Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kto odpowiada przed Trybunałem Stanu?

wróć do serwisu INFOR.pl 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 01:23

Najważniejsze osoby w państwie także ponoszą odpowiedzialność za sprawowanie swoich urzędów. Sądem przed, którym odpowiadają jest Trybunał Stanu. 

Powrót do artykułu: Kto odpowiada przed Trybunałem Stanu?

#2 Guest_prawdziwy patryiota

Guest_prawdziwy patryiota
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 10:58

Nie ma tu kary śmierci za zdradę swojej ojczyzny n.p.świadome niszczenie naszego kraju. bo obecnie niektórzy politycy to robią będąc pod naciskien Niemiec w Radzie Europejskiej. Ponadto w niszczeniu Polski biorą udział ekonomiści z tytułem profesorskim likwidacja dochodowych zakładów przemysłowych i kopalń co by dało zatrudnienie ludziom z miast i przynosiło spory dochód. Dlaczego od ekonomistów nic się nie wymaga a tylko daje się im możliwość okradania państwa Polskiego zatrudniając ich w bankach Kto ich zatrudnił w banku wraz z nimi powinien stanąć przed trybunał i otrzymać wyrok kara śmierci. Nas Polakow i nasz kraj się niszczy żeby wprowadzić na nasze tereny. Niemców to jest zdrada. My Polacy nie chcemy należeć do żadnej organizacji t.j.do Unni Europejskiej i do NATO bo to nas bardzo drogo kosztuje i nie opłaca się. Natomiast chcemy naprawdę być krajem wolnym to co teraz jest to jest kontynuacją to co było przed okrągłym stołem a może jeszcze gorzej Aktualna inteligencja jest jeszcze grubsza od przywódców robotniczych przed okrągłym stołem.

#3 Guest_Brrr

Guest_Brrr
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 22:26

Prawdziwy patryiota jak widac to typowy wyborca PIS-u. Wyjść z UE i NATO i co dalej ? Oczywiscie wyjscie jest tylko jedno wejść do Unii euroazjatyckiej czyli nastepcy ZSRR - czyli de facto stac się kolejną republiką , tym razem na ochotnika.

#4 Guest_Psotny michaś

Guest_Psotny michaś
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 23:38

Brrr, zgadzam się z tym co napisałeś. Dodatkowo myślę że wtedy prawdziwy patryiota będzie mógł robić putinowi cały czas to o czym mówił sikorski w stosunku do usa.

#5 Guest_wacio

Guest_wacio
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 11:43

Pod Trybunał Stanu Dudę , Szydło ( z wora ) , Macierewicza , Ziobro ( koniecznie ) , a kaczora pod topór ...........

#6 Guest_Popieram KOD

Guest_Popieram KOD
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 20:28

Popieram rozszerzenie kar wymierzanych przez Trybunał Stanu o dożywocie.

#7 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 10:43

Prezydent urzędujący, a były tak samo?

#8 Guest_kot

Guest_kot
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 08:01

Przed trybunal cala poprzednia ekipe rzadzaca czyli PO tuska kopacz hgw sikorskiego i jeszcze paru innych cwaniakow

#9 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:18

Przed Trybunałem również za swoje poczynania powinien zostać postawiony Szyszko Macierewicz !!!

#10 Guest_Tyszko

Guest_Tyszko
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 16:01

Jak doisc sprawiedlywosci czy musze sam wymierzyc sprawiedliwosc

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2020 - 09:33

beznadieja\

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0