Skocz do zawartości

Zdjęcie
215 odpowiedzi w tym temacie

#201 mistif

mistif

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 20:32

To przystepna cena moim zdaniem.

#202 Guest_Artur Pe

Guest_Artur Pe
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 14:25

w Panek braliśmy kilka razy na firmę i raz też prywatnie z nich korzystałem. Są w porządku całkiem. Sensowne ceny, samochodów co nie miara do wyboru. A w stolicy ruszyli też z car sharingiem. 

#203 Mobiliser

Mobiliser

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 22:31

Ja miałem do czynienia z wypożyczalnią www.forcar.com.pl w ostatnim czasie i byłem bardzo zadowolony. Dostałem na dobrych warunkach samochód zastępczy w super stanie i bardzo ekonomiczny. Konkretni ludzie i konkretna firma.

#204 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 13:14

Dowóz i odbiór auta na terenie całego Śląska będzie u nich www.btmcar.com.pl . Polecam, już nie raz braliśmy tam auto.  Samochody w cenie posiadają takie rzeczy jak: klimatyzacja, nawigacja, elektryczne podgrzewane lusterka, automat.  Z tego co zauważyłam, to mają tylko komfortowe samochody. Polecam 

#205 karolina33

karolina33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:34

Ja korzystałam z usług wypozyczalni- wynajem samochodów Katowice

Samochód był do odbioru zaraz gdy się pojawiłam, pełen profesjonalizm, polecam.

#206 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 23:45

Auto zastępcze z oc sprawcy wypadku najlepiej wziąć z EuCOcar . Szybko można mieć w ten sposób auto tej samej klasy. Poza tym mogą też naprawić nasz samochód.

#207 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 01:32

Jeśli chodzi o wynajem samochodów w Krakowie, to na pewno warto sobie zerknąć na tę stronę www. Przede wszystkim są tam atrakcyjne ceny. Działają na rynku od lat, mają sporą flotę i przede wszystkim dbają o to, aby klient był zadowolony.

#208 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 20:13

Teraz bardzo popularne jest wypożyczenie samochodu car sharing. Jeszcze nie jest to w każdym mieście, ale mam nadzieję, że z czasem się rozwinie, ponieważ jest to bardzo korzystna oferta dla wszystkich z nas. Polecam sprawdzić szczegóły pod tym linkiem http://4mobility.pl/...dardowy-wynajem

#209 Guest_waldi

Guest_waldi
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 23:07

Faktycznie jak chodzi o auto zastępcze, to nie ma się co zastanawiać, tylko do EuCOcar się zgłosić. Mają fajne auta.

#210 Guest_Caros

Guest_Caros
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 13:43

W Olsztynie rewelacyjną ofertę wynajmu samochodów posiada firma Ahaw. Wypożyczalnia ma świetną lokalizację, tuż obok dworca PKP, co jest znacznym ułatwieniem dla podróżujących. 

Ahaw posiada w swojej ofercie wiele samochodów, nowych, w idealnym stanie technicznym. Warunki umowy są jasne i czytelne. Firma zajmuje się również wynajmowaniem pojazdów, limuzyn do ślubów.

#211 Guest_247auto

Guest_247auto
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 20:25

Zapraszamy do 247auto wypożyczalnia samochodów Kraków, posiadamy samochody osobowe z Polskiej sieci dealerskiej, atrakcyjne ceny i podstawiamy na życzenie pod adres. www.247auto.pl

#212 gold-rent

gold-rent

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 10:50

Samochody dostępne na Boże Narodzenie i Sylwestra są jeszcze na http://www.gold-rent.pl/ Zostało ich już niewiele, rozeszły się po Stałych Klientach. Pare jeszcze zostało do wypożyczenia. Jak ktoś chce dołączyć do grona naszych Klientów to zapraszamy. Najlepiej dzwonić i pytać bezpośrednio o auta. 24, 25 i 26 również pracujemy, jak co roku.

#213 Mortal84

Mortal84

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 13:42

Ja bym polecał zerknąć też na tę wypożyczalnię z Katowic http://autoserwis.pl/

Mają bardzo przyzwoite ceny. Moi znajomi ze śląska już nie raz korzystali z ich oferty i sobie ją chwalili :) Także myślę, że warto się nad tą ofertą poważnie zastanowić :)

#214 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 16:26

To przystepna cena moim zdaniem.

No tak też sądzę, ogólnie do BZIUK nie mam zastrzeżeń. Autka dobre

#215 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 07:39

Ja podam dobra wypożyczalnię koło Poznania www.jmautowynajem.pl

#216 pawel_kow

pawel_kow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 14 grudzień 2017 - 10:16

Na ogół polecam znajomym lubelską wypożyczalnię samochodów CAR-RENTAL.PL Ostatnio ładnie zeszli z cen na wynajem długoterminowy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wynajem samochodów kraków, wynajem samochodów warszawa, wypożyczalnia samochodów, rent a car warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych