Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naciągacze i oszuści? co robić? zna ktoś firmę COK Imperia Corporation

Naciągacze

2449 odpowiedzi w tym temacie

#41 limonka

limonka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 październik 2014 - 10:06

Witajcie Kobietki!

Otrzymałam dziś od tej firmy przesyłkę z bielizną, miała być ekskluzywna.

Śmiech na sali poprostu! Zwykłe gacie, nie warte nawet 10zł, a wierzcie mi kupuję ładną ,elegancką bieliznę dla siebie.

Zapłata za przesyłkę-koszty pakowania i wysyłki 19,90zł. Jest to oczywiście ukryty koszt tych majtek,bo nie są wiele warte, za taką przesyłeczkę płaci się najwyżej 7-8 zł,wiem, bo sama dużo sprzedaję np. na allegro.

DZIEWCZYNY!!! NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ!

Oczywiście natychmiast zadzwoniłam i zrezygnowałam z tak zwanego abonamentu, niechcę widzieć na oczy kolejnych przesyłek,co wyraźnie zaznaczyłam w rozmowie telefonicznej.

Jeżeli kiedykolwiek zadzwonią do Was i zaproponują darmową "ekskluzywną" bieliznę za darmo ,jedyne koszty to koszt pakowania i wysyłki to zakończcie szybko temat. Nic nie jest warta ta ich bielizna!

Pozdrawiam!

hej. moge cie prosic o jakas prywatna wiadomosc/kontakt. mam pare pytan w tej sprawie. dzis odebralam taka przesylke.

#42 limonka

limonka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 październik 2014 - 10:23

Witajcie Kobietki!

Otrzymałam dziś od tej firmy przesyłkę z bielizną, miała być ekskluzywna.

Śmiech na sali poprostu! Zwykłe gacie, nie warte nawet 10zł, a wierzcie mi kupuję ładną ,elegancką bieliznę dla siebie.

Zapłata za przesyłkę-koszty pakowania i wysyłki 19,90zł. Jest to oczywiście ukryty koszt tych majtek,bo nie są wiele warte, za taką przesyłeczkę płaci się najwyżej 7-8 zł,wiem, bo sama dużo sprzedaję np. na allegro.

DZIEWCZYNY!!! NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ!

Oczywiście natychmiast zadzwoniłam i zrezygnowałam z tak zwanego abonamentu, niechcę widzieć na oczy kolejnych przesyłek,co wyraźnie zaznaczyłam w rozmowie telefonicznej.

Jeżeli kiedykolwiek zadzwonią do Was i zaproponują darmową "ekskluzywną" bieliznę za darmo ,jedyne koszty to koszt pakowania i wysyłki to zakończcie szybko temat. Nic nie jest warta ta ich bielizna!

Pozdrawiam!

Tu podaje ci swego e-maila: monikaf_91@wp.pl  prosze o prywatna wiadomosc. chce z toba porozmawiac w tej sprawie, bo nie wiem co robic z ta przesylka..

#43 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 11:46

Wczoraj tez dalam sie nabrac. Niestety zadzwoniono do mnie zbyt pozno, a biuro obslugi klienta jest czynne tylko dogodz 16. Kiedy dzis zadzwonilam do nich o godz 8 z samego rana poinformowano mnie, ze juz za pozno na rezygnacje przez telefon. Nalezy wyslac do nich pismo z odstapieniem zawarcia umowy listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Nastepnie kiedy przyjdzie przesylka, nieodpakowana odeslac na ten sam adres listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Taka informacje otrzymalam z ich biura obslugi. Teraz zaluje, ze nie nagralam rozmowy.. Pismo do nich wyslalam teraz czekam na to badziewie, zeby im nienarudszone odeslac. Jestem przerazona i mam dosc :(

#44 Guest_Anka aa

Guest_Anka aa
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 14:56

"Wczoraj tez dalam sie nabrac. Niestety zadzwoniono do mnie zbyt pozno, a biuro obslugi klienta jest czynne tylko dogodz 16. Kiedy dzis zadzwonilam do nich o godz 8 z samego rana poinformowano mnie, ze juz za pozno na rezygnacje przez telefon. Nalezy wyslac do nich pismo z odstapieniem zawarcia umowy listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Nastepnie kiedy przyjdzie przesylka, nieodpakowana odeslac na ten sam adres listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Taka informacje otrzymalam z ich biura obslugi. Teraz zaluje, ze nie nagralam rozmowy.. Pismo do nich wyslalam teraz czekam na to badziewie, zeby im nienarudszone odeslac. Jestem przerazona i mam dosc" 

...................................

Ja miałam identyczną sytuację, zadzwonili do mnie po 20:00 i już biuro było nieczynne aby odmówić.. zadzwoniłam następnego dnia rano, babeczka powiedziala mi to samo, więc napisałam odstąpienie od umowy i wysłałam listem polecanym z potwierdzeniem, jak przyjdzie paczka to robie to samo.  Wtedy tez mam zadzwonić i zapytać czy wszystko jest uregulowane tak jak trzeba. 

Dodatkowo, spisze z listonoszem papierek,że otrzymałam paczke i w takim samym stanie - nienaruszonym- odysłam im odrazu. Podobno mogą nie przyjąć paczki, że niby już odpakowane, a wcale nie otworzone ;/ dramat! 

#45 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 październik 2014 - 16:58

"Wczoraj tez dalam sie nabrac. Niestety zadzwoniono do mnie zbyt pozno, a biuro obslugi klienta jest czynne tylko dogodz 16. Kiedy dzis zadzwonilam do nich o godz 8 z samego rana poinformowano mnie, ze juz za pozno na rezygnacje przez telefon. Nalezy wyslac do nich pismo z odstapieniem zawarcia umowy listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Nastepnie kiedy przyjdzie przesylka, nieodpakowana odeslac na ten sam adres listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Taka informacje otrzymalam z ich biura obslugi. Teraz zaluje, ze nie nagralam rozmowy.. Pismo do nich wyslalam teraz czekam na to badziewie, zeby im nienarudszone odeslac. Jestem przerazona i mam dosc" [/size]

...................................
Ja miałam identyczną sytuację, zadzwonili do mnie po 20:00 i już biuro było nieczynne aby odmówić.. zadzwoniłam następnego dnia rano, babeczka powiedziala mi to samo, więc napisałam odstąpienie od umowy i wysłałam listem polecanym z potwierdzeniem, jak przyjdzie paczka to robie to samo. Wtedy tez mam zadzwonić i zapytać czy wszystko jest uregulowane tak jak trzeba.

Dodatkowo, spisze z listonoszem papierek,że otrzymałam paczke i w takim samym stanie - nienaruszonym- odysłam im odrazu. Podobno mogą nie przyjąć paczki, że niby już odpakowane, a wcale nie otworzone ;/ dramat!

Choc teraz czytajac te posty chyba otworze te przesylke, zaplace te 19,99zl, poznam swoj numer klienta i od razu zadzwonie zeby zrezygnowac z ich uslug i dalszych przesylek... Nie wiem co robic.. Pomocy

#46 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 08:43

ile jest czau na odstąpienie od umowy

jeżeli umowa została sporządzona na odległość (telefonicznie) to 10 dni od momentu otrzymania MAJCIORÓW, tak wyczytałam..

#47 Guest_aga6688

Guest_aga6688
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 15:06

hej wszystkim. jestem w tej samej sytuacji co kazda was. oni sa chorzy. przyslali mi kiedys te gacie i do zapłaty bylo 19.90 ok zaplacilam myslalam ze bedzie spokój.
pozniej po dwoch tygodniach przyslali mi trzy pary gaci i do zaplaty 59.90 se mysle co za gnoje na.nic sie juz wiecej nie godzilam. odrazu do nich zadzwoniłam babka do mnie, ze przy pierwszej rozmowie pytala mnieYczy chce dalej otrzymywac te promocje a wcale tak nie bylo i na nic nie wyrazalam zgody. a przy tej paczce byl termin zaplaty a pod spodem TERMIN WYPOWIEDZENIA i ja im to wysłałam razem z gatkami i napisalam wypowiedzenie. dodatkowo zrobilam zdjecie pisma i jak widac termin wypowiedzenia. a dziś mi przysłali samo upomnienie doliczyli 10 zl wiec teraz mam do zaplaty 69.90zl nie mam zamiaru płacić tego co mam zrobic??

#48 Guest_GOŚĆ IW

Guest_GOŚĆ IW
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 15:57

Witam.Ja własnie dzis dostałam pismo że mam zaplacić  49,80zl Dodzwoniłam sie dość szybko,kobitka powiedziała że jeśli zaplace to automatycznie jest już rezygnacja(dodam że nie odebrałam tej paczki z poczty,wrociła do nich.)Zapytalam ją : w takim razie czy na ulicy Smulikowskiego 1/3 w Warszawie miesci sie biuro? To Pani mi odpowiedziala że tam jest bank.No i teraz nie wiem czy mam to zaplacic  i bede miala spokuj czy olać sprawe.Ale czy jak zaplace to mi napewno dadza spokuj.?

#49 Guest_Olka

Guest_Olka
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 00:02

hej wszystkim. jestem w tej samej sytuacji co kazda was. oni sa chorzy. przyslali mi kiedys te gacie i do zapłaty bylo 19.90 ok zaplacilam myslalam ze bedzie spokój.
pozniej po dwoch tygodniach przyslali mi trzy pary gaci i do zaplaty 59.90 se mysle co za gnoje na.nic sie juz wiecej nie godzilam. odrazu do nich zadzwoniłam babka do mnie, ze przy pierwszej rozmowie pytala mnieYczy chce dalej otrzymywac te promocje a wcale tak nie bylo i na nic nie wyrazalam zgody. a przy tej paczce byl termin zaplaty a pod spodem TERMIN WYPOWIEDZENIA i ja im to wysłałam razem z gatkami i napisalam wypowiedzenie. dodatkowo zrobilam zdjecie pisma i jak widac termin wypowiedzenia. a dziś mi przysłali samo upomnienie doliczyli 10 zl wiec teraz mam do zaplaty 69.90zl nie mam zamiaru płacić tego co mam zrobic??

Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji, co teraz zrobić? 

#50 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 12:24

No ja też dostałam telefon od nich 17.10.2014 obudzili mnie po nocce wiec zaspana na wszystko sie zgodzilam... . Czy jak będę dzwoniła w poniedziałek do nich 20.10.2014 uda mi się jeszcze wszystko odkręcić? Jeżeli mi się nie uda to może poprostu tej paczki z poczty nie odbiore ?? z kobietą z którą rozmawiałam poiwedziała że przyjdzie pocztą. czy odebrać zadzwonić do nich zerwać umowe i zapłacic 19.90 ?? Co mam zrobić??

#51 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 16:18

witam.

ja tego nia bylam rozchorowana i sie zgodziłam zapałaciłam te 19,90 . ale już nic wiecej nie chcę  tylko 10 dni juz mineło. z drugiej strony nic nie popisywałam więc nie ma się co martwić , nie podpisaliście nic tekże zgoa przez telefon to za mało . jak mi coś przyjzie to odeśle i nic nie zapłace mam ich gdzieś;-]

#52 Guest_bezsilna

Guest_bezsilna
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 19:53

tak czytam to wszystko i jestem w podobnej sytuacji dzwonili do mnie z 2 tyg temu zgodzilam sie  a gdy przemyslalam sprawe chcialam do nich zadzwonic i podziekowac niestety nikt sie nie zglaszal wiec napisalam smsem ze dziekuje za wszystko i zeby nie przysylali mi żadnej bielizny oczywiscie bez odpowiedzi zwrotnej....teraz 13.10.2014 dostalam upomnienie ze mam zaplacic 49.80 i fakture ale za co skoro niczego mi nie przyslali i niczego nie odbieralam bo w domu tez zakazalam odbierania wszelkich przesylek... nie wiem co mam zrobic tez sie martiw jak ta sprawa sie zakonczy.... co mam robić? pomóżcie...prosze o odpowiedz

#53 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 11:58

tak, ja dzis dzoniłam. co prawda czekałam 5 min aż łaskawie ktoś odbierze, po czym koleś ktory odebrał był tak nadęty, ze szkoda słow. na szczescie zrezygnowalam z umowy i mam nadzieje ze nic nie bedzie juz przychodziło. a za pierwszą paczkę trzeba zapłacić, bo będzie przychodziło umomnienie. a takie same majtki mozna kupić na targu za 7-8 zł smile.png także ładnie naciągają. gdzie ten ekskluzywny komplet bielizny co miał byc?! szkoda słów na takich ludzi.. 

#54 Guest_kryta

Guest_kryta
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 12:30

witam jest u mnie to samo.Kobieta jakas zadzwoniła ze wygrałam bielizne i ze za nia nie płacę tylkko za przesyłkę.Gadała tak szybko ze połowe rzeczy nie rozumiałam .Nie dała dojść do słowa.Byłam wtedy poza domem i nie zastanawiałam się nad takim czyms.Nie chciałam zeby mi wysłali bo powiedziałam ze się zastanowię.Ona była tak nachalna ze az w głowie  się nie mieści.Powiedziałam ze ja do niej oodzwonie w tej sprawie .Telefon nie odpowiadał po jakiś 3 tyg dostałam przesyłkę.A ,że zamawiałam jescze inne rzeczy to nie myślałam ze to będzie od niej paczka.Wstretne brzydkie majtki przyszły.Do zapłaty 19,90 za przesyłkę niby.Zadzwoniłam do nich powiedzieć ze nie chcę tego badziewia.Uznałam ze usze jakoś to załatwić .Powiedziałam wredneu typowi ,że chce zrezygnować z tego i wycofać się do zapłaty ma do 25.10 jedank wypowiedzenia musze zożyć do 21.10.Zrobiłam to tel 15.10. .Zapłaciłam za przesyłkę dla własnego dobra.Mam nadzieje ze już nie przyjdzie do mnie zadna wstretna bielizna!

#55 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 13:54

Dziewczyny nie dajcie się !!! Dzwoncie do bólu na ten numer i rezygnujcie !!!... nie dajcie się naciągnąć !!

Ja własnie to zorbiłam i mam nadzieje ze juz nic do mnie nie przyjdzie.m

Powodzenia Wam życzę (i sobie tez smile.png )

Paula.

#56 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 11:41

A co jeżeli ktoś ma już do zapłacenia 59.90 razem z 'odsetkami' a do tego nie odebrałam tej paczki co trzeba zrobić? błagam pomóżcie

#57 Guest_Anonim

Guest_Anonim
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 16:02

10 dni na odstąpienie od umowy i bielizny nie trzeba zwracać poniewaz to jest upominek od firmy dla Pani. Wystarczy zadzwonić i wtedy złożyć rezygnację, nie jest potrzebne żadne pisemne coś. Telefon w zupełności wystarczy. W tej firmie rozmowy są nagrywane wiec nie mogą Państwa oszukać. Jedyne co to będą przekonywać do tego ze zmienia częstotliwość paczek oraz obniża cenę, że dostanie Pani rabat. I nie warto się wkurzać na konsultantów którzy dzwonią bo to jest ich praca. Tez chcą jakoś utrzymać swój dom. Dać radę sobie w życiu. PANIE PŁACĄ ZA GŁUPOTĘ. Wszystko jest mówione, jak to wygląda. Nikt nikogo nie zmusza. Pani sama dokonuje wyboru.

#58 Guest_GOŚĆ IW

Guest_GOŚĆ IW
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 16:10

Ja własnie dzis sie dodzwoniłam.Nie odebrałam tej paczki z poczty,wiec wrociła do nich.Zadzwoniłam pod infolinie Praw Konsumenta żeby sie dowiedziec.Pani mi powiedziala że musze to zaplacic,bo oni zgode przez tel.traktuja jak podpisanie umowy.Zadzwoniłam dzis do GATEK,po trzech probach udalo sie.Odebrał w miare miły Pan i powiedziałze umowa jest z ich strony rozwiazana.Musze tylko zapłacic i nie beda mi nic wysyłac.Na info.Konsumenta Pani powiedziała zeby wysłac pismo na adres przy KRS-ie(mozna znaleść w necie) poleconym z potwierdzeniem odbioru.Jesli nadal cos beda przysyłac to trzeba sie zgłosic do nich z potwierdzeniem wypowiedzenia umowy i oni sie nimi zajma.Wiec chyba wysle jeszcze pismo,na wszelki wypadek,mimo że Pan mi powiedział że juz od nich nic nie dostane,ale podkładke bede miala.Wiec probujcie napierac na tel i odwolywac.powodzenia

#59 Guest_Bezsilna

Guest_Bezsilna
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 21:35

hej czyli nie jestem sama w sensie ze mam do zaplaty z upomnieniem prawie 50 zl a nie mam paczki czyli nalezy do nich dzwonic i napisac odmowe tak? a i jeszcze jedno jest gdzies w internecie ta rzekoma umowa regulamin co kolwiek? naprawde przejelam sie tą sprawa bylam u kilku rzeczników praw konsumenta i wychodzi na to ze zle ze nie odebralam tej paczki kurcze obawiam sie zeby mnie nie nekali ale co ROBIC !?

#60 Guest_AGA

Guest_AGA
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 13:25

Witam,

Ja niestety też mam problem. Nie dotarła do mnie żadna paczka a przyszło upomnienie dotyczące zapłaty. Dzwoniłam do tej firmy na numer podany na upomnieniu. Pan, który odebrał okazał się nadętym bufornem. Nie chciał za bardzo rozmowiać a nie mówę już o wyjasnieniu sprawy. Jak mu powiedziałam, że jest nienormalny, skoro każe mi płacić za coś, czego nie mam, rzucił słuchawką. Nie bierzcie nic od tej firmy. to są oszuści i naciągacze. Kolejne moje telefony oczywiście nie zostały juz odebrane.

idź z tym na policję lub do rzecznika konsumentów. ja tak zrobiłam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Naciągacze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych