Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję taniego biura rachunkowego do obsługi spółki z o.o.

wróć do serwisu Księgowość 163 odpowiedzi w tym temacie

#61 Klawrino

Klawrino

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 23:22

Mi przy prowadzeniu firmy bardzo pomaga biuro rachunkowe http://biurofirma.pl/z Nowego Sączu, przyjemny i luźny kontakt z pracownikami tego biura pomaga w dobrym zrozumieniu się i wykonaniu pracy na czas.

#62 Guest_vitek

Guest_vitek
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 15:10

Mi odpowiada oferta jaką mają na stronie www.ksiegowosc-dla-spolek.pl. Biuro jest z Warszawy, robią pełną księgowość, w tym księgowość dla spółek. Niezła cena, miesięczny koszt to w moim wypadku 190 zł netto, ale ja nie mam też jakiś specjalnie dużych potrzeb, jeśli idzie o księgowanie.

#63 montownia

montownia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 luty 2016 - 09:33

Może tu coś znajdziesz: http://polecamspeca....chunkowe/krakow- trochę ogłoszeń jest.

#64 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 12:20

Zgłoś się do Marii Grabowskiej z biurogama.pl. Pomogła mi od podstaw założyć biznes (rejestracja i inne sprawy), otrzymałem doradztwo przy doborze właściwej formy opodatkowania. Przechodziłem z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości do prowadzenia standardowej działalności gospodarczej i biuro Gama pomogło mi mocno w załatwieniu niezbędnych formalności. Płacę niewiele. Cena usług obniża się proporcjonalnie wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, co jest moim zdaniem ogromnym plusem. Akurat mam firmę, w której wzrasta ilość dokumentów księgowych rok do roku i w tym biurze na 100% nie przepłacam. Sprawdziłem praktycznie wszystkie cenniki i nie znalazłem lepszego.

#65 januszek

januszek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 03 marzec 2016 - 20:23

Sprawdż Tax Bonus http://tax-bonus.com...owe-ksiegowosc/cenowo bardzo przystępnie i profesjonalnie. Obsługują firmy z całego kraju.cenowo bardzo przystępnie i profesjonalnie. Obsługują firmy z całego kraju.

#66 Guest_klient

Guest_klient
  • Goście

Napisano 05 marzec 2016 - 22:32

Skontaktuj się z biurem rachunkowym z Ciemniewka ksiegowoscmoznalubic.blog.pl. Powiem tylko tyle sam tytuł tego bloga o czymś mówi :-). Po prostu księgowość w tym biurze wykonywana jest z pasją a do tego cena przestępna. Obsługuje firmy z całej Polski.

#67 Guest_Niko

Guest_Niko
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 21:39

Witam serdecznie, firma działająca na terenie całej Polski oferuje rabat na wszystkie usługi dla nowych firm -20%

#68 Joanna58

Joanna58

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 14:13

Ja tez szukam dobrego biura rachunkowego w Płocku. Na razie znalazłam to http://estelligence....chunkowe-plock/. Czy macie z nimi może jakieś doświadczenia? 

#69 Guest_szczecinianin

Guest_szczecinianin
  • Goście

Napisano 27 marzec 2016 - 00:03

Polecam biuro spod Ciechanowa. Obsługują i zdalnie czyli całą Polskę. Mnie prowadzą dwa lata i jest ok, właśnie zdalnie. Jestem ze Szczecina. Kontrole przeszły bez uszczerbku na zdrowiu. Dla przedsiębiorców rabat na dwa miesiące 50%, a dla przychodzących z innego biura dwa miesiące za 1 zł. Ja skorzystałem z tej złotówki. 

#70 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 09:43

Polecam Biuro Rachunkowe KSI. Świadczą usługi na terenie całej Polski. Dla nowych klientów oraz nowo powstałych firm dużo promocji. Strona www.ksi.org.pl zakładka Biuro rachunkowe.

#71 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 11:59

Poszukuję taniego biura rachunkowego do obsługi spółki z o.o.
Mam do wystawienia zaległe FV za czynsz od 2009 r. do nadal. Trzeba skorygować VAT, który za cały ten okres był 0. I dodatkowo sporządić sprawozdanie finansowe za lata 2011, 12, 13, i obecny rok. Firma jest w likwidacji, dlatego poszukuję taniej oferty,

Mirosławo, poszukaj w bazie: www.infokonsument.pl/jak-oni-kupuja i zobacz gdzie możesz uzyskać darmowe porady prawne.

#72 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 12:20

Ja od jakiegoś czasu ogarniam sobie papiery na własną rękę, z wykorzystaniem programów od RESET2, czasem jeżeli mam z czymś problem posiłkuję się pomocą bardziej ogarniętych w temacie, ale jak na jednoosobową DG daję radę samodzielnie.

#73 Guest_becia

Guest_becia
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:15

Poszukaj na www.sumiennyksiegowy.pl Zobaczysz i ceny i opinie więc warto

#74 Guest_Julita

Guest_Julita
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 11:52

Jeśli jesteś nastawiony na biuro lokalne, a nie jakieś księgowości online, to ze swojej strony polecam biuro rachunkowe Agnieszka Kotnis-Filipczyk. Przede wszystkim świetne podejście, zawsze w gotowości do odpowiedzenia na multum pytań i wątpliwości, dodatkowo nie trzeba się matwić o wszystkie sprawy z urzędami, bo są załatwiane przez pracowników. No i najważniejsze – cena jest stała, a panie są otwarte na negocjacje przez co sama utargowałam niższą cenę niż sie spodziewałam po odwiedzeniu wielu innych biur.

#75 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 13:20

Jeśli jesteś nastawiony na biuro lokalne, a nie jakieś księgowości online, to ze swojej strony polecam biuro rachunkowe Agnieszka Kotnis-Filipczyk. Przede wszystkim świetne podejście, zawsze w gotowości do odpowiedzenia na multum pytań i wątpliwości, dodatkowo nie trzeba się matwić o wszystkie sprawy z urzędami, bo są załatwiane przez pracowników. No i najważniejsze – cena jest stała, a panie są otwarte na negocjacje przez co sama utargowałam niższą cenę niż sie spodziewałam po odwiedzeniu wielu innych biur.

www.sumiennyksiegowy.pl to nie ksiegowość online. Spis WSZYSTKICH KSIĘGOWYCH!!!!!!!

#76 DCC

DCC

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 14:09

Cały temat już jest pewnie dawno nieaktualny, a Wy dalej wklejacie linki, nie interesując się nawet, czy chodzi o biuro w Gdańsku czy w Zębie k/Zakopanego

#77 Guest_Lucyna

Guest_Lucyna
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 08:07

Cały temat już jest pewnie dawno nieaktualny, a Wy dalej wklejacie linki, nie interesując się nawet, czy chodzi o biuro w Gdańsku czy w Zębie k/Zakopanego

A jakie to ma znacznie? Dzisiaj mozna rozliczać się w systemie online i lokalizacja biura rachunkowego nie ma już większego znaczenia.
Ja preferuję księgowość internetową, w tej chwili większość biur na takową w swojej ofercie np. biuro rachunkowe - www.wadmex.pl
Ogólnie jest w czym wybierać.

#78 michal165

michal165

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 19:45

Znam biuro rachunkowe, oto ono www.libree.pl, które oferuje usługi spółką z o.o., ale nie tylko.

#79 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 13:58

Witam, polecam osobę która pomogła mi w założeniu działalności gospodarczej i powiedziała kilka ciekawych rzeczy. Księgowość prowadzi mi biuro ale naprawdę pomimo obaw jestem zadowolony więc pomimo opinii to chyba inne biura wypisują bo ja mogę polecić w razie gdyby ktoś był zainteresowany podaję maila do pana Łukasza bo nr telefony chyba nie mogę: komar881@op.pl

#80 Guest_jhhh

Guest_jhhh
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 15:19

W przypadku mojej hurtowni to wszystkie kwestie związane z VAT, US, czy ZUS to już dość dawno oddałem w ręce specjalistów z biura VAT. Mają sprawdzoną kadrę, odpowiednie licencje i doświadczenie. Jeszcze pamiętam, że mój brat lata temu z ich usług korzystał, także stąd ich znałem. Pełen kontakt i zakres usług jest na ich portalu biuro-rachunkowe-vat.pl. Co do cen to mi się udało wynegocjować rozsądną stawkę. Ogólnie to każde zlecenie jest inne, więc jest osobno wyceniane, ale powiem tylko tyle że warto z nimi negocjować, bo można się dogadać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych