Skocz do zawartości

Zdjęcie

Molestowanie seksualne w Kodeksie karnym

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671692 postów

Napisano 13 czerwiec 2014 - 13:58

Molestowanie seksualne w miejscu pracy - w niektórych okolicznościach - może przyjąć takie formy, które podlegają bezpośrednio przepisom Kodeksu karnego.

Powrót do artykułu: Molestowanie seksualne w Kodeksie karnym

#2 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 10:57

a co z pomówionymi o molestowanie?? przecoiezx wiele kobiet z zemsty na koledze w pracy , szefie oskarża w/w. jakie prawa maja pomowieni skoro "to pracodawca i sprawca muszą wykazać, że nie doszło do sytuacji noszącej znamiona molestowania lub że skutecznie zareagował na skargi pracownika." >??? czy mężczyzni sa pozbawieni jakichkolwiek praw i zasada domniemania niewinności nie ma w tym przypadku zastosowania???

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 12:51

a co z pomówionymi o molestowanie?? przecoiezx wiele kobiet z zemsty na koledze w pracy , szefie oskarża w/w. jakie prawa maja pomowieni skoro "to pracodawca i sprawca muszą wykazać, że nie doszło do sytuacji noszącej znamiona molestowania lub że skutecznie zareagował na skargi pracownika." >??? czy mężczyzni sa pozbawieni jakichkolwiek praw i zasada domniemania niewinności nie ma w tym przypadku zastosowania???

Nie wystarczy wskazać winnego, trzeba mu udowodnić, że molestował. To nie Ty przed sądem musisz udowodnić, że jesteś niewinny, to sąd musi udowodnić Ci winę na podstawie dowodów, a nie pomówień.

#4 Guest_Hermilion

Guest_Hermilion
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 14:45

Oddalamy się od państwa prawa: "To pracodawca i sprawca muszą wykazać, że nie doszło do sytuacji noszącej znamiona molestowania lub że skutecznie zareagował na skargi pracownika."

#5 Guest_on-alfa

Guest_on-alfa
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 23:09

ta... "z zemsty na koledze". tylko, że ta "zemsta" często wynika z tego, że kolega napastował, groził, a później twierdzi, że to nie było nic złego, niewinne takie, i ona pomówiła. patrzcie, że jakoś normalnych, ludzkich facetów nie "pomawiają". jakimś dziwnym trafem zawsze pada na te sfrustrowane parówy.

#6 Guest_nieznany

Guest_nieznany
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 16:10

łał

#7 Guest_~aaa

Guest_~aaa
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 14:43

przeciez to jest bzdura. jzeli jestem posadzony, ze dotknalem kobieca pupe, to jak mam udowodnic ze tego nie zrobilem? jezeli jade samochodem na ograniczeniu 50kmh, to jak mam udowodnic, ze nie jechalem 100kmh?

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 11:25

przeciez to jest bzdura. jzeli jestem posadzony, ze dotknalem kobieca pupe, to jak mam udowodnic ze tego nie zrobilem? jezeli jade samochodem na ograniczeniu 50kmh, to jak mam udowodnic, ze nie jechalem 100kmh?

1. To nie Ty musisz udowodnić, że nie dotykałeś, a kobieta, że dotykałeś.

2. Drogówka ma odpowiedni sprzęt do tego i łatwo Ci udowodni, z jaką prędkością jechałeś, nawet      pokażą Ci to na ekranie.Ty nic nie musisz, to oni muszą.

#9 Guest_:-(

Guest_:-(
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 15:34

do Goscia z 24.03.19 .to jest niestety bzdura !!!!przeczytaj dokładnie notatkę "2. To pracodawca i sprawca muszą wykazać, że nie doszło do sytuacji noszącej znamiona molestowania lub że skutecznie zareagował na skargi pracownika." To jest wolska w której nie obowiązuje zasada niewinnosci !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych