Kategorie
Skocz do zawartości

Czy wiesz jak wybrać telewizor LCD?


Admin Moja Firma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 lata później...

Myślę, że na początku lepsza opcją będzie jeżeli sprawdzisz sobie wszystkie propozycje które Cię interesują i porównasz sobie specyfikację techniczną oraz ceny. Ja zdecydowałam się wybrać telewizor od Manty i powiem Ci, że jest to jeden z ciekawszych producentów jeżeli miałbym porównać stosunek jakości do ceny. Telewizory jak najbardziej nadają się do codziennego użytku, czy gry na konsoli dla dzieci a cena jest dużo niższa porównując do nich modele od światowych marek. Warto abyś w wolnej chwili ich sprawdził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja akurat wypisałam sobie parametry na których mi zależy w telewizorze i na ich podstawie wybrałam odpowiedni sprzęt. Swój telewizor zakupiłam za pośrednictwem firmy Neonet. Wybrałam produkt LG, konkretnie ten: https://www.neonet.pl/telewizory/lg-55um7510-uhd-smart-tv.html Powiem Wam, że sprawdza mi się on bardzo fajnie. Dlatego jeśli szukacie czegoś przetestowanego, z dobrymi parametrami i atrakcyjną ceną to polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ciężko tak naprawdę powiedzieć, co będzie najlepsze bo tak naprawdę każdy ma inne potrzeby, budżet i jednocześnie wymagania. Wygodnie dlatego jest sprawdzić sobie i porównać różne telewizory m.in co do rozmiarów na taniomania.pl u których znajdziecie co potrzebne jak nawet wersje 15 calowe https://www.taniomania.pl/t/telewizory-led-15-cali dostępne w wielu sklepach i do tego porównując opinie osób które też już wcześnie je zakupiły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...