Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podpis elektroniczny - jak uzyskać?

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102384 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 14:55

Podpis elektroniczny, po spełnieniu pewnych warunków, traktowany jest na równi z podpisem złożonym własnoręcznie przez osobę, która się nim posługuje. Korzystanie z podpisu elektronicznego gwarantuje wygodę i szybkość dokonywania transakcji oraz zawierania umów. Odpowiedni podpis elektroniczny jest również dla osoby, która się nim posługuje oraz dla jej kontrahentów, gwarancją bezpieczeństwa. Jaki podpis elektroniczny uznaje się za bezpieczny? Poniżej przytaczamy opinię wydaną przez Ministerstwo Gospodarki.

Powrót do artykułu: Podpis elektroniczny - jak uzyskać?

#2 Guest_olga

Guest_olga
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 05:05

podpis elektroniczny według mnie jest i bezpieczny w użyciu i bardzo wygodny, ułatwia załatwienie wielu spraw, ja niedrogo taki podpis załatwiłam w  http://www.cencert.pl/

#3 Guest_sebo77

Guest_sebo77
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 10:07

Ja bym doradzał skontaktować się z firmą Netvet – www.netvet.pl. Oni wyrabiają takie podpisy. Do tego są w stanie dojechać do klienta, co akurat dla mnie było bardzo ważne.

#4 Guest_Tadek

Guest_Tadek
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 13:43

Też wyrabiałem w netvet.pl. Gość przyjechał i w godzinę miałem zrobiony i zainstalowany w płatniku podpis. Przy okazji jeszcze zainstalował mi e-deklaracje.

#5 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 10:15

Można taki podpis na różne sposoby skombinować. Mi koleżanka polecała firmę Netvet i jestem zadowolona z tego jak to wyglądało. Przede wszystkim szybko, a po drugie ja sama nie musiałam nigdzie drałować to człowiek z firmy przyjechał do mnie do pracy i wgrał wszystko na kompa i jeszcze pomógł przy pierwszej operacji z podpisem. O ich ofercie masz info na netvet.pl/podpis-elektroniczny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych