Skocz do zawartości

Zdjęcie

Karty wynagrodzeń/zarobkowe

karty wynagrodzeń zarobkowe płace dochód przychód wynagrodzenia zarobki

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karolinka51

Karolinka51

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 12:53

Witam,

Piszę z zapytaniem czy ktoś z Was spotkał się z tym bądź sam stosuje prowadzenie kart zarobkowych.kart wynagrodzeń odręcznie każdego m-ca po każdej wypłacie listy płac?

A może też jest ktoś kto prowadzi jednoczesnie każdego miesiąca odręcznie karty wynagrodzeń i do tego jeszcze poprzez program płacowy na koniec roku?

Czy jest obowiązek prowadzenia odręcznie kart wynagrodzeń kiedy można je wydrukowć z programu płacowego?

Czy jest obowiązek prowadzenia ich każdego m-ca?

Pytam ponieważ moje szefowa każe mi je prowadzić odręcznie, po każdej zatwierdzonej liście płac, a do tego na koniec roku robić/drukować każdemu pracownikowi poprzez program płacowy.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

#2 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8194 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 12 sierpień 2014 - 13:00

Skoro posiadacie program kadrowo-płacowy nie ma potrzeby ręcznego prowadzenia kart wynagrodzeń,szkoda czasu na takie podwójne prowadzenie.Po to mamy programy i za nie płacimy,aby pomagały nam w pracy.Ja drukuję roczne karty wynagrodzeń po zakończonym roku kalendarzowym,przed wystawieniem PiT 11 pracownikom.

#3 Edzia

Edzia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 7101 postów
  • LokalizacjaKresy

Napisano 12 sierpień 2014 - 17:56

U mnie PIT-11 + karta wynagrodzeń

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karty, wynagrodzeń, zarobkowe, płace, dochód, przychód, wynagrodzenia, zarobki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych