Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto może wybrać ryczałt


wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy
  • 198632 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 00:29

W świetle art. 10 ordynacji podatkowej wprowadzenie zryczałtowanej formy opodatkowania nie pozbawia podatnika możliwości dokonania wyboru opodatkowania na zasadach ogólnych. Jest to z pewnością prostsza w rozliczeniu forma niż opodatkowanie na zasadach ogólnych, która przy niskich kosztach pozwala także na uzyskanie korzyści fiskalnych.

Powrót do artykułu: Kto może wybrać ryczałt

#2 Guest_terapeuta, nauczyciel

Guest_terapeuta, nauczyciel
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2020 - 12:12

witam Mam dylemat, - czy czynności związane z nauczaniem(prowadzeniem jakiegoś kursu edukacyjnego) mogą być rozliczane w ramach podatku zryczałtowanego - i kolejny to czy prowadzenie spotkań psychologicznych(porady) - lub terapeutyczne spotkania (czyli terapia psychologiczna) czy mogą one być opodatkowane podatkiem zryczałtowanym?

#3 Guest_terapeuta, nauczyciel

Guest_terapeuta, nauczyciel
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2020 - 12:13

witam Mam dylemat, - czy czynności związane z nauczaniem(prowadzeniem jakiegoś kursu edukacyjnego) mogą być rozliczane w ramach podatku zryczałtowanego - i kolejny to czy prowadzenie spotkań psychologicznych(porady) - lub terapeutyczne spotkania (czyli terapia psychologiczna) czy mogą one być opodatkowane podatkiem zryczałtowanym?Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych