Skocz do zawartości

Zdjęcie

Regeneracja przekładni kierowniczych (maglownic)

55 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 13:20

Hej Ludzie, a coś z Kielc? Widziałem Avanti, ale dużo ludzi i mechaników mi ich odradza... Za to jest jakaś firma Donar czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat.?Bo mało w internecie znalazłem.

#42 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 07:31

robiłem przekładnię w Donarze i jestem mega zadowolony. w ciągu 5 godzin miałem zregenerowana maglownicę, jeszcze tego samego dnia zamontowałem do auta. I jak ręką odjął, żadnych stuków, żadnych puków jak to mówią - no i nareszcie działa jak należy. Można śmiało uderzać

#43 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 19 październik 2017 - 10:34

Ja swoją Hondę Civic serwisuję juz od kilku lat w HondaPlaza i jeżeli ktoś szuka porządnego serwisu aso w stolicy to moim zdaniem warto na nich postawić. Potrafią poradzić sobie zkażdą nawet bardzo wymagającą naprawą, ponieważ mają świetną ekipę mechaników i najwyższej jakości sprzęt. Obsługa jest pomocna oraz o czym warto wspomnieć to też organizowali akcję zbiórki pokarmu, akcesoriów itp. dla schroniska na Paluchu. Jak widać mają równiez wielkie serce :)

#44 Guest_Norbo

Guest_Norbo
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2018 - 02:50

Autorege najlepsza i najtańsza firma? dobry żart. Oddałem do nich moją maglownice do naprawy i wróciła w jeszcze gorszym stanie niż ją odebrali. Mimo montażu w renomowanym warsztacie usłyszałem, że przyczyną był zły montaż maglownicy. Nie mam pojęcia co musiał by robić mechanik przy montażu, żeby spowodować takie luzy w maglownicy... Nie polecam!

#45 Guest_Jaco

Guest_Jaco
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 08:56

Mogę polecić Donar - robiłem trzem klientom maglownice u nich, szybko z przesyłką wyszło, do tego żadnych problemów z regeneracją.

#46 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 12:46

W Donarze pół roku temu oddałem swoją maglownice a dali mi regeneracji za 420 zeta.Wytrzymała 4 miechy wywaliło płyn i następne 250 zeta bo nie uznali gwarancji.Teraz wytrzymała 1,5 miesiąca wywaliło płyn.Po oględzinach stwierdzili że pompa opiłkuje.Z tym że ja w mojej pompie cały czas jeżdżę z magnesikiem neodymowym.Jeżdżę teraz na używce miesiąc i nic się nie dzieje.panuje na Kielcach opinia że często kupują używki na szrotach piaskowanie malowanie i niby po regeneracji.

#47 tom030

tom030

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 10:17

polecam ci speców od maglownic http://regmot.pl/dobra robota

#48 Servus

Servus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 22:43

No ja to pojechałem z tym do Serwisu Beta w Łodzi. U mnie oni mają najlepsze opinie w okolicy. No więc sam musiałem się o tym przekonać. Mogę powiedzieć, że obsługa od samego początku była jak najbardziej przyjemna, miło się rozmawiało. Naprawa nie trwała długo, a cena też była dobra z tego co mi koledzy mówią. Nawet mówili, że tanio.

#49 Guest_bartlomiejkenski

Guest_bartlomiejkenski
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 10:16

Byłem na trasie przez lublin i coś zaczęło stukać więc zatrzymałem się w pobliskim warsztacie Autoukład. Okazało się ze to przekładnia i panowie zrobili regenerację, wymienili parę części i byłem gotowy do dalszej drogi. 

#50 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 15:22

W AVANTI w Kielcach zregenerują porządnie

#51 kaja.idzi

kaja.idzi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 30 marzec 2019 - 17:49

Widziałam taką ofertę http://impresja.auto.pl/regeneracja/ - być może komuś się przyda namiar na firmę, która się tym zajmuje. 

#52 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 11:05

ja korzystałam z firmy http://regmot.pl/reg...-kierowniczych/ duży plus za to że wysyłają naprawione części kurierem i jeszcze dają gwarancję

#53 Guest_klaudiuszeq

Guest_klaudiuszeq
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:22

Robiłem regeneracje w serwisie Autoukład i układ kierowniczy po naprawie z powrotem zachowuje się normalnie, nic nie stuka i ładnie chodzi, a cena dużo niższa niż jakbym miał wymieniać na nowy. 

#54 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 18:03

Niestety znajomy temat dla mnie - ostatnio też miałem problem z przekładnią.. Oczywiście stres - bo wiadomo auto potrzebne, a tu trzeba oddać do naprawy.. Znajomy polecił mi serwis e-przekladnie.pl i to był strzał w dziesiątkę! Bardzo sprawnie uwinęli się z naprawą, więc szybko mogłem odebrać auto i cieszyć się zregenerowaną przekładnią.

#55 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 07:58

Jak z Kielc to faktycznie tylko Avanti, cenowo wychodzi najkorzystniej, ale też fachowo doradzą i naprawią porządnie

#56 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 12:45

Ja mogę polecić firmę , która oferuję  usługi z zakresu  naprawy układów kierowniczych, regeneracji siłowników oraz regeneracji pomp wspomagania i takie rzeczy można naprawić w firmie z Sopotu - Skraw-Met . Firma  Skraw-Met wszystkie swoje usługi  realizuje perfekcyjnie i na najwyższym poziomie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych