Skocz do zawartości

Czy opłaca się inwestować w studia podyplomowe?

studia podyplomowe studia kształcenie

105 odpowiedzi w tym temacie

#41 mariamaria

mariamaria

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 30 lipiec 2016 - 11:29

Zdecydowanie warto robić studia podyplomowe, wykształcenie to jeden z naszych najcenniejszych skarbów.

#42 Mateusz667

Mateusz667

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 22:10

Zgodze sie w 100%.

#43 Guest_oewsb

Guest_oewsb
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 17:24

Witam! Studia podyplomowe to dziś doskonała okazja na podniesienie poziomu wykształcenia lub też okazja na całkowitą zmianę ścieżkę kariery zawodowej. Na studia podyplomowe z wielu branż m.in. finansów, marketingu, budownictwa, IT czy prawa zapraszam serdecznie do oddziałów Wyższej Szkoły Bankowej. Nasza pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej wsb.pl Dodam, że zapisując się na studia do 19 września wpisowe wynosi dzięki promocji 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki

Online Ekspert WSB

#44 Guest_Kwatter

Guest_Kwatter
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 11:07

Przede wszystkim trzeba wybierać takie studia podyplomowe, żeby dawały realną wiedzę i realne perspektywy startowania na wyższe stanowiska – patrz Kolegium Europejskie w Natolinie.

#45 Guest_EweWeWe

Guest_EweWeWe
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 14:52

Osoba wyżej ma rację. Jak chcesz startować na jakieś staniwska np. w ministerstwie albo coś zagranicznego, to taka europeistyka w tym momencie (Kolegium w Natolinie) jest w sam raz. 

#46 Guest_Alina

Guest_Alina
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 17:22

A ja mam pytanie z nieco innej beczki. Skończyłam studia już jakiś czas temu (dokładnie 4 lata) i boję się, że po prostu nie wdrożę się w tryb zaoczny. Wiadomo, mam już rodzinę itp. Jak wyglądają zajęcia? Oraz jaki kierunek możecie polecić po administracji?smile.png

#47 Guest_oewsb

Guest_oewsb
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 11:14

Alino to jaki wybierzesz kierunek to Twoja indywidualna decyzja. Może to być kontynuacja kierunku, który już studiowałaś lub podjęcie nauki w innym, np. zarządzaniu, finansach lub HR. Co do organizacji studiów to program studiów podyplomowych w WSB realizowany jest w trakcie 9-10 weekendowych zjazdów. Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w miesiącu w soboty i niedziele. Plany poszczególnych zjazdów zamieszczane są na bieżąco w formie elektronicznej w Extranecie.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki

Online Ekspert WSB

#48 Guest_Este

Guest_Este
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 18:53

Na pewno, jeśli dają właśnie podnoszenie kwalifikacji i do tego szansę na zatrudnienie. Tu wspomniane było Kolegium Europejskie w Natolinie. Moim zdaniem to właśnie jest dobry przykład dobrej uczelni, i praktycznej.

#49 Guest_Wimczi

Guest_Wimczi
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 21:39

Na pewno, jeśli dają właśnie podnoszenie kwalifikacji i do tego szansę na zatrudnienie. Tu wspomniane było Kolegium Europejskie w Natolinie. Moim zdaniem to właśnie jest dobry przykład dobrej uczelni, i praktycznej.

Też jestem tego samego zdania. W sumie to przygotownie do fajnej pracy w Polsce czy poza nią jest najważniejsze. A jak jeszcze można poznać trochę fajnych osób to kolejny plus.

#50 Guest_anetaKos

Guest_anetaKos
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 15:29

Gdańska Szkoła Wyższa  ma sporo ciekawych opcji studiów podyplomowych. Ja studiuję socjoterapię i jestem z wyboru kierunku zadowolona. Wiem, że coraz więcej ludzi ma złe zdanie o humanistycznych kierunkach studiów. Jak coś to na GSW mają sporo  ofert z zarządzania. 

#51 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 28 październik 2016 - 15:33

Myślę, że warto sie edukować, Możesz też rozważyć szkołę policealną, czasami mają naprawdę ciekawe kierunki jak np. w http://policealna.go.../oddzial/poznan - specjalista do spraw usług fryzjerskich, technik masażystą, technik farmaceutyczny, czy asystentką stomatologiczną.

#52 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 485 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 11:09

Warto jest zainwesować w edukację ponieważ to pomaga nam w znalezieniu w przyszłości ciekawszej pracy Sugeruję jednak zastanowić sie dobrze nad sensem zapisania sie na studia podyplomowe. Takie studia to dużo czasu  , zwylke spory koszt. A jak to na każdych innych studiach bedziecie mieli na nich masę niepotrzebncyh przedmiotów....

O wiele lepiej byłoby moim zdaniem zapisać się na jakiś konkretny kurs , ktory zaoferuje Wam dobre umiejętności biznesowe. Zerknijcie sobie na warsztaty MSSF prowadzone przez Academy of Business:

http://www.academyof...sf-warsztaty,3/

Da to Wam jeden z najbardziej poszukiwanych certyfikatów w większych korporacjach. 

#53 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18678 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 24 listopad 2016 - 11:19

NIE, nie opłaca się inwestować i.......KONIEC TEMATUtongue.png

Naganiaczom reklam - dziękujemy

dancewithhim jak zwykle nie rozumie tekstów bo skupia nie na reklamie

#54 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 grudzień 2016 - 13:22

Uważam, że tak. A jeśli szukacie dobrego kierunku, to możecie sprawdzić podyplomowe studia historyczne. Myślę, że studia naprawdę dobre. 

#55 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18678 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 16:07

"Dobre" to są owoce bez opryskiwania chemiątongue.pngtongue.pngtongue.png a po historii to "obyś cudze dzieci uczył"laugh.png

#56 Guest_Katarineri

Guest_Katarineri
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 14:42

Kolegium Europejskie w Natolinie ma fajną kadrę, też sporo gości przyjeżdża i wykłada, więc raz, że jest możliwość zdobycia wiedzy, a dwa spotkania fajnych osób.

#57 Guest_BasiaKowalicka

Guest_BasiaKowalicka
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 10:42

Kolegium Europejskie w Natolinie ma fajną kadrę, też sporo gości przyjeżdża i wykłada, więc raz, że jest możliwość zdobycia wiedzy, a dwa spotkania fajnych osób.

To prawda. Kolegium Natolińskie pod tym względem jest okej. Szkoda, że większość uczelni nie ma w swoim programie spotkań ze znanymi ludźmi. Na pewno by to pomogło urozmaicić zajęcia

#58 miloshobloczek

miloshobloczek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaLondon

Napisano 29 grudzień 2016 - 23:56

według mnie wszystko zależy od zawodu - jeśli podnoszenie kwalifikacji w ten sposób zapewni rozwój zawodowy, to jak najbardziej :)

#59 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2164 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 10:37

Jeśli tylko ta podyplomówka faktycznie cokolwiek daje to zdecydowanie warto. A co mam na myśli? Doskonały przykład - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/Macie tam dietetykę, a dalej opcję robienia dietetyki sportowej. I to już logiczna całość, bo faktycznie dietetyka sportowa daje szerokie możliwości, jest dużo pracy w tym temacie i można całkiem nieźle zarobić.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#60 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18678 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 15:59

Jeśli tylko ta podyplomówka faktycznie cokolwiek daje to zdecydowanie warto. A co mam na myśli? Doskonały przykład - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/Macie tam dietetykę, a dalej opcję robienia dietetyki sportowej. I to już logiczna całość, bo faktycznie dietetyka sportowa daje szerokie możliwości, jest dużo pracy w tym temacie i można całkiem nieźle zarobić.

Ty to chyba "nadworny" reklamowrzutniktongue.png tongue.png tongue.png

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: studia podyplomowe, studia, kształcenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych