Skocz do zawartości

Kantor internetowy - który najlepszy?

kantor internet kantorinternetowy

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 14:42

Nie od dziś wiadomo, że lepiej opłaca si wymieniać pieniądze w kantorze internetowym, niż tradycyjnym. Który jest najlepszy? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie???

#2 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 14:27

Witam. Ja od ponad roku korzystam z www.trejdoo.com i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim cała transakcja wymiany trwa bardzo szybko. Nie miałam do tej pory żadnych problemów. Podchodziłam bardzo sceptycznie do tego, bałam się, że zostanę oszukana, ale w końcu spróbowalam i opłacało się smile.png

#3 Guest_Koletka

Guest_Koletka
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 23:21

Mam doświadczenie, bo już od dawna korzystam z Amronet. I szczerze polecam, bo są stabilni, a to powinno się docenić.

#4 concoct

concoct

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 13:02

szczerze mówiąc wszytkie one są do siebie bardzo podobne, ja nie mam ulubionego po prostu sprawdzam przez porównywarki np strefawalut.pl gdzie jest akutualnie najlepsza oferta i ten kantor wybieram, oczywiście liczą się też opinie innych klientów które też tam znajdziesz

#5 Manfred800

Manfred800

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 luty 2015 - 11:38

Niedawno powstało coś zupełnie nowego https://www.korzystnie.pl/ Oferty mają moim zdaniem super, warto się przyjrzeć bliżej ich ofercie :)

Bywają dwa rodzaje ministrów finansów:jedni odchodzą w hańbie, a drudzy-we właściwym czasie

#6 piotrekbe

piotrekbe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 17 luty 2015 - 15:20

ja od dawna wymieniam waluty na https://liderwalut.pl/ i polecam :) szybko i bezproblemowo. Na początku się wahałam czy to aby bezpieczne, no ale jak się znajdzie dobry kantor i sprawdzony to problemów nie ma;)

#7 Guest_Morek

Guest_Morek
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 01:06

Faktycznie, Korzystnie.pl ma korzystne kursy, to korzystna informacja dla wymieniających online smile.png

#8 Guest_Odeta

Guest_Odeta
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2015 - 12:32

Wiele jest godnych uwagi kantorów w sieci, ale najlepszy moim zdaniem Amronet, bo oprócz korzystnej wymiany walut można zarabiać i to w dwojaki sposób. Na walutach: kupując taniej a sprzedając drożej oraz w ramach programu partnerskiego- polecając platformę znajomym.

#9 Guest_michal_stark

Guest_michal_stark
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 10:06

Jestem użytkownikiem platformy Amronet i jest dobrze. Szybko można przelewać pieniądze i wymieniać po dobrych kursach. Podoba mi się też ich propozycja płacenia za polecanie - konto.amronet.pl/zarabianie-za-polecanie. To nie jakaś krótka akcja, ale długofalowa, pieniądze mają się naliczać dopóki klient żyje...:)

#10 Guest_Czytelnik_uważny

Guest_Czytelnik_uważny
  • Goście

Napisano 03 maj 2015 - 22:37

Darek pytał o e-kantor a nie o platformę, która pobiera prowizje. Pisz we właściwym wątku, czytaj ze zrozumieniem.

#11 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 15:21

Jeśli chodzi o takie platformy to największe zaufanie mam do Amronet - amronet.pl. Zabezpieczenia podczas transakcji są w zasadzie te same jak przy bankowości elektronicznej, także o to akurat nie ma obawy...a powiem, że wymieniam tu pieniądze mojej firmy, więc są to czasami dość duże kwoty.

#12 Guest_Gościnnie

Guest_Gościnnie
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 21:51

Do Darka - z e-kantorów polecam Korzystnie.pl.

#13 Guest_Czech

Guest_Czech
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 21:50

E-kantorów jest dużo. Każdy tańszy od tych zwykłych.  100% przekonania mam jednak do Amronet.pl, udowodnili nieraz rzetelność, podoba mi się też sprawnie działająca platforma.

#14 Guest_Potwierdzający

Guest_Potwierdzający
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 22:53

Potwierdzam - Korzystnie.pl bo nie pobiera prowizji.

#15 Guest_berrr

Guest_berrr
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 15:23

Pozytywne mam doświadczenia z kantorem Amronet -amronet.pl. Robię tutaj transakcje walutowe od niecałego roku i sobie chwalę. Pieniądze wędrują ekspresowo, przelewy są bezpieczne, nie ma też zbyt dużej prowizji, także i tak się opłaca.

#16 Guest_Rozi

Guest_Rozi
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 12:30

Nigdy się nie zawiodłam na transakcjach w Amronet.pl. Uważam, że to dobry wybór.

#17 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2015 - 11:06

Najlepszy jest oczywiście Pewny Kantor- nazwa zobowiązuje :) 
Wszystko sprawnie działa, transakcje są szybkie i bezpieczne! No i dobry spread.

#18 Guest_Gośc

Guest_Gośc
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 20:22

Pod względem nazwy rządzi Korzystnie.pl. Ta nazwa zapewne mocno pomogła w zdobyciu rynku. Kto by nie chciał korzystnie wymienić waluty.

#19 Guest_mmmisss

Guest_mmmisss
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 11:25

Kantor internetowy korzystnie.pl - nie polecam

za opłaty

#20 magic992

magic992

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 09:37

Przed wyborem kantoru internetowego, zapoznałam się z  tym rankingiem najlepszych kantorów online z 2016 :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, internet, kantorinternetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych