Skocz do zawartości

Pomysł na integrację pracowników

wróć do serwisu Kadry 85 odpowiedzi w tym temacie

#21 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów

Napisano 13 maj 2016 - 06:43

Integracja pracowników daje sporo, między innymi pomaga w polepszeniu zdolności do współpracy, jak również może podnosić poziom zaufania względem swoich kolegów. Ostatni wyjazd integracyjny mieliśmy coś w rodzaju team building w górach z Base Camp tutaj http://bcamp.pl/dla-firm/ i było naprawdę dobrze. Paintbali, park linowy i inne atrakcje, głównie gry zespołowe, które mają za zadanie umacniać i poprawiać współpracę. Tak więc zdecydowanie warto jeździć na takie integracje.

#22 muse12

muse12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 30 maj 2016 - 10:24

Jeśli chodzi o imprezy firmowe w stolicy to ja bym polecał House of Pool – houseofpool.pl. To klub bilardowy z restauracją, ciekawa alternatywa. Kontakt z obsługą jest bardzo przyjazny, wychodzą frontem do klienta, można się dogadać bez problemów.

#23 j.modlinski

j.modlinski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaOlkusz

Napisano 30 maj 2016 - 12:49

fajna opcja, sam bym tam poszedł ze znajomymi.

#24 carmelowe

carmelowe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 08:41

Ciekawą opcją na integrację mogą być również szkolenia tematyczne. Łączymy przyjemne z pożytecznym, w czasie dnia się szkolimy, wieczorem zabawa:)

Zapraszam na tanie i ciekawe szkolenia dla księgowych

#25 elaearb

elaearb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 13:19

Pracuję w korpo, u nas szkolenia są wyłącznie na tematy związane ściśle z tematyką firmy i trwają nawet 8h, w dobrych hotelach.

Wieczorami jest luz, ale najczęściej organizowane są jakieś kolacje i głupie zabawy za którymi nikt nie przepada.

Kawa to mój żywioł, a palarnia kawy https://finestcoffee.pl to mój drugi dom :)

#26 Guest_Henryk

Guest_Henryk
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 13:49

My byliśmy ze znajomymi w pokoju zagadek w Krakowie! Bomba. Szyfry, kody i działanie grupowe, żeby móc odblokować kolejny pokój. Po za tym pokazuje kto w grupie panikuje, kto umie zarządzać , kto ma zdolności logicznego myślenia smile.png

#27 Martin28

Martin28

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 14:11

Ankieta dla pracowników to fajny pomysł, żeby sprawdzić jakie są oczekiwania, ale trzeba się przygotować na to ,ze i tak nie dogodzicie każdemu ;)

Można też zadzwonić do jakiegoś obiektu, który organizuje integracje i poprosić o indywidualną propozycję.

na południu Polski mogę polecić Hotel Klimek w Muszynie, jest bardzo dobrze przystosowany do imprez biznesowych i ma obszerną ofertę eventową, zarówno klasyki w stylu spa, biesiady, gry zespołowe, jak i bardziej ekstremalne rozrywki typu lot balonem, wspinaczka skałkowa, quady, rafting.

#28 Guest_Klara

Guest_Klara
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 21:42

Mi podobaja sie wyjzady integracyjne , które sa wlaśnie tak nastawione na jakiś właśnie parki linowy , wyprawy w góry , to jest fajne , a nie tak jak w poprzednije pracy , wyjazd integracyjny nastawiony był na pijaństwo . Po za tym my np mieliśmy ostatnio szkolenie z kadr , organizowaną przez firme soyer . Fajnie bo byliśmy juz odrazu zaopatrzeni w długpopis , notes a nawet torbe wink.png

#29 Kasia_87

Kasia_87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 13:50

Ciekawą opcją na integrację mogą być również szkolenia tematyczne. Łączymy przyjemne z pożytecznym, w czasie dnia się szkolimy, wieczorem zabawa:)

Masz rację, to jest bardzo dobry pomysł. Niedługo szef planuje wysłać nas na szkolenie w tej firmie, połączone właśnie z taką integracją. Myślę, że wielu osobom się spodoba :)

#30 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 13:11

ja uważam ,zę dobrym pomysłem  na integracje  sa np wyjazdy gdzieś n spływ kajakowy . My tak ostatnio byliśmy ode nie z pracy . I powiem szczerze ,ze właśnie takie wyjazdy bardzo fajnie wpływają na integracje pracowników ;)fjnie wtedy było bo jeden drugiemu pomagał. Co do Soyera , bo ktoś tu o nim ostatnio wspomniał . Ja jestem z wykształcenia fizjoterapeutą i własnie wybieram sie na kurs integracji sensorycznej. Z tego co wiem to będziemy miec wykłady z zagranicznymi prowadzącymi oraz tłumacza . Bardzo dobrze ,ze odbędę taki kurs ponieważ będę mieć certyfikat po tym szkoleniu wink.png

#31 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 688 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 19:04

A co powiecie o tej propozycji drivingexperience.pl? Uważam, że na pewno się sprawdzi. Event motoryzacyjny dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym jest to bardzo oryginalne rozwiązanie, z którego warto skorzystać.

#32 KrystynaBar

KrystynaBar

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 16:23

Można ich zabrać w góry, a tam to już kulig, narty, ognisko, paintball... Co sobie tylko zapragną. A wieczorem "posiadówka" przy muzyce na żywo. Byłam na takim wyjeździe integracyjnym w http://www.hotelskalnyszczyrk.plw Szczyrku i mogę go zarekomendować. Polecam :)

#33 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 11:14

No to prawda my mielismy szkolenie dla kadr i płac organizowanym przez firme soyer i po szkoleniu było sporo luzu. Takie coś jest według mnie najlepsze bo można się dowiedziec czegos a i tak jest sporo czasu na integracje

#34 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 10:02

Nie trzeba zaraz jechać na drogi wyjazd, żeby się zintegrować. Czasem wystarczy wspólne wyjście na imprezę. A klubów na poziomie, takich dla starszej młodzieży, nie brakuje. Wystarczy poczytać o klubach dla 30 latków w Katowicach na maxmag.pl i od razu będzie wiadomo, gdzie pójść poszaleć.

Always look on the bright side of life!

#35 mariuszjarecki

mariuszjarecki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 10:35

Myślę, że sporo pomysłów na atrakcje znajdziesz np. tutaj: pozytywka.com

To wyszukiwarka atrakcji, zdecydowanie ułatwi Ci to poszukiwanie atrakcji dla wybranych pracowników. Oczywiście w zależności od ilości pracowników możesz wybierać różne atrakcje. Dla przykładu, jeżeli nie zatrudniasz zbyt wielu osób to świetnym pomysłem moim zdaniem byłby escape room smile.png

#36 AnnaW.

AnnaW.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 13:35

My byliśmy na początku września nad jeziorem Zegrze, tam jest taki klub Mila Zegrzynek, gdzie firma zorganizowała nam integracyjne spotkanie. Nie było ani jednej osoby niezadowolonej w ciągu dnia relaks nad jeziorem pełną parą ze spływem kajakowym, a po powrocie mecz  w siatę :-) A najbardziej spodobały nam się pokoje stylizowane na kajuty, poczuliśmy się dosłownie jak na obozie haha :-)

#37 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 12:45

Zorganizujcie wyjazd do Leszna i wybierzcie się do tunelu aerodynamicznego. We FreeFlyCenter zajmują się takimi takimi spotkaniami integracyjnymi. Wiem, bo byłam.

Brzmi całkiem ciekawie, akurat moja firma jeszcze nie była w takim obiekcie. Ostatnio bawiliśmy na Warmii i Mazurach. Trzeba wspomnieć szefowi o tym by odwiedzić wielkopolskę 

#38 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 11:33

Możesz zafundować im jako jedną z atrakcji, przejażdżkę motocyklami po okolicy. Na pewno będą mile wspominać, ty wykażesz się ciekawa inicjatywą no i można też pozwiedzać przy okazji. Mogę zaproponować wypożyczalnię, która miałam okazje testować dość niedawno http://www.abacusbikes.pl/ . Przejrzyj ofertę i się popytaj. Myślę, że było by w tym przypadku bardzo fajne rozwiązaniem.

#39 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 maj 2017 - 11:00

Od siebie mogę polecić Zieloną Polanę w województwie podkarpackim. Jest to bardzo przyjemne miejsce z dobrą lokalizacją oraz dojazdem. Na miejscu można korzystać z wielu atrakcji takich jak loty balonem czy też spływ kajakami po rzece San. Byliśmy tam już z firmą dwukrotnie i za każdym razem bawiliśmy się jak nigdy! W tym roku również planujemy pojechać, ale chcemy trafić na dobrą pogodę, więc myślę że wyjazd będzie miał miejsce bliżej wakacji. Zostawię link do ich oferty, gdyby ktoś był zainteresowany: https://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php

#40 tomekmorawski1987

tomekmorawski1987

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 26 maj 2017 - 13:21

Skoro Ty człowiecze pytasz się na forum o takie zadanie to znaczy, że nie masz pomysłu na siebie. Praca w dziale HR wymaga kreatywności. Uczyć trzeba się od najlepszych, a nie od anonimowych ludzi, którzy chcą linki wcisnąć.
Nie tędy droga w karierze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych