Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Projekt kuchni: jakie meble wybrać?

wróć do serwisu Moja Firma 109 odpowiedzi w tym temacie

#41 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 691 postów

Napisano 17 maj 2017 - 22:17

Tutaj https://www.belmeb.p...blowe/peka.html jest super sprawa. Akcesoria Peka są przydatne praktycznie w każdej kuchni. Dzięki nim można efektywnie wykorzystać praktycznie każdą przestrzeń. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

#42 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 627 postów

Napisano 29 maj 2017 - 14:41

My swoje meble kuchenne robiliśmy w http://buczekmeble.plna prawdę pełen profesjonalizm i wykonanie z najwyższej półki. Na prawdę tutaj placi się za jakośc wykonania a nie za niespełnione obietnice

#43 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 11:34

A tutaj http://www.decorto.p...czesnej-kuchni/znajdziecie fajne podpowiedzi, jak urządzić nowoczesną kuchnię. Sporo fajnych gadżetów i przydatnych akcesoriów.

#44 Guest_imenna

Guest_imenna
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 10:10

W agata meble pomogli nam zaprojektować fajną kuchnię, wcześniej nawet nie sądziłam, że meble z sieciówki mogą tak dobrze wyglądać.

#45 Guest_klio

Guest_klio
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 18:13

Właśnie się przeprowadzamy i planujemy remont kuchni. Zależy nam, aby to była inwestycja na lata, dlatego wolelibyśmy jakiś uniwersalny styl.  Mężowi najbardziej podoba się taki z Agaty  , ale ja nie jestem jeszcze przekonana.

#46 wizawi

wizawi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 17:03

Dobrze też się już od początku zaopatrzyć w jakieś sensowne pojemniki, regały i wieszaki, żeby sobie rozplanować przestrzeń https://www.obi.pl/g...-porzadek/c/885 - to u nas była podstawa.

#47 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 11:27

Dla mnie meble nie muszą być ciekawe, ja jestem tradycjonalista i stawiam na klasykę. Swoje meble kupiliśmy w agacie i jesteśmy z nich zadowoleni .także myślę, że twój mąż dokonał dobrego wyboru Klio :)

#48 Guest_tuliśka

Guest_tuliśka
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2017 - 11:56

Śmiało kupujcie w agacie, my też urządziliśmy ich meblami niemal całe mieszkanie. Nie mieliśmy problemu z dostawą i ze złożeniem.

#49 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 08:58

Fakt, fajne są tam meble

#50 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 855 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 05:50

My meble ostatecznie kupiliśmy gotowe. Początkowo były plany kupna mebli na wymiar. Jednak sam remont nas tyle wyniósł, że plany spaliły na panewce.

Jeśli chodzi o sklep to kupowaliśmy w Leroy merlin:

https://www.leroymer...henne,a636.html

Prosty nowoczesny komplet Campari:

big.jpg

#51 Guest_martina

Guest_martina
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 13:29

Solarz robi ładne, eleganckie meble. Głównie specjalizują się w kuchniach, ale szafy na wymiar też idzie u nich w dobrej jakości kupić. Cała oferta jest dostępna na kuchniesolarz.pl. Sympatyczny, otwarty kontakt, można o wszystko dopytać, stosunkowo krótko czekałem na szafki, wszystko dostarczone i zamontowane bez jakiś uszkodzeń, rysek, pęknięć i tego typu historii.

#52 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 lipiec 2017 - 13:39

Warto sprawdzić sobie również takie blaty kuchenne - blaty kuchenne warszawa. Myślę, że kamień w kuchni prezentuje się naprawdę elegancko, więc warto zastanowić się również nad ofertą takich blatów z kamienia. 

#53 Enderles

Enderles

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 10:30

Jeśli szukasz dobrych mebli do kuchni to sprawdź meble do kuchni gorzów. Mają bardzo ciekawą ofertę. Duży wybór, wykonanie mebli na wymiar, mnóstwo wzorów, kolorów itd. Polecam.

#54 Gerlens

Gerlens

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 09:55

Przejrzyj sobie tę ofertę mebli: http://sigmat.com.pl/

Mają bardzo duży wybór fajnych mebli do różnych pomieszczeń. Jest z czego wybierać, więc myślę, że też coś dla siebie znajdziesz.

#55 Ela78

Ela78

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 20:18

A jaki blat kuchenny masz ?  Bo teraz są modne i nowoczesne blaty z kamienia a jest ich na prawdę duży wybór. Ja mam granitowe i też jestem zadowolona. Ale ostatnio dla mamy szukałam blatów i widziałam ciekawe oferty na stronie formy OMM ROCKS http://omm.rocks/kat...leria-kamienia/ Może znajdziesz tam dla siebie blat który będzie idealnie pasował do twoich mebli.

#56 Guest_jarek99

Guest_jarek99
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 14:09

Raz w życiu kupowałem meble na wymiar i było to niedawno bo jakoś na początku wiosny. Wszystko wykonali mi w firmie Solarz (kuchniesolarz.pl). Chodziło oczywiście o meble do kuchni. Akurat w tym pomieszczeniu chciałem mieć wszystko domierzone, docięte w taki sposób, żeby w pełni metraż wykorzystać. Jeszcze jeśli chodzi o sypialnię, czy salon to meble wolno stojące są okej, ale w kuchni to moim zdaniem tylko taka zabudowa się sprawdza.

#57 Guest_annkaos

Guest_annkaos
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 12:03

My mamy ciemną kuchnię, robioną na wymiar w Verlani. Mam dość mody na te białe kuchnie, więc wybrałam ciemny brąz. Mamy kuchnię od południa, więc dużo w niej  światła i ciemny kolor nie przeszkadza. A meble zdecydowanie najlepsze są te na wymiar bo dzięki temu są lepiej dopasowane no i jakość jest zawsze lepsza.

#58 Guest_Michalina

Guest_Michalina
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2017 - 22:07

Dobrą i terminową firmą projektującą meble jest studio RAMA RAMA z Gorzowa (projektują w całej polsce). W przeciwieństwie do innych z tej branży meble, które zaprojektowała mi ta firma były dokładnie w takim klimacie jakim chciałam.

Dla niezdecydowanych można poczytać dobre zdanie na ich temat w Internecie.

#59 Guest_adara

Guest_adara
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 12:31

Niedawno kupowaliśmy nowe meble do mieszkania i padło na salon. Tutaj mieliśmy komplet na głęboki połysk tak zwany, także dość przedpotopowy. Nowy zestaw zamawialiśmy od Solarza (chodzi mi o nich – kuchniesolarz.pl). Dobra obsługa, indywidualne podejście, nie mają mebli z taśmy. Z jednej strony nowoczesna estetyka ,z drugiej szafki są rzeczywiście solidnie zmontowane.

#60 marysiabiz

marysiabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 15:20

Swój zestaw kuchenny zamówiłam na Kuchnie Jana.pl :) Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie ten sklep, bo mają ciekawe projekty, a mimo że straszna ze mnie maruda to znalazłam coś dla siebie ;) Obsługa pomogła dobrać odpowiednie wymiary, a na zamówienie nie czekałam zbyt długo. Polecam :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy