Skocz do zawartości

Jak zabezpieczyć finansowo dzieci przed śmiercią???

śmierć finanse zabezpieczenie finansowe pieniądze spadek ubezpieczenie po śmierci

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 14:15

Tyle się ostatnio mówi o śmierci. Zaczynam się martwić. Mam dwoje dzieci. Jak najlepiej zabezpieczyć finansowo dzieci przed śmiercią? Wiadomo i tak "jakby co" wszystko odziedziczą. Ale może można zrobić COŚ JESZCZE? Ma ktoś jakieś doświadczenia, pomysły... Będę wdzięczna za informację.

Paulina

#2 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 17:11

Najlepiej dobrze się ubezpieczyć składki nie są wysokie a jakby co to w ciągu 30 dni od śmierci osoba wskazana czyli uposażona ma pieniądze do dyspozycji.

#3 Guest_JA

Guest_JA
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 10:49

Ciekawy temat. A to i ja dopytam, od czego zależy wysokość ubezpieczenia. Co mam zrobić, aby ubezpieczyć się na milion złoty???

#4 Guest_Hania

Guest_Hania
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 17:02

Jest ciekawy artykuł na na temat majątku dziecka przy oszczędzaniu.

www.finansedladziecka.pl

Polecam,

#5 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 30 październik 2016 - 21:28

Są polisolokaty, ale ma to swoje minusy http://kancelariainvictus.pl/przywiazani-do-polisy/, jak pisze na swojej stronie kancelaria INVICTUS

#6 Surdyk22

Surdyk22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 08:13

Dobre ubezpieczenie a jeśli mamy taką możliwość inwestycja w dodatkowe mieszkanie, to jest najlepsza opcja moim zdaniem

Jest coś butwiejącego w państwie duńskim.

#7 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 07:07

Jest bardzo wiele opcji:

lokaty

fundusze inwestycyjne

konta oszczędnościowe

Wszystko zależy od tego jaką mamy wiedzę w zakresie finansów Sama jednak proponowałabym nie odkładać obecnie wszystkiego w naszej walucie z racji tego jak jest niepewna. Zerknijcie sobie raczej na złote monety: http://www.coinart.pl/monety-k161.html. Z racji tego,że na wartości nie stracą raczej nigdy. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śmierć, finanse, zabezpieczenie finansowe, pieniądze, spadek, ubezpieczenie, po śmierci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych