Kategorie
Skocz do zawartości

Ubezpieczenia w firmie


Admin Infor.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy przedsiębiorca, który prowadzi własną działalność, powinien mieć na uwadze nie tylko potencjalne zyski, ale też ryzyko poniesienia strat, które to w jego przypadku jest dość znaczne. Istnieje bowiem wiele sytuacji, w związku z którymi może on ponieść straty. Do zdarzeń, które mogą spowodować straty zaliczyć można kradzież, włamanie pożar, powódź, huragan ale też wyrządzenie szkody osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością.

 

Powrót do artykułu: Ubezpieczenia w firmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Kania Finanse

Prowadzimy kompleksową obsługę ubezpieczeniową obejmującą: ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia inwestycyjne, ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia mieszkania, ubezpieczenia domu, ubezpieczenie samochodu, fundusze inwestycyjne i wiele innych.

Od początku istnienia, postawiliśmy na wysoką jakość prowadzonych usług. Każdego traktujemy w sposób indywidualny, z pełnym zaangażowaniem, dopasowując ofertę do potrzeb klienta. Przez lata pracy, szczególnie ważne było dla nas zbudowanie renomy. Dlatego tak bardzo przykładamy uwagę do profesjonalizmu i jakości oferowanych usług.

Udzielamy informacji o dostępnych wariantach polis, możliwych zniżkach, odpowiadamy na wszystkie pytania związane z ubezpieczeniami.

Zapraszamy do biura: Kaniafinanse na ul. Bobreckiej 29 w Cieszynie dla zainteresowanych numer telefonu:

515 169 649, 503 085 915 lub na stronę: kaniafinanse.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Ubezpieczenia Garwolin
Masz własną działalność gospodarczą na terenie Garwolina lub okolic? Zapraszamy do Ubezpieczenia Garwolin! Od wielu lat zajmujemy się obsługą ubezpieczeniową osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej polisy. Ubezpieczeniagarwolin.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...