Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

E-sąd: Co to jest nakaz zapłaty?

wróć do serwisu INFOR.pl 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 16 sierpień 2014 - 11:42

Przed e-sądem zamiast wyroku otrzymamy tzw. nakaz zapłaty, który jest jednym z rodzajów orzeczeń wydawanych przez sąd. Czym jest nakaz zapłaty?

Powrót do artykułu: E-sąd: Co to jest nakaz zapłaty?

#2 Guest_zgaga

Guest_zgaga
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 14:21

Niestety lecz wielu otrzymuje nakaz zaplaty zadluzenia nie istniejacego ! takie sady nie powinny miec prawa istnienia, to jest oszustwo !!!

#3 Guest_ewa ela

Guest_ewa ela
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 12:34

firma Vectra żąda ode mnie pieniędzy za jakiś dług niby jakaś niezapłacona faktyua niby jskieś odsetki,ale nie chce wskazać konkretnie jak powstał wg.niej dlug,proszę do wielu miesięcy firmę ale zadnych konkretów tylko lanie wody, każe mi samej szukać dlaczego chce pieniędzy.Żyjemy w ciekawych czasach oszuści górą!!!!!!!!!!!

#4 Guest_ZANIEPOKOJONY

Guest_ZANIEPOKOJONY
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 18:09

OD DWÓCH TYGODNI WYDZWANIA DO MNIE FIRMA WINDYKACYJNA. KAŻĄ MI SIĘ ZWERYFIKOWAĆ TZN. POTWIERDZIĆ DANE OSOBOWE I DATĘ URODZENIA. NIE PODAM TAKICH DANYCH NIKOMU PRZEZ TELEFON. NIE MAM ŻADNYCH DŁUGÓW ANI ZOBOWIĄZAŃ NAWET NIC NIGDY NA RATY NIE BRAŁEM DLA TEGO WIEM, ŻE Z GÓRY CHCĄ MNIE OSZUKAĆ I JAKIM TO PRAWEM SIĘ ODBYWA? KTOŚ PODAJE JAKIŚ RZEKOMY DŁUG KTÓREGO NIE MA. E-SĄD ROZSTRZYGA TO BEZ PRZESŁANIA JAKICHKOLWIEK DOWODÓW NA ISTNIENIE DŁUGU TYLKO NA GĘBĘ? NASZE DANE MOŻNA WYDRZEĆ Z URZĘDÓW GMIN.. W TEN SPOSÓB TO MOŻNA KAŻDEGO POZWAĆ O SPŁATĘ.COŚ TU CHYBA NIE GRA PROSZĘ PAŃSTWA W TYM NASZYM KRAJU? TO JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ CZY AFERA 1000 RAZY STRASZNIEJSZA NIŻ AMBER GOLD.. :(

#5 Guest_ZANIEPOKOJONY

Guest_ZANIEPOKOJONY
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 18:10

OD DWÓCH TYGODNI WYDZWANIA DO MNIE FIRMA WINDYKACYJNA. KAŻĄ MI SIĘ ZWERYFIKOWAĆ TZN. POTWIERDZIĆ DANE OSOBOWE I DATĘ URODZENIA. NIE PODAM TAKICH DANYCH NIKOMU PRZEZ TELEFON. NIE MAM ŻADNYCH DŁUGÓW ANI ZOBOWIĄZAŃ NAWET NIC NIGDY NA RATY NIE BRAŁEM DLA TEGO WIEM, ŻE Z GÓRY CHCĄ MNIE OSZUKAĆ I JAKIM TO PRAWEM SIĘ ODBYWA? KTOŚ PODAJE JAKIŚ RZEKOMY DŁUG KTÓREGO NIE MA. E-SĄD ROZSTRZYGA TO BEZ PRZESŁANIA JAKICHKOLWIEK DOWODÓW NA ISTNIENIE DŁUGU TYLKO NA GĘBĘ? NASZE DANE MOŻNA WYDRZEĆ Z URZĘDÓW GMIN.. W TEN SPOSÓB TO MOŻNA KAŻDEGO POZWAĆ O SPŁATĘ.COŚ TU CHYBA NIE GRA PROSZĘ PAŃSTWA W TYM NASZYM KRAJU? TO JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ CZY AFERA 1000 RAZY STRASZNIEJSZA NIŻ AMBER GOLD.. :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych