Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sposób na szybka naukę - WIDEO

Sposób na szybką naukę szybka nauka nauka szybkie uczenie się

wróć do serwisu Sektor Publiczny 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 markos

markos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 24 lipiec 2014 - 09:32

Szukam od jakiegoś czasu sposobu na szybka naukę, głównie oglądam filmiki na youtube na kanałach edukacyjnych i wczoraj trafiłem na coc bardzo ciekawego. 

Z początku te metopdy wydały mi się dziwne ale jak zacząłem czytać opinie to masa osób pozytywnie wypowiada się na ich temat. Poniżej macie filmik: 

#2 Adam78

Adam78

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 lipiec 2014 - 10:35

Ja korzystałem z Afirmacji do Nauki Hepika - bardzo skuteczny sposób na szybka naukę języków obcych - POLECAM :)

A czy możecie polecić coś z synchronizacji półkul mózgowych do nauki? Ciekaw jestem tego sposobu. 

#3 Mikoso

Mikoso

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 lipiec 2014 - 12:03

Ja korzystałem z Afirmacji do Nauki Hepika - bardzo skuteczny sposób na szybka naukę języków obcych - POLECAM smile.png

A czy możecie polecić coś z synchronizacji półkul mózgowych do nauki? Ciekaw jestem tego sposobu. 

Z synchronizacja Półkul mózgowych polecam Ci SESJE FRUITI NA KONCENTRACJE - koszt 30 złotych chyba ale efekt jest zaskakująco pozytywny :)

Zresztą można je testować przez 2 tygodnie za darmo - polecam :) 

#4 Adam78

Adam78

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 lipiec 2014 - 09:14

Ok dzięki - zakupiłem to już wczoraj - jak przetestuję to dam znać jak na mnie działa 

#5 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 13:44

ej wydaje się całkiem fajna metoda. nie sprawdzałem na własnej skorze, ale chyba się skuszę. A jak inni? Adam78 koniecznie podziel się swoimi wrażeniami

#6 Guest_naukowiec

Guest_naukowiec
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2014 - 09:46

Mapy myśli świetnie działają na szybką naukę - co sadzicie o nich? 

#7 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2014 - 10:52

ja rowniez stosuje mapy myśli - są genialne - zaoszczędza się mnóstwo czasu. Poza tym wiele wybitnych osób korzysta z map myśli. A czy stosujecie jakies dodatkowe metody, które zwalczyłyby podświadomego lenia? w sensie n jakoś afirmujecie, pozytywnie się nastawiacie na naukę, poprawiacie jakoś swoją motywację do nauki?

#8 Guest_MARYLA

Guest_MARYLA
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 10:27

tak! ja korzystam z sesji do synchronizacji mózgu - FRUITI - od kilku miesięcy. i zdecydowanie polepszyły się moje wyniki w nauce - sesję egzaminacyjną w czerwcu zdałam w pierwszych terminach - nauka poszła zdecydowanie lepiej i szybciej

#9 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1111 postów

Napisano 12 wrzesień 2014 - 11:17

Metoda ręki brzmi co najmniej dziwnie ;)

#10 Dorno

Dorno

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 13:25

Ja swego czasu stosowałem mapę myśli, naprawdę skuteczne, bo cżłowiekowi lepiej zapamiętuje się obrazami

#11 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 16 październik 2014 - 07:59

a ja po prostu siadam i się szybko uczę zamiast takie filmiki ogladać;)

#12 gladiator01

gladiator01

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 08:24

Może masz dobrą pamięć i dlatego łatwo Ci idzie.

niewierność w związku

#13 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 18:39

Ciekawy ten sposób, ostatnio długo szukałem jakiejś możliwości wyjazdu za granicę i wpadłem na http://aiesec.pl/dla...global-talents/niesamowita możliwość wyjazdu na płatną praktykę dla każdego studenta !

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#14 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1168 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 20:58

I jak, szybciej się uczycie?

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Sposób na szybką naukę, szybka nauka, nauka, szybkie uczenie się

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych