Kategorie
Skocz do zawartości

Szkolenie bhp dla pracowników biurowych

Gość Bożena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

założyłam firmę. Mam biuro, w którym zatrudniam 3 pracowników. Proszę o informację, jakie szkolenia bhp powinni przejść pracownicy biurowi i w jakich terminach. Czy są specjalne szkolenia bhp wstępne i okresowe dla pracowników biurowych?

Pracownicy biurowi powinni przejść badania wstępne (przed przystąpieniem do pracy) a następnie okresowe z częstotliwością co 6 lat.

Trochę namieszałaś (badania ze szkoleniami bhp w jeden worek wrzuciłaś, zołza :-) Badania wstępne - ok, ale później okresowe z częstotliwością jaką zaleci lekarz medycyny pracy. Natomiast szkolenia okresowe - z częstotliwością co 6 lat. wink.png

U mnie w firmie było przeprowadzane szkolenie BHP za pośrednictwem platformy e-learningowej -  https://e-specjalistabhp.pl/ bez przymusy siedzenia w sali wykładowej. Takie szkolenie online trwało no nie wiem, ponad godzinę, a normalne, które miałem kiedyś, bite 8 godzin. Cała oferta jest opisana na stronie, więc może Ci się przydadzą te informacje.

Bzdura.

Z ciekawości, swego czasu zanim wybrałam okresowe e-szkolenie bhp dla naszych pracowników adm.-biurowych (bo mamy i jest naprawdę ok, ale nie podam tutaj jakiej firmy), testowałam kiedyś takie szkolenia/oferty kilku firm. Żadnego szkolenia, ktore jest zrobione profesjonalnie nie zdołasz przejść w godzinę.

Nie pisz więc tutaj bzdur i nie reklamuj produktu, ktory - jesli tak jak napisałeś, faktycznie można "zaliczyc" w godzinę czy dwie - jest nic nie warty.... angry.png

• Like 1

U mnie w firmie było przeprowadzane szkolenie BHP za pośrednictwem platformy e-learningowej -  https://e-specjalistabhp.pl/ bez przymusy siedzenia w sali wykładowej. Takie szkolenie online trwało no nie wiem, ponad godzinę, a normalne, które miałem kiedyś, bite 8 godzin. Cała oferta jest opisana na stronie, więc może Ci się przydadzą te informacje.

Ale chyba program rozpisany na 8 godz. jak dla adm.biur. lub na 16 godz. jak dla kierujących pracownikami ?  Nie chwal się tym za bardzo bo jeżeli jest inaczej to przy kontroli z zewnątrz mogą zakwestionować i uznać ten fakt za brak szkolenia, a głoszenie nieprawdy jest karalnewink.pngcool.pngph34r.png

Trochę namieszałaś (badania ze szkoleniami bhp w jeden worek wrzuciłaś, zołza :-) Badania wstępne - ok, ale później okresowe z częstotliwością jaką zaleci lekarz medycyny pracy. Natomiast szkolenia okresowe - z częstotliwością co 6 lat. wink.png

Namieszałam, bo zamiast "szkolenie wstępne" napisałam "badania wstępne". Mea culpa :)

To jeszcze jedna uwaga - pierwsze szkolenie okresowe do 12 miesięcy po rozpoczęciu pracy.

Tak, choć niekoniecznie ;-) (jeśli mają jeszcze ważne szkolenie okresowe   np. zrobione u poprzedniego pracodawcy, gdzie pracowali również na administracyjno-biurowym stanowisku pracy.

• 5 lat później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Wszystkie rodzaje szkoleń BHP organizują w https://edu-pasja.pl/bhp/, w tym dla szpitali specjalistyczne o zagrożeniach czynnikami biologicznymi, czy chemicznymi. Akurat mieliśmy ostatnio i wiedza się rozszerzyła. Sporo nowinek. Widać dbają o prawidłowy rozwój wartości szkoleń, żeby ludzie nawet dobrowolnie wracali. Niektórzy pracownicy tak robią z własnej woli.

Wszystkie rodzaje szkoleń BHP organizują w https://edu-pasja.pl/bhp/, w tym dla szpitali specjalistyczne o zagrożeniach czynnikami biologicznymi, czy chemicznymi. Akurat mieliśmy ostatnio i wiedza się rozszerzyła. Sporo nowinek. Widać dbają o prawidłowy rozwój wartości szkoleń, żeby ludzie nawet dobrowolnie wracali. Niektórzy pracownicy tak robią z własnej woli.

• 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem najlepiej podpytać o temat specjalistów. Od siebie mogę zostawić ci namiar na firmę Centrum BHP s.c.. Są z Warszawy, znajdziesz ich ba ul Flisaków 8. Prowadzą okresowe szkolenia i kursy bhp. Oferują zarówno szkolenie bhp dla pracownika, jak i szkolenia bhp dla pracodawców. Ludzie z wiedzą, doświadczeniem i sprawdzoną metodologią pracy. Szkolenia stacjonarne i online więc z pewnością znajdziesz optymalne rozwiązanie.

• 1 miesiąc temu...

Chyba nie trzeba nikomu przypominać jak takie sprawy są ważne i ja również jestem jeszcze zdania, że na pewno fajnie wiedzieć skąd najlepiej zamawiać sprawdzone znaki BHP. Jeżeli chodzi o mój wybór to właśnie w sklepie https://znaki-bhp.pl/ takie rzeczy są jak najbardziej warte uwagi.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...