bierze pożyczki z dobrych firm i na porządnych sprawach, to w sumie nie ma się czego bać. Warunki są zawsze przejrzyste i wiadomo o co chodzi, przynajmniej na https://freezl.pl/of...lowki-bydgoszcz :D Ja właśnie tam zawsze biorę pożyczki i jest mi najwygodniej. Mają bardzo atrakcyjne oferty z niskim oprocentowaniem! 

#92 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 27 maj 2019 - 07:00

Polecam zastanowić się nad pożyczeniem pieniędzy w firmie Future Capital;

https://www.futureca...zyczki-dla-firm

Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek dla firm

Po pierwsze nie trzeba mieć takiego dużego stażu dzialania firmy oraz nie trzeba udowadniać wysokich dochodów

Po drugie pieniadze można otrzymać szybciej niż w banku

Po trzecie takie pożyczki społecznościowe oferują o wiele lepsze warunki jeśli chodzi o koszta pożyczki niż w przypadku pożyczek w firmach prywatnych 

#93 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 20:20

Witam! Piotrek, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej

- nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#94 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 30 maj 2019 - 08:09

Nie wiem, czy jest coś takiego jak dobra pożyczka. Jeśli ktoś już musi się zadłużyć, to najlepiej zrobi korzystając z jakiegoś banku.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#95 Martin1

Martin1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 08:35

Ogólnie, zależy dla kogo która pożyczka jest najlepsza, bankowa, pozabankowa, a może po prostu prywatna

#96 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 10:25

Prywatna to zależy czy jest oprocentowana, czy nie no i czy jest pod jakiś zastaw. Nie każdy ma możliwość pożyczenia pieniędzy od rodziny bez kosztów. A prywatne pożyczki mogą być bardzo niebezpieczne. Jeśli chodzi o Banki, to w przypadku firmy często mają duże wymagania z dokumentami i chyba wymagają jakiegoś dość sporego okresu prowadzenia firmy. Np. na finiata.pl — to odnawialna linia finansowanie dla firm wymagane jest minimum 6 miesięcy prowadzenia firmy. Czyli to wygląda już lepiej. 

#97 Guest_Lulu

Guest_Lulu
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 08:15

A jakie koszty są w tej Finiacie? Bo to jest najważniejsze. Wiadomo, że jakieś koszty są tylko pytanie na jakiej granicy.

#98 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 13:38

Na stronie Finiaty jest dostępny kalkulator pożyczkowy. Pytałam na czacie i oprocentowanie jest tak jak by dwu etapowe. Za limit 10 tysięcy opłatę miesięczną masz 33 zł (0,33%), jeśli wykorzystasz limit to miesięczne oprocentowanie to maksymalnie 2,9 %. Opinie o firmie sią bardzo dobre. 

#99 Guest_Lulu

Guest_Lulu
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 08:23

Czyli 33 zł płacę co miesiąć za to, że mam dostęp do 10 tysięczy. A te 2,9 % jest od kwoty wypłaconej, czyli jeśli z limitu wypłacę 1000 zł to od tego jest 2,9% dodatkowo. A jaki mam czas na spłatę?

#100 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 07:44

Z tego, co jest napisane na finiata.pl to okres kredytowania to 6 miesięcy od dnia wypłaty. Przynajmniej taką informację znalazłam. Z ciekawości sprawdziłam opinie w Internecie i Finiata ma bardzo dobre. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych