Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prezent dla żony

345 odpowiedzi w tym temacie

#341 Konrader

Konrader

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 07:31

Moja się uparła, że w prezencie chce iRobota, nie miałem wyboru kupiłem jej. Zauważyłem, że teraz mniej się kłócimy o sprzątanie. :) 

#342 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 11:40

Mój mąż wie, że nie przepadam za materialnymi prezentami, dlatego najczęściej organizuje dla mnie jakąś niespodziankę w postaci wspólnego wyjazdu <3

#343 Rimsky

Rimsky

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 00:45

A co powiesz na zafundowanie żonie nowej fryzury??? W salonie In Harmony wykonują taką usługę, ja od czasu do czasu prezentuję żonie takie małe przyjemności, tobie też polecam, salon sprawdzony chodzimy tam regularnie i zawsze jesteśmy mega zadowoleni :)

#344 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 17:09

To kobiety lubią :)

#345 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 694 postów

Napisano 01 październik 2019 - 11:48

Kupiłem ostatnio dla żony książkę https://www.empik.co...92855,ksiazka-p bardzo jej się spodobało, mało jakie książki czyta z takim zapałem, ogólnie uwielbia czytać książki Wiesława Rybskiego, są wciągające i wiele wnoszą do życia 

#346 kamra

kamra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 29 październik 2019 - 10:16

Wykup żonie pakiet depilacji laserowej :) Na pewno spodoba się taki prezent.  Ja korzystałam z usług tego salonu i nie mogłam lepiej trafić https://www.depicare.pl/Sam zabieg bezbolesny, wykonywany na najnowocześniejszym i najbardziej skutecznym laserem vectus.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy