Skocz do zawartości

Zdjęcie

hala produkcyjna

wróć do serwisu Moja Firma 191 odpowiedzi w tym temacie

#181 Guest_igorrr

Guest_igorrr
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 22:23

Może trzeba wam kontaktu do dystrybutora produktów do układów smarowania? Jak tak to odsyłam was do poznańskiej firmy Układy centralnego smarowania – UCS. W grę u nich też wchodzi montaż i serwis układów. Firma solidna, jakość usług pierwsza klasa, ceny całkiem przyjemne, ogółem warto.

#182 Guest_marekJ

Guest_marekJ
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 23:14

W sprawie materiałów montażowych udajcie się do firmy Intra z Łodzi. Dostaniecie tam taśmy, masy i uszczelniacze butylowe. Na bank będziecie z ich oferty i cen zadowoleni.

#183 Guest_dąbrowskiJ

Guest_dąbrowskiJ
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 11:43

Jakbyście potrzebowali firmy produkującej maszyny do obróbki metalurgicznej to mogę podrzucić namiar - YLM Polska z Ożarowa Mazowieckiego - zdecydowanie warto ich sobie sprawdzić. Giętarki i lasery do obróbki metalurgicznej to ich specjalność. Firma to 100% profesjonalizmu, także będziecie zadowoleni z ich produktów usług.

#184 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 380 postów

Napisano 22 czerwiec 2019 - 18:10

W przypadku organizacji prac na hali produkcyjnej to ze swojej strony mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na https://seito.pl którzy pomogą Ci np. w restrukturyzacji, obsług prawnej, zarządzania zasobami ludzkimi, czy również wdrożenia narzędzi Lean Management. My jesteśmy zadowoleni i mam nadzieję, że tak również pozostanie. Zarządzają za nas wieloma procesami co przekłada się m.in na wyższą wydajność i lepsze efekty końcowe. Jednak outsourcing coraz lepiej się sprawdza jak stawiamy na tak świetnych specjalistów.

#185 Guest_przemekd

Guest_przemekd
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 19:28

Jeśli interesuje was firma od produkcji, łączenia taśm przenośnikowych wszystkich typów metodą na zimno i gorąco oraz gumowania bębnów to sprawdzi się wam Mettech z Prochowic. To dobrzy profesjonaliści, znają się na rzeczy i ceny mają ok.

#186 Guest_hubi

Guest_hubi
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 20:34

Sprawdzona firma od hydrauliki siłowej to wrocławska Megahydral. W ofercie mają m.in. siłowniki, zawory, pompy zębate i tłoczkowe, silniki hydrauliczne, rozdzielacze elektryczne i ręczne i wiele innych rzeczy z dziedziny hydrauliki siłowej, także jeśli coś z tego wam potrzebne to warto sie do nich zgłosić. Plus tez taki, że szybko realizują zamówienie.

#187 Guest_tomW

Guest_tomW
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 21:07

Jeśli potrzeba wam firmy od projektowania, modernizacji i wykonawstwa maszyn i stanowisk technologicznych sterowanych automatycznie to udajcie się do API z Bielska-Białej. Kupicie tam też części do maszyn i najwyższej jakości czujniki magnetyczne oraz czujniki optyczne i indukcyjne. Szczegóły sprawdźcie sobie na stronie firmy.

#188 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 08:35

Hala produkcyjna musi być dobrze zaprojektowana.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#189 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 10:34

Bardzo dobrze się wam sprawdzi firma Redhawk https://www.redhawk.tech/automatyka/Mega dobrzy fachowcy. Projektują lub przeprojektowują instalacje, aby wydajność produkcji była jak największa a także realizują usługi montażu maszyn i infrastruktury przemysłowej. Firma jest z Poznania.

#190 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 01:51

Jasne, że dobrze zaprojektowana i należy wszystkie czynniki brać pod uwagę, samą funkcjonalność ale także koszty eksploatacyjne oraz wygląd. Akurat pod tym względem dobrze sprawdzają się płyty warstwowe od https://www.kingspan...plyty-warstwowe które charakteryzują się doskonałymi parametrami izolacyjnymi dzięki czemu możemy być pewni, że koszty związane z ogrzewaniem nie będą zawyżone 

#191 Guest_adamos

Guest_adamos
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 15:49

Ja ze swojej strony bardzo dobrze oceniam hurtownię tworzyw sztucznych - poznański Boral. W ofercie mają tworzywa techniczne, konstrukcyjne i budowlane. To producent, firma  bardzo profesjonalna i dobra we współpracy. Są elastyczni i fachowi no i odnośnie cen dobrze się dogadujemy.

#192 Guest_remek08

Guest_remek08
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 18:31

Myślę, że na hali bardzo przydatne będą różnego typu narzędzia, w tym elektronarzędzia - do przeróżnych prac. Bardzo szeroką ofertę posiada firma LUBNAR z Lublina, kojarzycie? Dostarczają urządzenia naprawdę wysokiej jakości!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych