Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

program dla księgowych

wróć do serwisu Księgowość 39 odpowiedzi w tym temacie

#21 cimmuned

cimmuned

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 09 maj 2016 - 10:10

A ja polecę program: "Mała księgowość". jest bardzo łatwy w obsłudze i dodatkowo niedrogi. Po co kupowac takie po 600 zł, jeśli taki tani wystarczy nam w zupełności. Korzystam z niego i sobie chwalę :)

Księgowa Krakowska w biurze rachunkowym na Kościuszki.

#22 jolams

jolams

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 październik 2016 - 12:18

smile.png

#23 Karol Szeląg

Karol Szeląg

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 październik 2016 - 12:39

ewidentnie temat odżył więc i jak polecam coś od siebie. Moim zdaniem w dzisiejszych czasach dobry księgowy, który szanuje swój czas inwestuje w technologię OCR. Fakt, że na początku jest trochę zachodu z wyborem odpowiedniej firmy i wiele rzeczy trzeba wziąć pod uwagę, ale to realna oszczędność. 

Informacja to nowa waluta, a jej marnowanie albo niepotrzebne powielanie jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto. 

#24 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 18 październik 2016 - 15:53

Na pewno warto sprawdzić programy od RESET2 z Wrocławia, mają bardzo szeroką gamę programów ułatwiających prowadzenie firmy - w tym konkretnym przypadku może to być np. r2fk lub r2księga. 

#25 Guest_Marian

Guest_Marian
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 12:51

A jaki program polecacie do prowadzenia KPiR dla małej firmy?

Dla małch, ale i także duży to bym polecam www.systim.pl . Niezawodny jest od lat w firmie mojej żony, a teraz i też w mojej bo z jej polecenia dostałem - jest księgową. Nie ma większych problemów z nim i o to chodzi. No i wszelkie przepisy, jak sie zmieniaja to od razu wszystko aktualizuja i nie trzeba sie martwic, ze cos robimy niezgodnie z prawem. To chyba najlepszy jaki dotychczas widzialem i mialem. Mozna smialo probowac go. 

#26 Guest_Ania75

Guest_Ania75
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 17:06

Grupa na facebooku dla pasjonatów księgowości

KSIĘGOWOŚĆ MOJA PASJA

PRZYŁĄCZ SIĘ TERAZ !!!

#27 Guest_Traper

Guest_Traper
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 23:19

Grupa na facebooku dla pasjonatów księgowości

KSIĘGOWOŚĆ MOJA PASJA

PRZYŁĄCZ SIĘ TERAZ !!!

To forum jest strasznie zaspamowane. Każdemu kto szuka nowego programu proponuje przetestować wersje demo, nie polecam też na patrzenie tylko na cenę. W kancelarii w której pracuję właśnie od stycznia 2017 zmieniamy oprogramowanie. Księgi robimy na Symfonii, program drogi ale pracuje dobrze. Niestety Sage wykorzystuje każdą sytuację to wyjęcia kasy. Każdy moduł płatny i wcale nie tani. Oferują indywidualne rozwiązania oczywiście płatne. Z książki przerzucamy się na TaxPro. Do tej pory WF-Kaper. Niestety wolne wprowadzanie faktur. W naszej firmie po wprowadzeniu dokumentów są weryfikowane zapisy przez inne osoby, niestety w Kaperze sprawdzanie to trwa długo. Za duża klikalność. Po przetestowaniu wersji demo zdecydowaliśmy się na TaxPro. Program mocno intuicyjny, przetestowana możliwość importu FV sprzedażowych np z Subiekta. Ma swoje wady, brak możliwości zapisu wielokolumnowego jak w Kaperze. Pewnie jakieś wyjdą w praniu. Jak ktoś ma więcej czasu może bawić się programy z dużą klikalnością i bajerami, my obsługujemy ok 400 firm na książce i postawiliśmy na szybkość wprowadzania dokumentów i łatwość weryfikacji zapisów

#28 DorotaLotk

DorotaLotk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 luty 2017 - 12:31

dobrym programem dla biura rachunkowego jest platforma mobevo bardzo ułatwia prowadzenie biura i kontakt z klientami

#29 Owady

Owady

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 luty 2017 - 17:21

Ciekawy program i przydatne informacje! Na pewno z nich skorzystam.

Firma zwalczająca owady

Ozonowanie i fumigacja

#30 Guest_ANIA

Guest_ANIA
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 20:35

Zapraszam do grupy na facebooku:  KSIĘGOWOŚĆ MOJA PASJA

#31 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 11:07

Polecam Comarch Optima oraz rozszerzenie eSZOK BR by CTI z OCR. Optima z eSZOKiem oferuje kompleksową obsługę klientów jak i szybkie wprowadzanie pozycji do Rejestru VAT. 

można więcej doczytać na www.fabrykaoprogramowania.pl

#32 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 11:19

Ktoś tu już wcześniej wspomniał o programach RESET2, ja z pewnością mogę się do tej opinii przychylić i polecić. 

#33 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 21:23

Ja w swojej pracy już na wielu programach pracowałam, zarówno na tych darmowych jak i na tych płatnych. Darmowych nawet nie będę komentować, bo nie ma czego... A co do tych płatnych cena nie zawsze szła w parze z jakością. Jak na razie najlepszym narzędziem jest dla mnie bizin - prosty w obsłudze, bogaty w opcjach, oszczędza dużo czasu, a chyba o to chodzi w programach - są do pomocy a nie do główkowania nad nimi.

#34 markorei

markorei

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 12:55

Guest_Ania

To ja mogę podobnie stwierdzić;) Intuicyjność, funkcjonalność, przejrzystość, wysoka jakość wsparcia technicznego.

U nas sprawdził się rewelacyjnie program Mała Księgowość z Pakietu Przedsiębiorcy https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc

#35 jene

jene

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 12:40

Szanowni, zgadzam się w 100% co do tego, zeby testować wersje demo, to potrwa, wprowadzi lekkie zamieszanie, dlatego warto zrobic to na samym poczatku roku zeby nie przenosić wszystkiego miedzy programami. U mnie świetnie sprawdza sie aktualnie BizIn i mogę go z czystym sumieniem polecić dla kogoś kto lubi programy przeglądarkowo/mobilne i potrzebuje ułatwienia w prowadzeniu stanu magazynowego online. Ale oczywiście podtrzymując uważam, że każdy powinien sprawdzić i znaleźć coś dla siebie. 

#36 e-crypt

e-crypt

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 13:17

Do pełni polecam dyski oraz pendrive szyfrujące dane: https://allegro.pl/u...e-crypt?order=m

#37 figlewiczczeslaw

figlewiczczeslaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 14 luty 2019 - 23:33

Zobacz sobie program https://www.rafsoft.net/. Na stronie znajduje jest demo to możesz sobie zobaczyć czy Ci będzie odpowiadał.

Serwis dla przedsiębiorców mojafaktura24.pl

#38 Hondek

Hondek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 11:27

Kompletne i funkcjonalne oprogramowanie znajdziesz w Pakiecie Przedsiębiorcy. Mają m.in. programy fakturujące, księgowe i kadrowe. Z czystym sumieniem polecam, bo pracujemy na tych trzech i mamy bardzo usprawnioną pracę. Programy można pobrać ze strony producenta, tutaj m.in. Małą Księgowość https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc

#39 hanzlov

hanzlov

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 17 lipiec 2019 - 11:09

Jest wiele stron typu https://www.grafikoptymalny.pl/, które oferują różnego typu oprogramowanie. Moim zdaniem testować warto tylko te, które rozwiążą problem lub przyśpieszą pracę. Nie ma sensu zmieniać oprogramowania, bo ktoś wypuścił enty program, który umożliwia robienie tego samego, skoro pracuje się już na znanym systemie.

#40 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 21:53

Polecam grupę na Facebooku dla księgowych "Księgowość Moja Pasja" tam jest wiele osób które są pomocne. Można pogadać na rożne tematy księgowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych