Skocz do zawartości

W jakim kolorze wykończyć kuchnię?

kuchnia wykończenie wnętrz remot kuchni remont wnętrza

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2014 - 10:46

Planują remont kuchni. Zastanawiam się w jakim kolorze wykończyć kuchnię, zarówno mebla kuchenne jak i ściany. Jak wykończyc podłoge w kuchni? Czym? Drewnianą? Z płytek ceramicznych? Nie mam weny...help

Jola

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 15:10

A jakie kolory lubisz?

#3 marysia8383

marysia8383

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 28 wrzesień 2014 - 16:28

Ja mam u siebie płytki Opoczno Sahara http://nexterio.pl/2...zno-Sahara.html . Klor to taki piaskowy beż. Wyglądają bardzo fajnie. Do tego meble białe na wysoki połysk. Lubię takie trochę rustykalny styl i te płytki doskonale się do tego nadają. Napisz jaki styl lubisz, może coś podpowiem. :)

#4 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 12:56

A jakie kolory lubisz?

kolory ziemi

#5 Guest_Jadwiga

Guest_Jadwiga
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 12:58

Wg mnie aktualnie aktualnie najmodniejszy w kuchni jest styl skandynawski. Biele i naturalne materiały. Zrób białe szafki i wstaw drewniany stół.

#6 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 13:00

Mi najbardziej podobają się kuchnie wykończone w kolorze czerwonym.  Nowoczesne błyszczące szafki z połyskiem!

#7 sylwia58

sylwia58

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 08 październik 2014 - 10:46

jestem zwolennikiem jasnych kolorów a wlasciwie bieli z mocnym akcentem kolorystycznym i tak tez było by w mojej kuchni gdyby tylko mogła być teraz remontowana:)

#8 Guest_Meg

Guest_Meg
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 08:49

Drewno, drewno, drewno!!! W kuchni najlepiej wygląda drewno!

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 12:46

Drewno, drewno, drewno!!! W kuchni najlepiej wygląda drewno!

Tak, zwłaszcza kiedy w kuchni dużo się gotuje i paruje, to drewno jest super, takie nasiąknięte wilgocią... he he he....

#10 OE_sniezka

OE_sniezka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 13 październik 2014 - 22:17

Pani Jolu, kolory w kuchni odgrywają dużą rolę. Nie tylko kreują wnętrze, ale również wpływają na nasz apetyt. Powinniśmy pamiętać o tym, że w odpowiedni sposób manipulując barwami możemy pomieszczenie w zależności od metrażu np. doświetlić, wzrokowo powiększyć, pomniejszyć lub ożywić. Kuchnie o skromnej powierzchni pomalowane na biało, sprawiają wrażenie optycznie większych i bardziej doświetlonych. Jest to uniwersalne i zawsze modne rozwiązanie. Natomiast wnętrze kuchni pomalowane np. na brązowo idealnie komponują się z jasną zabudową kuchenną. Kolor ten sprawdzi się jako tło, dodając przytulności i ciepła. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na właściwości ochronne naszej farby, tutaj polecam produkt ŚNIEŻKA Kuchnia-łazienka z domieszką srebra.
Proszę pamiętać, że w wyborze koloru oprócz zasad poprawności powinniśmy uwzględnić przede wszystkim własne upodobania. Wtedy stanie się ona miejscem w którym będziemy przebywać chętnie i z radością. W dobrze koloru może się okazać przydatna, aplikacja zamieszczone na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszam do odwiedzin naszego portalu.
Gdyby pojawiły się jakieś pytania jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Adrian Makulski
Online Ekspert marki Śnieżka

#11 joker

joker

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 20 październik 2014 - 18:46

Ja mam u siebie płytki Opoczno Sahara http://nexterio.pl/2...zno-Sahara.html . Klor to taki piaskowy beż. Wyglądają bardzo fajnie. Do tego meble białe na wysoki połysk. Lubię takie trochę rustykalny styl i te płytki doskonale się do tego nadają. Napisz jaki styl lubisz, może coś podpowiem. smile.png

Proponuję pomalowac kuchnie na jasny kolor: odcienie bezu, kremu czy kawy z mlekiem, meble tez w tych kolorach a dopiero rozweselac akcentami, np: http://www.leroymerl...i-szablony,a903.html łatwiej jest później dodawać czy wymieniać na nowe dodatki w kuchni to raz a dwa motyw fototapery w kuchni jest raczej rzadkościa a ja lubie to co jednak nie powtarza sie u każdego.

#12 Michal83x83

Michal83x83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 31 październik 2014 - 15:28

Widziałem ładną kuchnię u znajomego: na podłodze płytki imitujące drewno, szafki biały połysk, blat drewniany a na ścianie szyba. Rewelacja!

#13 AnetaZ

AnetaZ

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 11:11

ja mam kuchnię w odcieniach brązu i beżu ;)

#14 Pawello

Pawello

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 21:33

A jak podoba się Wam poniższe zestawienie kolorystyczne? Słabo widać tę kuchnię, ale nie dysponuję innym zdjęciem :)

drzwi_alfa_a1,w_200,_small.jpg

#15 profitdev

profitdev

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 grudzień 2014 - 14:46

Teraz odchodzi się od kolorów subtelnych i delikatnych pasteli. Warto postawić na wyraziste odcienie np. kuchnia w odcieniach bieli oraz czerni, czerni czy czerwieni lub zupełnie inne kolory. Takie wnętrza prezentują się estetycznie, bardziej pod kątem wnętrz klubowo/barowych. Na pewno nie polecam kafelek w ,,kuchenne wzorki", szafek kuchennych z wytłoczeniami, uchwytów retro oraz zbyt dużej ilości drewna w kuchni. Lepiej wybrać mniej dodatków i cieszyć się elegancką prostotą.

odżywki na masę i na siłę - https://odzywkinamaseranking.pl/  - ranking 2019!

#16 Guest_H

Guest_H
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 11:01

tylko biały, skandynawski rządzi!

#17 ellaelle

ellaelle

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 15 styczeń 2015 - 13:32

Ja jestem za kolorem białym. Wydaje mi się że biel jest do kuchni bardzo odpowiednia ze względu na wrażenie sterylności jakę biel wywołuje. Ponadto kuchnia w tym kolorze, nie jest wymagająca i ładnie komponuje sie z całością mieszkania. Wbrew pozorom jest bardzo łatwa w eksploatacji - mam w kuchni wyłożone zarówne podłogi jak i ściany białymi płytkami.

Polecam! (gdyby ktoś był dociekliwy, płytki z viverto.pl)

#18 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1011 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 23:49

Mnie podobają się jasne, białe kuchnie z jakimiś kolorowymi elementami dekoracyjnymi.

#19 marcingronet

marcingronet

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKoluszki

Napisano 01 luty 2015 - 19:54

po intensywnych przemyśleniach wybieram kolor biały z wstawkami dekoracyjnymi w postaci żywych kwiecistych kolorów

#20 marcin511

marcin511

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 04 luty 2015 - 09:37

Za ten różowy to ja bym raczej podziękował... Ale jakiś inny wyrazisty kolor, choćby czerwień, czemu nie? Co do podłogi, sam stoję przed takim wyborem. Zaintrygowała mnie podłoga winylowa, płytki lub panele (http://bel-pol.pl/ar...odloga-winylowa) całkiem wygodne i szybkie na oko rozwiązanie, pytanie tylko czy trwałe i jak estetycznie będzie się to przedstawiać? Na zdjęciach dość przyzwoicie, no i duży wybór kolorystyczny.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kuchnia, wykończenie wnętrz, remot kuchni, remont, wnętrza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy