Skocz do zawartości

szukam spedycji

wróć do serwisu Logistyka 27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_wienio

Guest_wienio
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 16:25

szukam sprawdzonej firmy spedycyjnej z Warszawy lub okolic ktos poleci?

#2 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 16:27

Optima, z warszawy akurat. już z nimi nie pracuję, ale współprace wspominam jak najlepiej

#3 Guest_wienio

Guest_wienio
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 16:28

dzięki, sprawdzęsmile.png jeszcze jakieś konkrety?

#4 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 14:24

Hussar Gruppa? Takie białte tiry, często można spotkać w okolicach W-wy. Jeżdżą u nas w firmie, chyba sa w porządku bo szef nie zmierźli. A jest najbardziej zmierzłym człowiekiem jaiego znam xD

#5 Guest_Piter

Guest_Piter
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 09:10

Ja bardzo chwalę sobie współpracę z Optima Spedycja. Przekonali mnie do siebie tym, że doradzili mi, jak najlepiej rozwiązać u mnie kwestię transportu i jak to dobrze logistycznie rozegrać. Nie wiem czy sam bym to ogarnął. Poza tym bardzo komunikatywni i kontaktowi ludzie, bez problemu można się z nimi dogadać i dopasować usługę tak, żeby było dobrze. Także skontaktuj się z nimi smile.png

#6 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 lipiec 2015 - 12:06

Sprawdź sobie tę firmę - www.banextransport.pl. Myślę, że firma ta jest rzetelna i warto porównać sobie ich ofertę transportu ciężarowego. 

#7 Guest_irek

Guest_irek
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 19:03

jeżdże na zlecenia w MW Spedition jestem na własnym ciągniku, od nich biorę tylko ładunek, współpracuje z nimi na tej zasadzie już kilka lat i jestem bardzo zadowolony, terminowi, uczciwi, nie ma problemów z kasą, nigdy nie było, nie muszę tego pilnować ani się prosić, oby więcej takich polskich firm transportowych, dzięki temu jesteśmy konkurencyjni za granicą.

#8 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 505 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 11:19

Ale obsługujących jaki region? Nie każda firma obsługuje wszystkie kierunki, bardzo ciężko znaleźć firmy które jeżdżą regularnie na wschód z wiadomych powodów dlatego pytam. Jakby kogoś interesował ten kierunke, ale nie tylko bo np. importem z Chin też się zajmują to poczytajcie o seabridge - http://www.seabridge...rogowy-do-rosjifirma ma bardzo wiele pozytywnych opinii odnośnie kierunku Rosyjskiego.

#9 Done Deliveries

Done Deliveries

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 14:01

Witam,

Jeżeli firmy z okolic nie sprawdzą się, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.donedeliv...com/dla-klienta

#10 provvincja

provvincja

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 15 październik 2016 - 14:09

Cargo Transport, http://cargotransport.com.pl. Jest to firma, z którą współpracujemy od roku, współpraca przebiega bez zastrzeżeń, firma na poziomie. Namiar na nich dostałam od znajomych, tak więc też miałam pewność, że firma jest godna zaufania. 

#11 TirowiecWiechu

TirowiecWiechu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 08:47

Ja ze swojej strony mogę polecić ci firmę SM Logistic może nie mają centrali w Warszawie ale mają tam swój oddział.
Ogólnie firma godna polecenia, warto zajrzeć na ich stronę i zapoznać się z ofertą, może akurat to co oferują przypadnie ci do gustu.
Oferują spedycje ale nie tylko w ofercie mają oczywiście transport towarów ale także serwis tirów jak i samochodów osobowych.

#12 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 20:46

Na pewno warto wybierać sprawdzone firmy, takie które wykorzystują nowoczesne rozwiązania logistyczne dla firm, bo to wpływa na optymalizację transportu i jego kosztów. 

#13 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 sierpień 2017 - 08:44

Jeżeli interesuje was wynajem samochodów ciężarowych, to możecie zajrzeć do Wynajem aut ciężarowych Pruszków. Jest to moim zdaniem bardzo dobra i solidna firma, posiadająca profesjonalną flotę samochodów ciężarowych oraz atrakcyjne ceny. 

#14 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 18:38

Na pewno warto wybierać sprawdzone firmy, takie które wykorzystują nowoczesne rozwiązania logistyczne dla firm, bo to wpływa na optymalizację transportu i jego kosztów. 

A jakie rozwiązania tego typu byś polecał? Ja czytałam sporo w tym temacie na stronach Polskiej Gazety Transportowej i muszę przyznać, że temat bardzo ciekawy. Coś możesz więcej od siebie dodać?

#15 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 12:00

BSK organizuje transporty krajowe z Warszawy http://bsktransport.pl/oferta/transport-krajowy. Kiedyś korzystałem z ich usług i byłem bardzo zadowolony. Wszystkie zlecenia były terminowo zrealizowane, tanio i co najważniejsze - bezpiecznie, bo żaden towar nie uległ uszkodzeniu, co się czasami zdarza podczas transportu.

#16 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 608 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:23

W Polsce działa kilka naprawdę mocnych firm. Powoli następuje integracja przewozów światowych na licznych spotkaniach biznesowych w tym również w Polsce. Tam proponowałbym znalezienie sobie partnera do współpracy. Więcej w linku.

#17 majka3131

majka3131

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 30 wrzesień 2017 - 20:03

A co sądzicie o zagadnieniu, jakim jest transport intermodalny? Skoro tutaj zaglądają ludzie zainteresowani branżą TSL, to pewnie mają wyrobione zdanie na ten temat :) 

#18 MonikaMonika

MonikaMonika

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 26 październik 2017 - 09:17

Poszukaj solidnie firm, których specjalizacja to spedycja międzynarodowa

Research to klucz do sukcesu.

#19 bakłażan

bakłażan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 20:10

Osobom, które się na co dzień poruszają  w temacie TSL, polecam lekturę artykułów na http://www.pgt.pl/, ukazuje się tam mnóstwo wiedzy branżowej, wszelkie nowości z branży itp. Z pewnością warto tam zaglądać, aby być na bieżąco :)

#20 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 05 maj 2018 - 16:46

Jeżeli chodzi o spedycję i transport międzynarodowy to zobacz ofertę firmy http://seacargoo.com/eksport/islandia Zakres działania firm spedycyjnych jest znacznie szerszy od standardowych obowiązków przewoźnika. Firmy spedycyjne zajmują się całym procesem transportu towaru od dostawcy do odbiorcy, począwszy od znalezienia przewoźnika, załatwienia formalności, aż po sporządzenie odpowiedniej dokumentacji. Spedytor przygotowuje ładunek do przewozu, zajmuje się jego ubezpieczeniem oraz załatwia formalności celne w przypadku spedycji międzynarodowej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych