Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła nie może zabronić używania telefonu komórkowego

wróć do serwisu Sektor Publiczny 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32604 postów

Napisano 19 czerwiec 2014 - 18:44

Rodzice skarżą się, że rady pedagogiczne uchwalają całkowity zakaz korzystania z telefonu komórkowego na terenie szkoły. Resort edukacji twierdzi, że jest to sprzeczne z prawem.

Powrót do artykułu: Szkoła nie może zabronić używania telefonu komórkowego

#2 Guest_Belfer

Guest_Belfer
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 23:19

U nas w szkole jest zakaz.. oficjalnie w statucie dla uczniów.. i nieoficjalnie jeszcze dla nauczycieli.. Takie numerki lecą...

#3 Guest_Robin

Guest_Robin
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 22:34

U nas też jest zakaz, również obowiązujący nauczycieli. A najbardziej absurdalny zakaz dotyczy korzystania z telefonu na przerwie podczas dyżuru. Osobiście odbieram mnóstwo telefonów od rodziców swoich wychowanków i najczęściej są to telefony w ciągu dnia pracy (chociaż wieczorami czasami też). Rodzice wiedzą, kiedy mam przerwę i często właśnie wtedy próbują się dodzwonić. Niestety mamy zakaz, który, przyznam szczerze, ignoruję, bo dla mnie uczniowie i ich rodzice ważniejsi. P.S. Nie wspominając już o zakazie jedzenia podczas dyżuru. Nie wolno! Ani kanapki, ani bułeczki, ani batonika ;-)

#4 Guest_Wkurwiona niemowa a dało by się temu zapobiec

Guest_Wkurwiona niemowa a dało by się temu zapobiec
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:11

Pluje na ten zakaz dzisiaj w szkole zaczęło mnie boleć gardło jakby mi normalnie ktoś wciskał szpileczki! Nie dało się wytrzymać i chciałam zadzwonić do taty ponieważ zaczyna dziś później pracę i mógłby przyjechać zgłosić i mnie odebrać... gówno! facetka uwierzyła mi dopiero kiedy nie mogłam słowa wypowiedzieć i miałam łzy w oczach tyle z waszego zakazu debile!! Jutro do jakiegoś lekarza i to szybko!

#5 Guest_aha

Guest_aha
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 15:40

U mnie w szkole (3 gimnazjum) jest właśnie zakaz uzywania telefonu na przerwach JA MAM 15 LAT WIEM CO CHCE ROBIĆ NA PRZERWIE

#6 mumok

mumok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 maj 2018 - 17:01

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać, nic ująć...

Gdy się starzejemy, zamieniamy się we własnych rodziców; wystarczy pożyć dość długo, by ujrzeć twarze powtarzające się w czasie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy