Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile czeka się na dowód osobisty?

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_mho

Guest_mho
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 13:07

k**wa mać ileż można czekać na ten dowód osobisty?

#22 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 14:22

Gdybyś mi, gdybym był urzędnikiem, wyjechał z takim tekstem to czekałbyś do ostatniego dnia ustawowego terminu :)

Jak zachowasz się w urzędzie z kulturą to i sprawy jakoś tak szybciej się załatwiają.

#23 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 17:44

Gdybyś mi, gdybym był urzędnikiem, wyjechał z takim tekstem to czekałbyś do ostatniego dnia ustawowego terminu smile.png

Jak zachowasz się w urzędzie z kulturą to i sprawy jakoś tak szybciej się załatwiają.

A najlepsze jest to, że taki idiota zadaje pytanie na forum, zamiast pójść do urzędu. Pewnie myśli, że my internauci ponaglimy urzędników...laugh.png

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 14:39

Informacje nieaktualne. Dowód można odebrac i złożyć wniosek w kazdym urzedzie gminy.

#25 Guest_Rafffff

Guest_Rafffff
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 10:31

Na DO czeka się do 30 dni ustawowo choć mi w Warszawie powiedzieli że ok 2 tygodnie i będzie.

#26 Guest_zawiedziony

Guest_zawiedziony
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 07:34

...to jest S K A N D A L............żeby w UE .w centrum Europy , w dobie CYFRYZACJI czekać miesiąc na DO....powinien być w ciągu tygodnia tak jak w cywilizowanych ,innych krajach.

#27 Guest_gitesmajones

Guest_gitesmajones
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 18:52

pzez tom cyfryzancjem to tylko problemy som. kiedyś za komunizmu-stalinizmu to dowody osobiste wyrabialy na milicji. szlo siem na komisariat i tam od razu wiedzieli, czy zamknąć czy spalowac czy skopać czy tylko w pysk zdzielić i było git.

#28 Guest_ciekawy przypadek

Guest_ciekawy przypadek
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 14:55

W Szczecinie właśnie złożyłem wniosek, mam dowiadywać się po 35 dniach !

#29 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 maj 2018 - 10:13

Pomysl zeby dowod osobisty wymieniac co 10 lat to dopiero debilizm .Zamiast ulatwiac obywatelom zycie utrudnia sie . Przez takie idiotyczne ustawy rozwija sie biurokracja .

#30 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 14:07

chcialem sie zapytac ile sie czeka na dowod osobisty

#31 Guest_Pedał.

Guest_Pedał.
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 08:10

Gdybyś mi, gdybym był urzędnikiem, wyjechał z takim tekstem to czekałbyś do ostatniego dnia ustawowego terminu :)

Bo jesteś pedałem takiemu cwelowi to bym sie co najwyżej wysrał do mordy.

#32 Guest_Jerzy

Guest_Jerzy
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 22:39

A gdzie jest odpowiedź na pytanie zadane w tytule artykułu? Ile się czeka na dowód????????????????

#33 Guest_AH

Guest_AH
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 16:35

Na drugiej stronie artykułu jest odpowiedź: "Czas oczekiwania na wydanie dowodu Czas oczekiwania na wydanie dowodu osobistego wynosi do trzydziestu dni od daty złożenia wniosku. W szczególnych przypadkach w/w termin może ulec skróceniu lub wydłużeniu."

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy