Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rejestracja mobilnej firmy

fiskus NIP rejestracja wirtualne biuro NSA

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dedalus

dedalus

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 11:25

Wczoraj NSA, oddalając skargę kasacyjną wniesioną przez Dyrektora Izby Skarbowej, orzekł, że Skarb Państwa ma obowiązek nadania NIP mobilnej firmie, która w zgłoszeniu podała adres e-biura.

Dla wszystkich przedsiębiorców korzystających z wirtualnych biur to na pewno dobra wiadomość, jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Pozdrawiam!

#2 capitalista

capitalista

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 sierpień 2014 - 09:10

W naszym kraju przedsiębiorcy zwykle mają pod górkę, więc każda dobra wiadomość bardzo cieszy. Nawet jeśli większość nadal jest wierna bardziej tradycyjnym rozwiązaniom to trudno się nie zgodzić z faktem, że wirtualne biura to przyszłość, dzięki której już w teraźniejszości można trochę zaoszczędzić czy zyskać bardziej prestiżowy adres ;)

#3 Profesjonalna Obsługa

Profesjonalna Obsługa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 19 sierpień 2019 - 16:15

W mojej opinii to jest bardzo dobra informacja!

Po pierwsze wirtualne biuro to jest bardzo duża wygoda dla przedsiębiorcy. Po drugie natomiast to w przypadku nowoczesnej gospodarki zdecydowana większość firm zmienia swój model pracy ze stacjonarnego na mobilny. Sam miałem okazję pracować z wirtualnym biurem w Krakowie i myślę, że warto skorzystać z usług takiej firmy. Co więcej na ich blogu czytałem więcej na temat orzeczenia NSA oraz tego czy wirtualne biura są legalne? Największym problemem dla przedsiębiorców przez ten cały czas było czy taka działalność jest legalna oraz jak wyglądają sprawy takie jak:

- konstrola skarbowa w wirtualnym biurze,

- płatnik VAT i siedziba działalności,

Generalnie te wirtualne biura zaczynają ewoluować w coś więcej niż tylko obsługa poczty i adres rejestracyjny. Większość z nich posiada bardzo rozbudowaną ofertę!

Ze swojej strony mogę polecić - wirtualne biuro Kraków

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fiskus, NIP, rejestracja, wirtualne biuro, NSA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych