Skocz do zawartości


Jaki program dla biura księgowego

system księgowy oprogramowanie dla ksiegowych program do faktur dla księgowych dla biura księgowego mersoft

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Karla

Guest_Karla
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 07:34

Potrzebujesz intuicyjnego programu księgowego z bogatą funkcjonalnością, z możliwością dostępu z każdego urządzenia z dostępem do internetu, nie tylko z komputera!

 

Chcesz mieć program zawsze aktualny i zgodny z ustawą o rachunkowości!

 

Zależy Ci na możliwości używania Ctrl+F do wyszukiwania informacji w programie, czy możliwości wydruku dowolnego zestawienia prezentowanego aktualnie na ekranie!

 

 

Polecam program w wersji web MerSoft FK Finanse i Księgowość firmy Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

 

 

Zaletą programu MerSoft FK jest to, że realizuje i usprawnia wiele operacji księgowych poczynając od budowania planu kont, prostego księgowania dokumentów poprzez automatyczny bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez Użytkownika zestawień i sprawozdań.                                                                                                                                                                            

Zawiera pełną obsługę dokumentów kasowych, takich jak: KP, KW, raport kasowy, a także bankowych: wyciągi, raporty bankowe itp. Współpracuje z modułem MerSoft OT, bazując na dokumentach i zapisach w tym module utworzonych. Bardzo dużym ułatwieniem jest opracowana funkcjonalność automatycznym importów wyciągów bankowych. Program MerSoft FK został opracowany w sposób umożliwiający konfigurację dowolnego formatu wyciągu bankowego.

Za pomocą MerSoft FK - Finanse i Księgowość można dokonywać zarówno rozliczeń odbiorców, jak i dostawców, a także kompensat dokumentów,  drukować wezwania do zapłaty, noty odsetkowe i generować zestawienia dotyczące płatności w wielu przekrojach.  Na żądanie Klienta możemy przygotować dowolne zestawienia danych. Użytkownikowi udostępniamy generator raportów księgowych, które może on tworzyć, zapamiętywać i modyfikować. 

Funkcja Home Banking pozwala tworzyć i zapisywać przelewy, a następnie eksportować je do systemów oferowanych przez banki. Każdy  przelew może zostać wystawiony (najczęściej na podstawie istniejących już w systemie dokumentów rozliczeniowych z danym kontrahentem), opisany i przekazany do realizacji jako dokument elektroniczny.

 

Sprawdź http://www.meritus.pl/

 #2 Guest_janek

Guest_janek
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 17:53

nie znam

 

ale już bardziej polecam coś znanego bo jedna żelazna zasada mowi, ze oprogramowanie do biura rachunkowego musi byc pewne by mozna na nim polegac

 

insert, reset2, comarch, enova - takie w ciemno#3 Guest_Mirka

Guest_Mirka
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2014 - 18:53

Popieram typy i neguje tania reklame. Aktualnie pracuje na programach Reset2. Znam tez LeftHand. Jedno i drugie moge polecic.

#4 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 13:46

Popieram typy i neguje tania reklame. Aktualnie pracuje na programach Reset2. Znam tez LeftHand. Jedno i drugie moge polecic.

 

Też mogę polecić te dwa programy. Obecnie pracuje na Lefthand i się sprawdza. Po ostatniej aktualizacji wprowadzili sporo udogodnień. Warty rozważenia. 

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: system księgowy, oprogramowanie dla ksiegowych, program do faktur, dla księgowych, dla biura księgowego, mersoft

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych