Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zachować się podczas kontroli drogowej w Belgii?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49433 postów

Napisano 07 listopad 2014 - 23:24

Kierowcy zazwyczaj nie lubią policji, warto jednak pamiętać, że spotkanie z drogówką nie zawsze musi oznaczać kłopoty. Dlatego, żeby oszczędzić sobie nerwów i nieporozumień – szczególnie podczas wakacyjnych wyjazdów za granicę - warto wiedzieć z kim możemy mieć do czynienia. Co trzeba wiedzieć o policji drogowej w Belgii?

Powrót do artykułu: Jak zachować się podczas kontroli drogowej w Belgii?

#2 Guest_Obeznany

Guest_Obeznany
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 23:24

AUTORZE, co za bzdury wypisujesz o jakichś pełnomocnictwach??? Do kierowania pojazdem nie są wymagane żadne pełnomocnictwa. A pojazdy firmowe są najczęściej kupione na raty lub wzięte w leasing. Wtedy bank jest ich właścicielem...Obeznany

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 18:27

Większych bredni nie czytałem. Po drodze do pracy mijam z 6-7 fotoradarów, a z tego co widzę bez problemu można porozumieć się po angielsku.

#4 Guest_Nemo

Guest_Nemo
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 18:56

Jak w belgii policja jest uprzejma, to ja jestem Elvis Presley Miałem bagaż u kolegi w samochodzie, ja byłem kawałek dalej, gdzieś około kilometra z hakiem, jechałem na rowerze za kolegą do hotelu niedługi odcinek, droga była prosta i widziałem jak go zatrzymali, dojeżdżam, policja już odjezdzała, mój naseser otwarty, wszystko powywracane, drogi aparat na podłodze bez etui zmieszany z innymi kanciastymi i twardymi przedmiotami, na wyświetlaczu rysa. Sprawy nie popuszczę, będę zadał odszkodowania, za wszystkie moje straty, muszę tylko wszystko sprawdzić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych