Skocz do zawartości

Jaki program księgowy jest najbardziej intuicyjny i przyjazny?

wróć do serwisu Księgowość 86 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_tomala

Guest_tomala
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 20:15

u nas podobnie - poszlo w strone r2fk ale za sprawa prezentacji programu. w innym wypadku pewnie bysmy sie nie zdecydowali

#42 Guest_Janczesa

Guest_Janczesa
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 13:08

Ja niedawno przerzuciłam się na PITSCAN i generalnie nie mam zastrzeżeń. Bardzo dobry program, póki co nie widzę wad

#43 Guest_Marcelina

Guest_Marcelina
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 15:01

Ja niedawno przerzuciłam się na PITSCAN i generalnie nie mam zastrzeżeń. Bardzo dobry program, póki co nie widzę wad

A wcześniej na jakich programach pracowałaś? Możesz go porównać z czymś? Zastanawiam się czy nie zmienić pitprojekt na coś innego

#44 Guest_Leszek

Guest_Leszek
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 09:51

Ja już od 3 lat pracuję na Symfonii. Program ma jak najbardziej przyjazne środowisko graficzne. Bez większych problemów można szybko się w nim płynnie poruszać. Do tego przez ten cały czas użytkowania nie miałem żadnych problemów technicznych chociażby z aktualizacjami. 

#45 Guest_Sandra

Guest_Sandra
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 16:42

A wcześniej na jakich programach pracowałaś? Możesz go porównać z czymś? Zastanawiam się czy nie zmienić pitprojekt na coś innego

Ja pracuję na tym programie 3 rok i szczerze mogę polecić - bardzo prosty i przyjemny

#46 Guest_ADA

Guest_ADA
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 14:50

Miałam podobny problem, długo zastanawiałam się jaki program księgowy wybrać, teraz jest tego tak dużo że można dostać zwrotu głowy smile.png, w końcu wybrałam program Finka w sumie też z polecenia. Program przyjazny w użytkowaniu do tego niewysokie ceny aktualizacji i możliwość wykonywania wszystkiego z klawiatury. Śmiało mogę polecićsmile.png

#47 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 12:52

Do faktur online zobacz sobie bizin. Jest naprawde bardzo intuicyjny w porównaniu do innych programów, a przetestowałam już kilka.

#48 Guest_Kate

Guest_Kate
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 14:06

Ja ze swojego doświadczenia polecam Symfonię 2.0. Byłam zielona w tych sprawach, gdy zakładałam firmę. Mój teść używał Symfonii przez kilka lat i był bardzo zadowolony, więc i ja spróbowałam. Program jest prosty w obsłudze dla laika i intuicyjny. Teraz, gdy wprowadzają JPK powstaje niezłe zamieszanie i sama się obawiałam, jak to ugryźć, ale zaktualizowałam sobie Symfonię i od razu mogę generować i sprawdzać JPK.

#49 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 08:36

Polecam program Sykof. Można go naprawdę dobrze dopasować pod swoje potrzeby (plan kont, analityki, scenariusze księgowań, itd.), a to znacznie ułatwia pracę. Bardzo dużo dekretów i księgowań robi się automatycznie (np. z magazynów czy z płac) - takie "predekrety" wystarczy je tylko zatwierdzić i już, nic nie trzeba klepać ręcznie. Do tego ma świetne narzędzie do analizowania obrotów i sald na kontach - kilka kliknięc wystarczy żeby dostać potrzebne dane

#50 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 350 postów

Napisano 20 luty 2017 - 18:20

Z tego co się orientuję, w ofercie tej firmy - https://wfirma.pl/znajdują się bardzo proste (i funkcjonalne) programy (do wystawiana faktur, obsługi kadr i płac oraz magazynu).

#51 flan44

flan44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 12:45

Dla mnie najlepszy to program CFlow, wszystko automatycznie wypełnia, trzeba tylko posiedzieć 3 minuty nad tym. Pierwsze 50 dni są darmowe więc można się zastanowić, a reszta pakiet jest bardzo tania, usługi są wszystkie, faktury, rachunki itp.

#52 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 15:51

Ja osobiście korzystam z programów od RESET2 z Wrocławia, i jestem z nich bardzo zadowolony, mogę w ciemno polecić. 

#53 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 08:20

Polecam program Sykof. Można go naprawdę dobrze dopasować pod swoje potrzeby (plan kont, analityki, scenariusze księgowań, itd.), a to znacznie ułatwia pracę. Bardzo dużo dekretów i księgowań robi się automatycznie (np. z magazynów czy z płac) - takie "predekrety" wystarczy je tylko zatwierdzić i już, nic nie trzeba klepać ręcznie. Do tego ma świetne narzędzie do analizowania obrotów i sald na kontach - kilka kliknięc wystarczy żeby dostać potrzebne dane

Również polecam program SyKOF FK wystarczy krótkie szkolenie i w zasadzie od razu można samemu pracować. A w razie czego zawsze można zadzwonić, dopytać o nawet najbardziej błahą sprawę. Opieka powdrożeniowa jest naprawdę na piątkę z plusem. Polecam!

#54 pracujaca-mama

pracujaca-mama

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 maj 2017 - 10:25

Dla mnie takim najbardziej przejrzystym i intuicyjnym programem z przyjaznym interfejsem jest Mała Księgowość - wystarczy właśnie wprowadzić dokumenty finansowe, składki ZUS, środki trwałe i podatek wylicza się sam. Oczywiście są aktualizacje w odpowiedzi na zmiany w przepisach. Program można pobrać ze strony www.pakietprzedsiebiorcy.pl/mala-ksiegowosc

#55 gobarbara

gobarbara

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 11:31

Jeżeli chodzi o intuicyjny i łatwy w obsłudze program to zdecydowanie polecam Małą Księgowość z serii Pakiet Przedsiębiorcy. Po wprowadzeniu danych program umożliwia prowadzenie KPiR, ewidencję na potrzeby ryczałtu, prowadzenie rejestrów VAT. Program generuje automatycznie niezbędne deklaracje, jak też umożliwia generowanie danych w formie JPK. Program można pobrać ze strony  https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc

#56 Guest_palmos

Guest_palmos
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 20:18

My korzystamy z programu globalnego opracowanego specjalnie dla nas przez firmę, która świadczy usługi informatyczne we Wrocławiu - Itbce.com.

Jest ściśle dopasowany do naszych potrzeb i prócz księgowości obejmuje też logistykę, zarządzanie kadry itp

#57 Guest_kedzioor45

Guest_kedzioor45
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 12:47

najlepszy jaki dotychczas mialem w swoich rekach to w sumie byla symfonia i www.systim.pl 

#58 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 10:54

Może wypróbuj CRM. Jest to program do prowadzeni firmy, jest tani i intuicyjny. Pomoże Ci prowadzić skutecznie firmą. Bardzo przyjazny design. A w dodatku co kwartał pojawiają się nowe funckje. Tutaj możesz o tym więcej poczytać : www.kamflex.pl/blog/72#bledy-popelniane-przy-wyborze-crm

#59 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 15:36

Ja osobiście korzystam z r2księga i jestem bardzo zadowolony. 

#60 valtorboy

valtorboy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 sierpień 2017 - 15:01

W biurze korzystamy z programów stacjonarnych wiadomo ale od pewnego czasu również korzystamy z serwisu wFirma.pl

Jest to program przeglądarkowy, nie trzeba się martwić aktualizacjami itp. Do tego można korzystać z pytań specjalistów do woli. Wg mnie prosty bo przy zaznaczaniu opcji wyskakują komunikaty naprowadzające w tym również skrótowe opisy w jakiej sytuacji korzystamy z danego rozwiązania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych