Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wypadek a kolizja

wróć do serwisu INFOR.pl 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 27 czerwiec 2014 - 11:17

Wielu kierowców nie wie, czym różni się wypadek komunikacyjny od kolizji. Rozróżnienie to ma jednak bardzo istotne znaczenie, bowiem od kwalifikacji zdarzenia zależy to, jak powinniśmy się zachować.

Powrót do artykułu: Wypadek a kolizja

#2 Guest_Yjsdia

Guest_Yjsdia
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 11:06

Ja uważam, że z takimi pytaniami najlepiej jest uderzyć do firmy, które na co dzień zajmuje się wypadkami etc. Czyli odzyskiwaniem odszkodowań etc: http://www.zco.com.pl/.
 - ja zawsze pytam tej i jeszcze się nie zawiodłam

#3 Guest_Crashplus

Guest_Crashplus
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 11:29

Jeśli ktoś z Państwa miał kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i dostał odszkodowanie bezpłatnie zweryfikujemy czy zostało zaniżone. Jeśli tak dokonamy wykupu sprawy i wypłacimy pieniądze, a sami odzyskamy je od ubezpieczyciela. Prosimy o kontakt pod numerem 733_797_606 lub na adres email szkody@crashplus.pl. CRASHPLUS - Dopłaty do odszkodowań.

#4 Guest_Uważny

Guest_Uważny
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 15:14

Jeśli ktoś z Państwa miał kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i dostał odszkodowanie bezpłatnie zweryfikujemy czy zostało zaniżone. Jeśli tak dokonamy wykupu sprawy i wypłacimy pieniądze, a sami odzyskamy je od ubezpieczyciela. Prosimy o kontakt pod numerem 733_797_606 lub na adres email szkody@crashplus.pl. CRASHPLUS - Dopłaty do odszkodowań.

Hieny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych