Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Dobry mechanik - jak takiego znaleźć?

wróć do serwisu Moja Firma 30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2020 - 19:44

Polecam dpfsmolna.pl

#22 kozlowskiczeslaw1

kozlowskiczeslaw1

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 22 grudzień 2020 - 08:41

jeśli nadal szukasz sprawdzonego diagnosty, to zdecydowanie warto zwrócić się do https://henderson24.pl/ z Wyszkowa. Sam korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony!

#23 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 04 marzec 2021 - 11:30

Najlepiej wybierać z polecenia. A ja polecam Tobie profesjonalny autoserwis 24h Kraków Euro Hol: https://eurohol.pl/autoserwis/. Jestem pewna, że będziesz z niego zadowolony.

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 marzec 2021 - 14:26

polecam tuning-olesnica.pl

#25 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 25 maj 2021 - 18:06

Przy wyborze warsztatu warto kierować się opiniami. Ostatnio musiałem oddać do regeneracji sprężarkę w samochodzie. Skorzystałem z opinii dostępnych w sieci i wybrałem firmę REG-TRUCK. Polecam ich usługi. Zregenerowana część działa doskonale, jak nówka-sztuka.

#26 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 25 maj 2021 - 22:15

Ja skorzystałem z porady znajomego i od tego czasu wszystkie naprawy zlecam do Serwisu Niedźwiedź-Lock. Warsztat oferuje rzetelną naprawę i uczciwe podejście do klienta. Polecam!

#27 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 28 maj 2021 - 00:01

Jeśli masz samochód ze sprzęgłem hydrokinetycznym to polecam usługi firmy Hydrokinetyczne.pl. Firma specjalizuje się w regeneracji takich sprzęgieł. Ma bardzo wąską specjalizację dzięki czemu jest to najlepszy warsztat w kraju wykonujący takie zlecenia. Zlecenia są przyjmowane z całego kraju. Polecam!

#28 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 563 postów

Napisano 14 czerwiec 2021 - 02:42

Ja szukam dobrego mechanika, ponieważ kupiłam używany samochód i chcę sobie wszystko sprawdzić. Wiem na pewno, że potrzebny jest mi ktoś od regeneracji turbosprężarkę i na szczęście w dużym stopniu mogę zaufać firmie https://www.totalturbo.pl/, bo już regenerowali moją turbosprężarkę jakiś czas temu.

#29 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 23:26

W poszukiwaniach dobrego mechanika warto kierować się opiniami innych. Jeśli posiadasz BMW i szukasz dobrego specjalisty od elektroniki w samochodach tej marki to polecam warsztat CAR CONNECT. Pracują tam świetni fachowcy od tej marki.

#30 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2021 - 01:53

Do regeneracji sprzęgła polecam firmę AVANTI - w moim wozie perfekcyjnie wykonali tą naprawę i teraz działa jak nowe. Polecam!

#31 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 453 postów

Napisano 22 wrzesień 2021 - 12:29

W takim razie jeżeli szukacie konkretnej pomocy w zakresie serwisów swojego auta to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam w Rzeszowie Auto Res, bo tutaj jeżdżę zrobić mojego Hyundaia i30, ale też żony Fiata 500. Obsługa na poziomie, ceny adekwatne do jakości i zawsze prace wykonane na czas. Warto się przekonać, bo jak do tej pory są naprawdę niezastąpieni. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy