Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wyegzekwować dług?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670988 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 11:53

Gdy dłużnik unika kontaktu, nie stosuje się do ponawianych wezwań do zapłaty, a kolejne monity nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, wtedy koniecznym jest wejście na drogę sądową. Celem postępowania sądowego jest bezwzględne uzyskanie tytułu egzekucyjnego, stanowiącego podstawę do dalszego ubiegania się o zwrot długu.

Powrót do artykułu: Jak wyegzekwować dług?

#2 Guest_felicjanski

Guest_felicjanski
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 11:54

moj znajomy korzystal z firmy windykacyjnej i tylko sie na tym przejechal. Mial po nich mnostwo nieprzyjemnosci. Ja preferuje jednak droge sadowa i komornika jak np. http://www.tarnow-komornik.pl/. Jesli sie wybierze dobrego to odzyskanie dlugo nie jest trudne chociaz oczywiscie trwa dluzej

#3 Guest_Gąsior

Guest_Gąsior
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 16:49

To że ktos tyrafil an kiepska firme nie tworzy całej zasady. Mi moje 24 tyie uraowali ludzie z eureka finanse. Jakby nie to to pewnie nadal bym czekał na to że odzyskam pbodaj złotówkę.

#4 Guest_nikuś

Guest_nikuś
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 16:41

Profesjonalna firma windykacyjna oszczędzi nam nerwów i stresu. Kaczmarski Rzetelna Firma we Wrocławiu działa skutecznie w kwestiach niewydolności płacowych.

#5 Guest_Michal70

Guest_Michal70
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 11:11

Ja wyegzekwowałem swój dług przy pomocy kancelarii komorniczej www.jkrukkomornik.pl. Sam bym raczej nie dał sobie rady.

#6 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 07:52

A co myślicie o usługach takich firm jak https://www.monevia....ur-od-pozyczki/ Transakcja jest dokonywana on-line, bez zbędnych formalności i bez konieczności odbywania spotkań. Twoja sytuacja finansowa nie wpływa na decyzję dotyczącą zawarcia transakcji. Oceniana jest wiarygodność i zdolność kredytowa Twojego kontrahenta. Bardzo dużą zaletą jest także uproszczona procedura i szybka decyzja. Gotówka może trafić do Ciebie natychmiast po zawarciu transakcji.

#7 edi_9

edi_9

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 18:42

Aby uniknąć takich sytuacji istnieją takie firmy jak Finiata. Dzięki niej można szybko odzyskać pieniądze  z odroczonej faktury i pieniądze mamy automatycznie na koncie. To jest dobre rozwiązanie dla firm. W ten sposób przedsiębiorca nie musi się martwić o utratę pieniędzy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych