Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zgłoszenie urlopu na żądanie za pomocą sms-a

wróć do serwisu Kadry 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515871 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 20:23

Czy mogę zgłosić u pracodawcy chęć wykorzystania jednego dnia urlopu na żądanie za pomocą SMS-a?

Powrót do artykułu: Zgłoszenie urlopu na żądanie za pomocą sms-a

#2 Guest_PAO

Guest_PAO
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 03:28

To pojakiego wala te dni na zadanie skoro pracodawca musi wyrazic zgode na to czy pracownik moze wziasc NZ

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 00:02

A co jeśli pracodawca nie odpisze na SMS. Jest to równoznaczne z tym że odmówił urlopu na żądanie bezpodstawnie czyli tez łamie prawo.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 09:33

A co jeśli pracodawca nie odpisze na SMS. Jest to równoznaczne z tym że odmówił urlopu na żądanie bezpodstawnie czyli tez łamie prawo.

Niekoniecznie. Pracodawca może wytłumaczyć się, że nie otrzymał sms-a i jak mu to udowodnisz?Najlepiej zadzwonić i osobiście poprosić o urlop, wtedy masz jasną sytuację.

#5 Guest_MASAKRA

Guest_MASAKRA
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 10:14

Jeszcze trochę to będziesz musiał się prosić na kolanach o urlop który przysluguje ci się jak psu buda bo pracodawca nie zgodzi się na to byś w czerwcu jechał tylko np: pod koniec sierpnia ale tak jak wyżej ktoś napisał to po co ten dzień na żądanie skoro pracodawca musi wyrazic zgode na niego pózniej wprowadzą tak że jak ktoś ci umrze w rodzinie to akt zgodu jako dowód będzie trzeba pracodawcy pokazać

#6 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18049 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 23 lipiec 2018 - 10:20

Jeszcze trochę to będziesz musiał się prosić na kolanach o urlop który przysluguje ci się jak psu buda bo pracodawca nie zgodzi się na to byś w czerwcu jechał tylko np: pod koniec sierpnia ale tak jak wyżej ktoś napisał to po co ten dzień na żądanie skoro pracodawca musi wyrazic zgode na niego pózniej wprowadzą tak że jak ktoś ci umrze w rodzinie to akt zgodu jako dowód będzie trzeba pracodawcy pokazać

a co w tym dziwnego? teraz też do wglądu trzeba przedstawić akt zgony, urodzenia, czy ślubu

Pracodawca ma na "gębę" wierzyć?

#7 Guest_M.M

Guest_M.M
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 11:32

Ja wnioskowałam o urlop w sierpniu, dostałam we wrześniu, powiedziałam , że nie chcę. To już 3 rok z rzędu kiedy nie mam urlopu w okresie wakacyjnym.

#8 Ofka

Ofka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 08:06

Ja wnioskowałam o urlop w sierpniu, dostałam we wrześniu, powiedziałam , że nie chcę. To już 3 rok z rzędu kiedy nie mam urlopu w okresie wakac

Możemy ci jakoś pomóc czy tak sobie piszesz żeby pomarudzić?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych