Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak podtrzymać wysoką motywację do pracy wśród podwładnych?

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515872 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 12:50

Jako menedżer dobrze wiem, jak ważny dla efektywności pracy zespołu jest wysoki poziom motywacji wśród jego członków. O motywowaniu podwładnych mówi się wiele, lecz mam wrażenie, że zbyt często podkreśla się kwestię podwyższania motywacji, natomiast tylko sporadycznie porusza się temat utrzymania jej na pożądanym poziomie. Mnie interesują właśnie sposoby podtrzymania wysokiej motywacji w moim zespole. Co i jak robić, aby utrzymać wśród podwładnych wysoki poziom umotywowania do pracy?

Powrót do artykułu: Jak podtrzymać wysoką motywację do pracy wśród podwładnych?

#2 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 406 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 10:59

Fajny poradnik o tej tematyce znajdziecie również na stronie portalu https://nais.pl/well...-prace-w-pracy/ Zdaniem niektórych pracodawców, stworzenie miejsca spotkań i relaksu może być znacznie skuteczniejsze w przypadku budowania relacji niż chociażby wyjazdy integracyjne. Poza tym tego rodzaju wyjazdy są zwykle organizowane okazjonalnie, nie każdy w określonym terminie może z nich skorzystać, a poza tym zwykle krótko trwają i szybko się kończą. Inwestycja w pokój relaksu to budowanie trwałych fundamentów, dzięki którym pracodawca nie tylko polepsza swój wizerunek w oczach pracownika, ale przede wszystkim buduje renomę swojej firmy i ma realny wpływ, zarówno na jakość pracy, jak też lojalność podwładnych.

#3 karpin88

karpin88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 08:56

Ostatnio u nas w firmie padła idea integracji z CSRem. Co sądzicie o takim rozwiązaniu dla firmy? skorzystalibyście w swojej firmie z takiego scenariusza?

https://www.fabryka-...przez-bieganie/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych