Kategorie
Skocz do zawartości

Rozwój poprzez innowacje – opis praktyk


Admin Kadry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Innowacyjność odgrywa kluczową rolę we wszelkich sferach działalności firmy i nie ogranicza się tylko do produktów, usług czy rozwiązań technologicznych. Krytycznym zagadnieniem dla innowacyjnych organizacji są profesjonalne i nowatorskie rozwiązania w zakresie pozyskiwania i zarządzania ludźmi, będącymi zasobem spółki oraz jednym z głównych czynników decydujących o przewadze konkurencyjnej na rynku. W takich firmach jak JTI Polska czy Netia innowacyjność rozpatrywać można w kilku wymiarach.

 

Powrót do artykułu: Rozwój poprzez innowacje – opis praktyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jestem bardzo dużym zwolennikiem takich nowoczesnych rozwiązań w firmie. Nie rozumiem dlaczego jeszcze wiele osób boi sie inwestować w takie rozwiazania http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/cloud/baas/  przecież każda innowacja w firmie usprawnia tylko jej działania, a przecież o to też chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

A czy ktoś wie coś więcej na temat robotyzacji procesów automatycznych? Znalazłem firmę http://pirxon.com/pl/czym-robotic-process-automation-rpa/ i podobno o robotyzacji mówi się już od dawna. Każdy z nas słyszał o robotach i ma na ich temat jakieś wyobrażenie. Najczęściej w naszej głowie rysuje się obraz maszyny, która wykonuje automatycznie powtarzalne czynności. Roboty przemysłowe są obecnie powszechnie stosowane, np. w przemyśle wytwórczym. Trudno dziś wyobrazić sobie dużą fabrykę nie wykorzystującą rozwiązań automatyzujących pracę. Kiedy mówimy o robotyzacji biurowej to nie mamy na myśli robota przypominającego wyglądem człowieka, który siedzi na jego krześle i wykonuje za niego pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...