Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Uciążliwe sąsiedztwo - środki prawne

wróć do serwisu INFOR.pl 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 02:37

Wzajemne stosunki między właścicielami/posiadaczami nieruchomości sąsiadujących, względnie nieruchomości wzajemnie na siebie oddziaływujących, poza pewnymi chlubnymi wyjątkami, z reguły nie należą do łatwych i przyjemnych.

Powrót do artykułu: Uciążliwe sąsiedztwo - środki prawne

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:58

Witam.Co mogę zrobić w sytuacji gdy mój sąsiad celowo uszkodził siatkę ogrodzenia mój mąż ją naprawił, w ciągu kilku dni sąsiadka rozszczepila siatkę sportem i przywiązana sznurkiem. Mąż mój zwrócił jej uwagę na co ona bardzo agresywnie zareagowała naublizala mojemu mężowi ze co będzie chciała to będzie robić. Mam dwóch piesków które pomiędzy tymi sznurka wychodzą i biegają po okolicy chodzę wciąż i ich szukam.Jest to bardzo uciążliwe i ryzyko zeoga kogoś zgryz i wtedy to ja za nie będę ukarana.Czy jest na to jakaś rada co możemy zrobić?

#3 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18719 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 04 wrzesień 2017 - 15:01

Czyja to siatka?

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 15:12

Sasiada

#5 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18719 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 16:47

To wybacz, faktycznie może nawet zdjąć ją całą i wogóle zrobić z nią co chce, jak chcesz się odgrodzić, postaw swoje ogrodzenie, tym bardzie, że masz psy i musisz je zabezpieczyć.

#6 Guest_Helena

Guest_Helena
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 20:17

Witam. Mam za płotem jakieś fitnes-siłownie. Bardzo często jest tek ,że zaczynają BARDZO GŁOŚNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! już o godz6,01 do nocy. Czasami do 23 lub , raz się tak zdarzyło do 4,03.Kiedyś mój syn nie wytrzymał i jak wrócił z pracy po 22 to zgłosił na policję zakłócanie ciszy nocnej. Patrol przyjechał po 45min no i na moje nieszczęście była już cisza. No i co na to policja?? ALE JEST PRZECIEŻ CISZA?? CO PAN OCZEKUJE OD NAS?? Po krótkiej rozmowie policja pojechała nic a nic nie robiąc z właścicielem!! MASAKRA!!!! Może coś ktoś podpowie?? Proszę

#7 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18719 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 06:39

Tylko wzywać policję, do skutku

#8 Guest_Iwo

Guest_Iwo
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 22:56

Mój problem polega na tym iz sąsiedzi ciągle narzekają na hałas w dzień przez moje dzieci które czasem biegają i bawią się na podłodze, ciągle nas wyzywaja i wzywają policję bo im za głośno .dodam że z mężem pilnujemy dzieci by nie bawiły się zbyd głośno ale ciągle im coś nie pasuje. ..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych