Skocz do zawartości

Szukam dobrego prawnika z Łodzi od prawa gospodarczego

wróć do serwisu Księgowość 97 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Mopps

Guest_Mopps
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 08:58

Nie rozumiem po co zakładać tyle tematów o prawnikach, skoro mnóstwo informacji można znaleźć bez problemu w sieci. Bez generowania góry spamu... Niemniej jednak odpowiadając na pytanie od siebie poleciłbym usługi Pani Izabeli Kontek - myślę, że w kwestiach prawa gospodarczego ona naprawdę jest bezkonkurencyjna i zdecydowanie warto rozważyć umówienie się do niej. Sam byłem kiedyś na konsultacji prawnej u Pani Kontek i właściwie zapłaciłem 100 zł, a otrzymałem naprawdę olbrzymią pomoc. Bardzo zaangażowana i solidna prawniczka - widać, że to nie jest typ osoby która zostawiłaby klienta na lodzie. Taniej niż u innych znanych mi prawników, a naprawdę dobrze.

#82 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5293 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 09:02

Nie rozumiem po co wstawiasz tu reklamy.

Dobry prawnik nie potrzebuje reklamy.

#83 Guest_kromwel29

Guest_kromwel29
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 07:34

Mam numer do mecenasa Igora Klimkowskiego jakby ktoś potrzebował - 600365228. Warto na pewno zadzwonić i się dowiedzieć co i jak. Ja sam byłem najpierw sceptyczny, bo nigdy wcześniej o tym prawniku nie słyszałem, ale okazało się, że to naprawdę świetny i doświadczony specjalista. Cieszę się, że trafiłem na niego.

#84 Guest_Żuczek

Guest_Żuczek
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 11:58

Mecenasa Klimkowskiego też znam i bardzo szanuje! Naprawdę wspaniały człowiek, jak z nim wspołpracowałem czułem przez cały czas, że on daje z siebie sto procent i że zależy mu na tym by mi pomóc - zupełnie inaczej niż u pozostałych prawników z którymi do tej pory miałem styczność. Sposób w jaki działa i w jaki pomaga ludziom moim zdaniem naprawdę zasługuje na najwyższy podziw. Jeśli zależy wam na tym by prawnik nie traktował was jak powietrze, albo jak chodzący worek pieniędzy to dobrze radzę umówić sięd o niego.

#85 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 11:31

Patrzcie tutaj - http://www.lodz-adwokat.pl/

To są pewniacy - wszystko powinno wyglądać jak należy.

Zależy jakie macie oczekiwania i czy mają doświadczenie w dokładnie tym samym temacie, o jaki chodzi.

Akurat zaliczenie podobnych spraw jest naprawdę bardzo ważne. 

#86 Guest_lott

Guest_lott
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 23:07

A jak to wygląda z terminami u mecenasa Klimkowskiego?  Ma czas na to, żeby zajmować się taką pracą jak umowy czy regulaminy i należności i zobowiązania w firmie? Na stałą współpracę?

#87 pbsela7

pbsela7

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 15:56

Warto poszperać w tej sprawie w Internecie. Z całą pewnością coś się znajdzie.

Każda sztuka opiera się na zderzeniu życiowych postaw i charakterów.

#88 Ambrose

Ambrose

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:50

Warto popytać w tej materii znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.

Dla kobiety jedyne naprawdę wygodne miejsce do płaczu to pierś mężczyzny.

#89 Guest_doniek

Guest_doniek
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 23:37

U mnie znajomi niestety nie byli zbyt pomocni - właśnie z forum internetowego dowiedziałam się o wspomnianej mecenas Kontek. Bardzo mi pomogła załatwić wszystkie sprawy prawne. Nie czułam się, jakbym miała iść do prawnika, a do kogoś, kto chce mi pomóc.

#90 Jamira10

Jamira10

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 grudzień 2018 - 13:27

Nie mam za bardzo rozeznania w tym zakresie. Nie będę mógł pomóc.

I jak najniższą modlitwę anioła.

#91 Guest_miriam

Guest_miriam
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 18:46

Rewelacyjny jest w prawie gospodarczym adwokat Cejrowski. Naprawdę duże doświadczenie w tym zakresie prawa.

#92 raku95

raku95

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 16:06

Trudno znaleźć dziś dobrego prawnika

#93 Agata Ch

Agata Ch

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 14:43

Kancelaria Adwokacka mec. Monika Piech-Balicka zajmuje się również sprawami gospodarczymi i z tego co mi wiadomo kancelaria prowadzi obsługę prawną firm. W kancelarii jest adwokat Monika Piech-Balicka i radca prawny Anna Malicka.

#94 Guest_DarioG

Guest_DarioG
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 16:33

Mi sprawy prowadzenia działalności od kilku lat ogrania adwokat Jarosław Szkudlarek, a właściwe jego Kancelaria choć wszelkie ważne decyzje podejmujemy z mecenasem wspólnie i zawsze świetnie na tym wychodzę, do tego windykacja na wysokim poziomie poprzez współpracę mec ze znajomymi komornikami. Polecam bo warto korzystać rzetelnych usług adwokackich co zdecydowanie przekłada się na jakości spokój w prowadzeniu biznesu

#95 Guest_luxTool

Guest_luxTool
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 12:18

Mi sprawy prowadzenia działalności od kilku lat ogrania adwokat Jarosław Szkudlarek, a właściwe jego Kancelaria choć wszelkie ważne decyzje podejmujemy z mecenasem wspólnie i zawsze świetnie na tym wychodzę, do tego windykacja na wysokim poziomie poprzez współpracę mec ze znajomymi komornikami. Polecam bo warto korzystać rzetelnych usług adwokackich co zdecydowanie przekłada się na jakości spokój w prowadzeniu biznesu

Potwierdzam doświadczenie i skuteczność adwokata Jarosława Szkudlarka w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego bardzo rzetelnie poprowadził mi sprawę z konsumentem który chciał odstąpić od umowy i wyłudzić pieniądze i koszty procesu. Na szczęście mecenas Szkudlarek przyjął moją sprawę i ją wygrał także facet jeszcze mi musiał koszty oddać, co bolało

#96 Guest_DorotaG

Guest_DorotaG
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 12:23

Szukam dobrego prawnika z Łodzi od prawa gospodarczego.

W sprawach gospodarczych z mojej perspektywy dobry jest adwokat Jarosław Szkudlarek z Łodzi pomógł mi już kilkukrotnie w prowadzeniu biznesu i sporach sądowych z tym związanych i nigdy się na nim nie zwiodłam więc śmiało mogę polecić go dalej

#97 kolorofon1

kolorofon1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 17 sierpień 2019 - 16:44

Ja to tylko mogę doradzić jedną kancelarię, którą znam, ale niestety nie z Łodzi, tylko z Gliwic. Może a nuż komuś przyda się taka informacja. ;) Także mi ogólnie pomagała już przy kilku sprawach kancelaria adwokacka Wojas Pawlak, inaczej Legaleo. Bardzo fajni ludzie, znają się doskonale na obsłudze prawnej firm, także sprawami osobistymi się zajmują.

#98 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów

Napisano 31 sierpień 2019 - 20:33

W kwestii prawa gospodarczego mam doświadczenie we współpracy z tą kancelarią: https://kancelariamadejczyk.biz/ jestem z niej bardzo zadowolona. Z tego powodu postanowiłam również z Wami podzielić się taką informacją. W tej firmie znajdziecie świetnych, konkretnych specjalistów, którzy cierpliwie Was wysłuchają i udzielą kluczowych porad.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych