Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka firma do pozycjonowania e-sklepu?

wróć do serwisu Moja Firma 57 odpowiedzi w tym temacie

#21 Oktawik

Oktawik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 09:05

Jest wiele firm które pozycjonują strony internetowe za niewielkie pieniądze. Na sam początek radzę zainteresować się choćby tym artykułem żeby samemu stwierdzić czy warto korzystać z takich usług. Dodam jeszcze że warto zainteresować się tym teraz ponieważ ceny pozycjonowania będą szły w górę, z powodu takiego że trzeba poświęcać coraz więcej czasu na wybicie strony na pierwszą stronę wyszukiwarki.

#22 mizez

mizez

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 14:40

Odezwij się do SEMPIRE - pozycjonowanie stron po bezpłatną wycenę reklamy Twojego serwisu www.

Tutaj masz informacje i ofertę na temat pozycjonowania sklepu internetowego.

Skuteczna reklama - zwiększ widoczność swojego serwisu z SEMPIRE pozycjonowanie stron

#23 Andrzej Sd

Andrzej Sd

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 08:08

A może lepiej napisz więcej szczegółów, w jakiej branży działasz, najlepiej link do sklepu, jaki masz budżet i jaki chcesz osiągnąć efekt? Na seo/pozycjonowaniu świat się nie kończy, to tylko narzędzie ale jeżeli już koniecznie SEO, to  jeszcze najlepiej napisz co chciałbyś pozycjonować i ile tego jest - sklep, produkty, promocje? 

#24 Guest_Klaudia

Guest_Klaudia
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 21:11

Mogę polecić agencję iWizerunek, chociaż uważam, że warto nie ograniczać się tylko do pozycjonowania w reklamowaniu swojego sklepu. Niemniej jednak agencję mogę zarekomendować, ponieważ wykonali skuteczny marketing szeptany.

#25 alekow94

alekow94

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 03:03

Witam serdecznie, przepraszam jeśli trochę nie w temacie, ale mam do was pytanie jeśli chodzi o wycenę takiego sklepu. Sam jestem zainteresowany sprzedażą niewielkiego biznesu lub pozyskaniem inwestora. Czy wycena wartości firmy może być wykonana samodzielnie, czy powinienem zdecydowanie zatrudnić wyspecjalizowaną w tej kwestii firmę? Jak taka usługa może zostać wyceniona? Pytam, ponieważ wydaje mi się to kwestią dosyć skomplikowaną i zastanawiam się, czy poradziłbym sobie z nią sam, czy powinienem jednak skorzystać z usług specjalistów. Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź!

#26 Raffaello

Raffaello

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 16:17

Mogę polecić firmę Artixen.net Jestem bardzo zadowolony z działań tej firmy.

#27 Marcela_Kowalik

Marcela_Kowalik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 22:20

Jeśli chodzi o link building, to można też samemu się zająć. Wystarczy poświęcić godzinę czy dwie dziennie i witrynę dodawać do katalogów. Bardzo pomocny jest program http://seolight.pl, z który dodatkowo otrzymuje się spis katalogów oraz narzędzie pomocne do pisania unikatowych artykułów. 
Na początek to wystarczy. Żeby dać kopa swojej sprzedaży możesz też skorzystać z google adwords, ale to trzeba już dłużej "siedzieć", bo ustawień grupy docelowej jest multum, panel nie jest intuicyjny i trzeba tysiące złotych stracić, żeby się nauczyć.

#28 Guest_Taman

Guest_Taman
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 14:47

A co to dokladnie znaczy ze maja slomiany zapal? Ja od kilku miesięcy pozycjonuje moją firmię w Coolbrand i polecam, bo juz po pierwszym miesiacu skoczyla moja firma w wynikach wyszukiwania w google. Potem zaczalem miec o wiele wiecej klientow. Polecam. Mam z nimi umowe jeszcze na 2 miesiace ale na 100% przedluze, bo koszty nie sa jakies wielkie a wyniki super.

#29 Guest_Kend

Guest_Kend
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 07:43

Przed pozycjonowaniem warto zatroszczyć się o porządną stronę internetową, która będzie naszą wizytówką. Taką stronę, z wartościowymi tekstami, łatwiej się pozycjonuje. Jeżeli ktoś jest z okolic Gdyni, to w okolicy jest fajna, niewielka firma Seomamut (seomamut.pl), która szybko realizuje projekty i naprawdę skutecznie pozycjonuje. Firma tworzy nowoczesne i estetyczne strony internetowe. Doświadczenie już jakies mają, ale ciągle zbierają, więc ceny są naprawdę atrakcyjne.

#30 wiesiekzas

wiesiekzas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 październik 2017 - 14:54

Opiekę nad swoim sklepem internetowym powierzyłem firmie https://www.bauerseo.pl/ i mogę w pełni polecić usługi tej agencji. Przed podpisaniem umowy nie miałem większego pojęcia jak działa pozycjonowanie, ale specjaliści z Bauer SEO w prosty sposób wytłumaczyli mi jakie działania będą podejmować. Na bieżąco mogę analizować osiągane wyniki, są one raportowane w przejrzysty sposób, co jest dla mnie bardzo ważne.

#31 zieba

zieba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 03 marzec 2018 - 10:18

Możecie polecić kogoś od pozycjonowania serwisu internetowego? Tematyka - branża turystyczna.

#32 dante80

dante80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 09:16

Możecie polecić kogoś od pozycjonowania serwisu internetowego? Tematyka - branża turystyczna.

Proponuję rozejrzeć się w pierwszej kolejności po forach związanych z pozycjonowaniem i wyciągnąć jakieś wnioski. Tutaj masz wątek składający się z wielu podstron: https://www.forum.op...anie-jaka-firma

Zwykle jest tak, że prośbę o wycenę przesyła się do kilku firm i wybiera się najkorzystniejszą. Należy pamiętać jednak, że w tym przypadku nie można się sugerować tylko i wyłącznie ceną.

Na https://bizsol.pl/pozycjonowaniemożesz dopytać.

Masz tam też wyjaśnione, na czym będzie dokładnie polegała usługa.

#33 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 14:10

Warto mieć na uwadze, że istnieją firmy, które za nic mają jakość pozycjonowania i nastawiają się tylko na zarobek.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#34 Emil1983

Emil1983

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 12:54

Ja polecam firmę https://www.vd.pl/ z Wrocławia do pozycjonowania sklepu internetowego. Nie skupiają się na kilku słowach kluczowych, co nie ma sensu dla e-commerce, tylko długim ogonie i zwiększaniu widoczności w wyszukiwarce. Sam korzystam, ruch w sklepie rośnie, sprzedaż rośnie, póki co jest bardzo dobrze :) 

#35 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 12:49

moim zdaniem w takich sprawach świetnie się sprawdza agencja reklamowa social media z Warszawy s88.pl

#36 Eliza Pola

Eliza Pola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 22:00

więc tak. Firm ogólnie jest mnóstwo. Ja moge powiedzieć tyle, że agencje należy wybrać ta na prawdę rekomendowaną. Na pewno nie wybieraj takiej, która po krótkim czasie obiecuje Ci gruszki na wierzbie. Pamiętaj, ze pozycjonowanie zależy m.in od Twojej niszy oraz konkurencji jaka masz. Druga sprawa, to opisy produktów. By były to Twoje własne opisy produktów- wiadomo, ze merytoryczne i wnoszące jakąś wartość dla klienta. Chodzi o to by nie byly to np opisy ściągnięte ze stron producentów. Zadbaj o jakosć treści twojego sklepu ;) Pozdrawiam 

#37 Magda339

Magda339

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 21:55

Warto mieć na uwadze, że istnieją firmy, które za nic mają jakość pozycjonowania i nastawiają się tylko na zarobek.

Ważne, żeby nastawiły się na obustronny zarobek ;) Ale faktem jest, że często można spotkać firmy, których działanie kończy się na wystawieniu faktury, a klient związany jest długoterminową umową.

#38 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 813 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 17:40

Jakość pozycjonowania ma niebywałe znacznie, bardzo łatwo jest wkopać się w nieodpowiednią usługę. Z tego też powodu, ja korzystam wyłącznie ze sprawdzonych profesjonalistów jakimi są ludzie z agencji interakcyjnej https://solv.pl

#39 DoubleTroubl

DoubleTroubl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 10:50

Może nie firma, ale freelancer - firmy mają tendencję do obiecywania gruszek na wierzbie i wciskania kitu. Freelancera łatwiej kontrolować i masz z nim bardziej osobisty kontakt niż z agencją gdzie masz opiekuna + studenta z rocznym doświadczeniem, który działa na Twojej stronie. Jeżeli chodzi o ecommerce i sklepy internetowe Michał Skup jest jednym z lepszych specjalistów od content marketingu i SEO z jakimi pracowałem.

#40 mustangV8

mustangV8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 22 sierpień 2018 - 09:17

Działam w podobnej branży ( turystyka / domki na wynajem ) i dla mnie kampaniami reklamowymi w Google Ads i pozycjonowaniem zajmuje się firma E-prom ( http://e-prom.com.pl). Mogę po około roku współpracy z czystym sercem polecić. Bardzo dobry kontakt i realne rezultaty.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych