Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szybkie pożyczki dla firm Kredyciak

pożyczki kredyty

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marko M

Marko M

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 październik 2014 - 07:59

Interesują mnie opinie o firmie Kredyciak. Poszukuję osób, które miały z nimi styczność. Czy wzięcie pożyczki i jej spłata przebiegała bez problemów ? Oferta wygląda ciekawie, ale czy czasem nie ma tam jakiś ukrytych haków ?

Potrzebuję 15000 zł i chciałbym być pewien, że nie wpakuję się w jakiś problem.

#2 Guest_Tatarnik

Guest_Tatarnik
  • Goście

Napisano 29 listopad 2014 - 10:04

Nie znam tej firmy. Mogę tylko powiedzieć, że zawsze trzeb uważnie czytać umowy

#3 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 15:04

ja brałem pożyczkę na 15000 tyś z tym że w profi credit  nie mam zastrzeżeń co do samej firmy ani produktu pieniądze wykorzystałem na rozwinięcie firmy a teraz pilnuję regularnych spłat

#4 nati217

nati217

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 11:54

Jeśli prowadzi się działalność czy właśną firmę to lepiej nie tykać kredytów pozabankowych bo możemy się na tym przejechać i mieć spore problemy. Inna sprawa jeśli podejdziemy do tematu konkretnie i wybierzemy jakąś sprawdzoną firmę pozabankową wtedy ma to jeszcze sens pod warunkiem że nie będziemy zaciągać zbyt wysokiej kwoty pożyczki bo te są po prostu nie opłacalne. Może spróbujmy w takiej sytuacji zamiast kredytu z limitem odnawialnym w koncie, tez wychodzi korzystnie.

#5 dodrel

dodrel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 23:50

Nie korzystałem z tej firmy, ale pewnie kiedyś to zrobię.

Serwis finansowo-poradnikowy https://superomat.pl - kalkulator rat, rankingi finansowe i porady.

#6 Hanzel01

Hanzel01

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 18:38

Z takimi instytucjami pozabankowymi trzeba bardzo uważać, łatwo jest wpaść w pętlę kredytową. A niestety poradzić sobie z długami często nie potrafimy sami, na szczęście istnieje coraz więcej instytucji które pomagają wyjść z zadłużenia takich jak http://www.wyjsczdlugow.pl/.

#7 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 927 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 luty 2016 - 13:27

Najlepiej zajrzeć sobie do kredyt mbank, gdzie z pewnością znajdziecie pomoc w wyborze kredytu jak i obliczeniu zdolności kredytowej, a także wielu innych sprawach związanych z wyborem kredytu. 

#8 muse12

muse12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 10:06

Kilka razy już korzystałam z internetowych pożyczek chwilówek i moim zdaniem najłatwiej dostać i ma najniższe oprocentowanie oferta, którą znajdziesz pod adresem www.e-credit.com.pl. W tym serwisie możesz ubiegać się o wsparcie finansowe bez konieczności wykazania się pozytywną historią kredytową!

#9 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 800 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 07:36

Jest to jedna z mniejszych firm udzielających chwilówek.Na forum kredytowym masz o niej temat:

http://www.forum-kre...inie-68858.html

Sam raczej unikam brania chwilówek w tego typu firmach. Jest to jedynie dobre rozwiazanie jeśli wiesz,ze za 2 czy za 3 tygodnie na pewno to spłacisz. Jeśli nie to nie bierze bo oprocentowanie narasta w bardzo szybkim tempie. I jak masz problemy ze spłatą to takie firmy są o wiele mniej chętne negocjacjom niż na przykład banki, które co jak co ale są w stanie iść na pewne ustępstwa. 

#10 frytekp

frytekp

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 19:31

Ktoś tam gdzieś pisal na forum, że nie jest to fajna oferta. Ja z niej nigdy nie korzystałem, więc nie chce sie wypowiadać. 

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili

#11 JacekBem

JacekBem

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 18 sierpień 2016 - 12:31

Nie lepiej skorzystać ze sprawdzonej firmy pożyczkowej? Według mnie Profi Credit sprawdza się najlepiej. Często ratowali mi skórę kiedy nie starczało mi do 1-szego. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczki, kredyty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych