Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Meble kuchenne w Krakowie

meble kuchenne kraków meble w krakowie meble do kuchni kraków meble kuchenne w krakowie meble kraków

wróć do serwisu Moja Firma 44 odpowiedzi w tym temacie

#41 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 882 postów

Napisano 26 maj 2020 - 06:25

W Krakowie do wykonania mebli polecam Meble Prato https://mebleprato.pl/

Przepiękne wysokiej jakości meble
Mają dobre ceny
Stosują wysokiej klasy zawiasy
Projekt sensowny i wykończony z dbałością

I co najważniejsze są terminowi. Miałam mieć kuchnię wykonaną tego i tego dnia i tak własnie było. Nie było opóźnień jak w przypadku innych ekip remontowych z jakimi mialam do czynienia.
Wybrałam nowoczesny projekt, podobny do tego na zdjęciu
zamow-najlepsze-meble-w-krakowie-meblepr

#42 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 559 postów

Napisano 07 grudzień 2020 - 15:07

Rodzinny producent mebli z Małopolski, który nie idzie na masówkę, tylko na mocno spersonalizowane, wręcz aranżacyjne podejście matyjameble.pl/home,4,galeria.html. Mają sporo ciekawych projektów i dział inspiracji w mediach społecznościowych, więc zostawiam na wszelki wypadek.

#43 Guest_Kriss

Guest_Kriss
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2021 - 22:12

U nas kuchnię wykonała firma Meble Janas, polecam. Na prawde bardzo solidne, drewniane meble. I na wymiar i gotowe .meblejanas.eu

#44 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 29 kwiecień 2021 - 14:14

Ja mam na oku tutaj https://www.gama-skl...tryna-kuchennameble z witryną kuchenną. Co o nich sądzicie? Mi się spodobały, moja kuzynka takie do siebie zamówiła i od tamtej pory też je chciałam mieć. Zamówię bo mają konkurencyjne ceny w tym sklepie, sami zobaczcie jaką ofertę fajną mają.

#45 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 16 czerwiec 2021 - 12:46

My początkowo braliśmy pod uwagę studio mebli kuchennych. Potem jednak zorientowaliśmy się, jak długo na takie meble trzeba czekać tak wieć postanowiliśmy zamówić meble złożone z modułów. Przyznam, ze pozytywnie zaskoczyła mnie tez cena, bo za komplet mebli zapłaciliśmy 6 tysiecy, podczas gdy podobne wyceniali nam w studiach mebli kuchennych w cenie ok 12 tysięcy (i  przy tym prawie 3 miesiące oczekiwania - tyle się własnie czeka na fronty). Mieszkanie kupowaliśmy bez kuchni i robiliśmy szybki remoncik, chcieliśmy się wprowadzić i nie uśmiechało nam się mieszkanie kilka miesięcy bez kuchni.

Meble kupiliśmy w Leroy Merlin, na stronie jest katalog ich mebli kuchennych:

https://www.leroymer...awach,a638.html

I  w sumie złego słowa o nich napisać nie mogę po roku użytkowania. Dobre wykonanie, mocny blat jak również porządne zawiasy. Mamy tę tradycyjna serie:

main.jpg

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: meble kuchenne kraków, meble w krakowie, meble do kuchni kraków, meble kuchenne w krakowie, meble kraków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych