Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naukia angielskiego

wróć do serwisu Moja Firma 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 338 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 05:21

Czy istnieje jakaś szybka opcja przyswojenia sobie języka angielskiego? W wakacje będę miał trochę więcej czasu - chciałbym poświęcić go właśnie na edukację językową.

#2 Guest_Pati

Guest_Pati
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 10:43

Moim patentem jest nauka słówek przy pomocy programu komputerowego Doktor Henry. Świetnym pomysłem jest również znalezienie sobie kogoś z UK, USA, Australii czy innego anglojęzycznego kraju i rozmowa przez skype. Można nauczyć się w ten sposób języka potocznego. Nie wiem skąd piszesz, ale u nas w Łodzi dobrą usługę indywidualnych lekcji angielskiego z profesjonalnymi lektorami oferuje Mobile English. Tutaj masz do nich linka http://www.lodz.mobileenglish.pl/

Mają też oddziały w innych miastach.  

#3 Guest_Ankara

Guest_Ankara
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 14:17

Słyszałam, że metoda Callana daje szybko rezultaty - to jest taki zautomatyzowany sposób, że powtarzasz wszystko po nauczycielu. Byłam kiedyś na lekcji próbnej, było dziwnie... Moim zdaniem nic nie przychodzi samo i najlepsze są tradycyjne metody. Ja np miałam business English na podyplomówce na GWSH i w sumie dopiero wtedy mi się udało dobrze nauczyć.

#4 Guest_malina

Guest_malina
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 07:39

Moim zdaniem na wakacje najlepsze są wyjazdowe opcje nauki języka angielskiego.

Za granicą łatwiej przyswoić sobie język.Swoją znajomość języka można wypróbować "na żywo"

Oferta kursów języka angielskiego za granicą tutaj

#5 gnochi

gnochi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 16:03

I znowu kolejny dorosły, który ma problemy z angielskim. A wystarczyłoby tylko, aby rodzice zainwestowali trochę w Twoją edukację w dzieciństwie. Moim zdaniem warto uczęszczać od najmłodszych lat na korepetycje z języka angielskiego i stawiać na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, co na pewno zaprocentuje w przyszłości choćby podczas wyjazdu za granicę na wakacje, czy też do pracy.

#6 corek7

corek7

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 sierpień 2014 - 16:36

Wyjechac za granicę. Tam najszybciej nauczysz się języka.

Jak wygląda ściąganie długów?

#7 Krzysztof_G

Krzysztof_G

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 październik 2014 - 13:47

wiadomo, że wyjechać za granice to dobry sposób, ale nie każdy ma taką możliwość. Lepiej już pojdź do szkoły językowej. Ja przykładowo od kilku miesięcy chodzę do tej szoły w Poznaniu http://szkolasupermemo.pl/ Akurat mi bardzo podpasowała ta ich metoda nauki. Juz na studiach mialem kontakt z tym programem supermemo, a oni tam po cześci na tym bazuja. Dzieki temu o wiele efektywniej isę zapamiętuje słownictwo.

#8 Guest_azymut

Guest_azymut
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 18:19

Też słyszałem o tej szkole, ale dla mnie akurat tam były najprzydatniejsze te konwersacje. Na początku nie mogłem za bardzo uwierzyć, że można do woli umawiać się na rozmowy z native speakerem w cenie kursu. Mogę sobie z nim ćwiczyć jakieś spotkania z klientami. 

#9 Aslan

Aslan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 20 maj 2016 - 07:27

Jak dla mnie jeszcze te obozy językowe za granicą dają radę; można wybrać różne kierunki oraz poziom zaawansowania i mają dość przystępne ceny. To 2ga firma, którą wypróbowałem (jako pierwsza na warsztat Berlitz poleciał) i jestem bardzo zadowolony z efektów. Rozważam nawet rozpoczęcie nauki 3ciego języka :)

#10 Alex_N

Alex_N

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 maj 2016 - 15:20

Warto szukać wakacyjnych ofert w Londynie - tam szybciej nauczysz się języka angielskiego.

#11 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 06 październik 2016 - 05:48

Wiecie jak ja uczyłem się angielskiego? Poprzez rozmowę z innymi ludźmi grając....

Proponuję ściągnąć sobie jakąś strzelankę po angielsku:

http://www.valhalla....ria/strzelanki/

Oraz pograć sobie z innymi graczami online. Rozmawiająć można znacznie podszkolić swój język. 

#12 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 październik 2016 - 14:52

Najlepiej otoczyć się angielskim z każdej strony :) filmy, radio, nawet menu w tel.. wszystko :D 

mów do siebie po angielsku jeśli boisz się odzywać do innych i po czasie stanie się to naturalne :D 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#13 Guest_Filon11

Guest_Filon11
  • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 15:06

Udaj się po prostu do dobrej szkoły języka angielskiego. W Gliwicach jeśli chodzi o lekcje indywidualne, mogę polecic Ci linguastrefa.pl wink.png

#14 Rybcia26

Rybcia26

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 12:53

Najrozsądniej zapisać się na jakiś dobry kurs. Poszukaj w swoim mieście. Pewnie takich nie brakuje.

#15 Ewella80

Ewella80

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 13:33

Mimo wszystko najlepiej jest się uczyć angielskiego od native speaker'ów i rodowitych Anglików. Przede wszystkim możesz osłuchać się akcentem i poznać zasób słownictwa, jakiego nie ma w większości podręczników. Miałam 2 razy okazję być na zagranicznym kursie w Bristolu i nie znam szybszego sposobu na naukę angielskiego. Poza tym, poznasz nowych ludzi, zobaczysz kawałek świata i połączysz przyjemne z pożytecznym ;)

#16 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 06:54

Nie jest to takie proste. O ile podsawy nie są skomplikowane w tym języku to naprawdę trudno jest się nauczyć go w dobrym stopniu......

Sam próbowałem się kiedyś uczyć jednak potem poległem..... Polecam zapisanie się do szkoły.Tylko tak możńa ogarnąć konwersacje czy gramatyke......

Aktualnie uczę się w speak up:

https://speak-up.pl/

To co mi się najbardizej podoba w szkole to to, ze można sobie dostosować zajęcia do swojego grafiku. 

#17 annajaszczak

annajaszczak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 14 luty 2018 - 10:03

Otaczaj się językiem

to chyba działa najlepiej, kiedy oglądasz filmy, słuchasz muzyki itp

#18 marta963

marta963

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 14 luty 2018 - 15:05

Dokładnie, trzeba zacząć oglądać filmy i seriale po angielsku (można z napisami), pomagają też zajęcia z native spekaerem, żeby jak najwięcej mówić. Plus jakieś ćwiczenia do gramatyki

#19 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 698 postów

Napisano 16 luty 2018 - 10:13

Każdy uczy się w swoim tempie, szybko się nie da, a jak jeszcze nie ma się predyspozycji językowych to już w ogóle...

#20 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 16 luty 2018 - 14:51

Ja się najszybciej i najlepiej uczę z filmów na YT. Byłam na kilku różnych kursach, ale niestety nie nauczyłam się na nich za wiele.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy