Kategorie
Skocz do zawartości

testy na biegłego rewidenta

Gość Edyta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję za odpowiedź! 

czyli trzeba się raczej nastawić na zadania, zadania i jeszcze raz zadania, 

ps. dziwne bo funkcjonujący od 2009 roku na forum temat  - testy na biegłego rewidenta - jest zamknięty?  a może  tylko mi taka informacja na ekranie się pojawia. 

dziękuję za odpowiedź! 

czyli trzeba się raczej nastawić na zadania, zadania i jeszcze raz zadania, 

ps. dziwne bo funkcjonujący od 2009 roku na forum temat  - testy na biegłego rewidenta - jest zamknięty?  a może  tylko mi taka informacja na ekranie się pojawia. 

Niestety, naprawdę jest zamknięty

Witam,

W nawiązaniu do poniżej korespondencji, uprzejmie informuję, iż forum zostało zamknięte na postawie zgłoszenia, które otrzymaliśmy od Centrum Edukacji Ekspert.

Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia
Anna Błaszczak

INFOR PL Spółka Akcyjna

Witam,

Jestem użytkownikiem forum internetowego Infor.pl. Do tej pory funkcjonował wątek pod linkiem

http://forum.infor.pl/topic/188-testy-na-bieg%C5%82ego-rewidenta/page-298

Od niedawna nie można dodawac nowych postów – przy temacie widnieje ikonka „kłodeczka” i opis – „temat jest zamkniety”.

Czy można wiedziec z jakiego powodu temat zostal zamkniety? Czy nie można go z powrotem aktywowac?

Dziekuje i pozdrawiam,

Pani Anno,

Dziekuje za informacje, aczkolwiek nie bardzo mogę zrozumiec na jakiej podstawie watek zostal zamkniety? Jakiego typu zarzuty przedstawilo CEE, ze zdecydowaliście się Panstwo zamknąć watek?

CEE jest to firma prowadzaca kursy dla kandydatów na bieglego rewidenta i chciałaby, żeby poprzez brak możliwości wymiany poglądów na forum internetowym zdobyc wiecej kandydatow na swoje drogie kursy, dlatego dziwie się Panstwu, ze zdecydowaliście się zamknąć watek – wg mnie nie znajduja się tam żadne zakazane tresci, a wrecz przeciwnie jest miejscem wymiany informacji nt egzaminow prowadzonych przez Krajowa Izbe Bieglych Rewidentow. Oczywiście pojawiaja się na nim oferty sprzedazy materiałów CEE, ale chyba nie będziecie Panstwo stoswac odpowiedzialności zbiorowej? Jest to sprawa CEE, żebydotrzec do ludzi nielegalnie handlujących ich materialami, tym bardziej ze na forum zamieszczaja co najwyżej adres mailowy pod którym można się znimi skontaktowac, wiec ja nie widze w tym nic niestosownego.

Proszę o ustosunkowanie się do powyższego i wytłumaczenie na jakiej podstawie zamknęliście Panstwo watek.

Witam,

całkowicie popieram stanowisko wyrażone w  odpowiedzi skierowanej  do Pani Anny Błaszczak INFOR PL.SA.  i również w tej sytuacji   powód zamknięcia tematu jest dla mnie niezrozumiały.   

pozdrawiam   

czy ktos moze napisac, jakie zadania byly na dwoch poprzednich terminach Prawa Podatkowego I, ktore odbyly sie w tym roku? Wybieram sie 10 lipca na egzamin, a poprzednio bylem jeszcze w 2013 i jestem ciekawy, co KIBR wymyslil, bo czesto sie zdarza, ze zadania sie powtarzaja, albo sa tego samego rodzaju. W zeszlym roku mialem takie przerabane zadanie z akcyzy za 20 pkt, ktorego nie tknalem - cos o ubytkach naturalnych, ale nie pamietam dokladnie...

Bylo tez jedno podchwytliwe zadanie z podatku od gier, odnosilo sie do czynnosci, ktora miala miejsce zanim zaczela funkcjonowac ustawa. Takie perfidne w stylu KIBRu - ale do tego juz zdazylem sie przyzwyczaic smile.png

Byłam na obu terminach zabrakło mi kilka pkt nie mam za bardzo weny do nauki już.

Nie dostałam jeszcze zaproszenia na egz z reguły zdaję w Katowicach

Zaproszenia były juz wysyłane...zadzwoń lepiej dowiedzieć sie czy cię wpisali na egzamin..

Ja byłem na ostatnim podejściu i oglądałem prace i...czuje sie oszukany...te same odpowiedzi w tych samych zestawach u rożnych sprawdzających -diametralnie różna punktacją.

Witam,

mam do sprzedania następujące książki do egzaminów KIBR:

- Ekonomia w zarysie. Zbiór zadań z rozwiązaniami; praca zbior. pod red. Izabeli Zawiślińskiej, Warszawa 2012 - cena 30 zł, 

- Prawne aspekty działalności gospodarczej dla księgowych; Marek Benio, Bogusława Gnela, Maciej Gnela, Warszawa 2011 - cena 25 zł.

Preferowany odbiór osobisty na terenie Warszawy (mogę książki również dowieźć na terenie W-wy), w przeciwnym razie doliczam koszty przesyłki. 

Zapraszam do kontaktu - kibr_materialy@wp.pl

• 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...