Skocz do zawartości

Czym się kierować przy wyborze sklepu internetowego?

sky-shop sklep internetowy

wróć do serwisu Księgowość 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Aneta33

Guest_Aneta33
  • Goście

Napisano 20 maj 2014 - 12:04

Zakładam sklep internetowy z biżuterią. Mam problem z wyborem sklepu internetowego, nie wszystko rozumiem. Co to jest integracja z hurtownią a obustronna integracja z allegro, na czym ona  polega? Czy jest jakaś firma, z którą nie muszę podpisywać umowy, aby mieć u nich sklep? Czy jest jakiś sklep, który pozwala na zmiany w stronie we własnym zakresie wraz ze swobodą w budowaniu własnego wyglądu strony. Może mi ktoś doradzi jaki mam wybrać dobry i nie drogi sklep internetowy.

#2 la_tawiec

la_tawiec

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaSłupsk

Napisano 25 maj 2014 - 15:27

Zakładasz niezależny sklep internetowy (z własną domeną) czy sklep allegro (na ich platformie)? To dość znacząca różnica, wtedy dopiero będziemy mogli Ci pomóc... :-)

#3 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 28 maj 2014 - 22:19

rozumiem, że chcesz założyć sklep w allegro?

#4 Guest_Sky-shop

Guest_Sky-shop
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 15:57

Myślisz o sprzedaży przez Internet? Nie musisz już martwić się o przechowanie i wysyłkę towaru. Hurtowania tym się zajmie. Jako jedyni posiadamy integracje z ponad 100  hurtowniami, dzięki temu możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy liderem w dropshopingu. Sprzedajesz swój towar jednocześnie w dwóch miejscach na allegro i w sklepie. Nasz sklep posiada prościutki niewymagający specjalnych umiejętności panel administracyjny. Integracja z hurtownią w naszym sklepie nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Chcesz wiedzieć czy Twoja hurtownia widnieje na naszej liście, sprawdź. Zapraszam na stronę http://demo.sky-shop.pl/admin/. A jeżeli nie ma jej, to żaden dla nas problem my ją dla Państwa dołączymy.

#5 Guest_Marci

Guest_Marci
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 14:49

Jest wiele dostępnych platform sklepowych. Większość ze sklepów oparta jest na skryptach płatnych i to sporo, ale również są również bezpłatne, choć przy nich trzeba trochę się znać lub prosić o pomoc informatyka. Są również przykłady tańszych plstform sklepów internetowych np sklep z pościelą www.kamkryst.pl oparty na skrypcie za ok 500 zł Wszystko zależy co na nim dokładnie chcesz sprzedawać i z czym ma współpracować - trudny wybór przed Tobą

#6 joker

joker

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 13 czerwiec 2014 - 08:49

Ja jak nie wiem za dużo na jakiś temat to zawszę ide tam gdzie się tym zajmują i znają na rzeczy bo bez sensu jest się głowić i zastanawaiać jak będzie lepiej, wioadomo za wszytsko się płaci ale często koszty się zwracają dwukrotnie.

#7 olka83

olka83

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 15 sierpień 2014 - 10:48

Spróbuj na początek założyć taki sklep na Allegro, moja firma robi tak samo - to o wiele łatwiejsze. Wystarczy ogarnąć jakiś szablon, dzięki któremu będzie możliwa masowa edycja treści allegro i pozałatwiać kilka formalności. Powodzenia!

#8 milena007

milena007

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaSłupsk

Napisano 17 sierpień 2014 - 21:02

Spróbuj na początek założyć taki sklep na Allegro, moja firma robi tak samo - to o wiele łatwiejsze. Wystarczy ogarnąć jakiś szablon, dzięki któremu będzie możliwa masowa edycja treści allegro i pozałatwiać kilka formalności. Powodzenia!

mnie też się wydaje, że na początek Allegro będzie najlepszym rozwiązaniem. szczególnie jeśli chodzi o biżuterię, zapytań o ozdoby tam nie brakuje - musisz tylko uważnie zapoznać się z ofertą konkurencji!

#9 Żure45

Żure45

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów
  • LokalizacjaWłochy, lombardia

Napisano 19 sierpień 2014 - 09:54

To prawda na początek allegro a potem własny sklep,

#10 Guest_Zigira77

Guest_Zigira77
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2014 - 12:29

Mogę polecić z czystym sumieniem oprogramowanie sklepu SKY-SHOP.PL Największa jego zaletą duża przejrzystość i intuicyjność podczas pracy, co daje możliwość pracy samemu przy oprogramowaniu bez potrzeby zatrudniania informatyka. Jej atutem jest łatwe modyfikowanie wyglądu w czasie rzeczywistym. Co pozwala zaoszczędzić pewną kwotę, wydawaną na skórki, można w prosty sposób by uzyskać świetny wygląd sklepu.  Dla mnie dużym  plusem jest dobra integracja z Allegro.  Największym atutem jest bardzo atrakcyjny pakiet abonamentowy.Polecam w 100%;

#11 Bysz

Bysz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 październik 2014 - 12:44

Zaraz wybieram pomiędzy rdk i sky-shop.pl, zastanawiam się na ostatnim ponieważ potrzebuję integracji z hurtowniami a ich tam ponad 100. 

#12 ellaelle

ellaelle

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 28 październik 2014 - 12:50

na rynku jest wiele platform sprzedażowych, poczytaj sobie o nich. Pamiętaj o wzięciu po uwagę użyteczności związanych z pozycjonowaniem

#13 zeus1980

zeus1980

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 29 październik 2014 - 09:49

Polecałbym otworzenie własnego sklepu, bo allegro pobiera spore opłaty za wystawianie aukcji. Przy drobnych kwotach może być to zupełnie nieopłacalne.

Nie wiesz jak wypełnić PIT?

#14 PawKa

PawKa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 listopad 2014 - 15:32

Tylko i wyłącznie sklep na własnej domenie np: na skrypcie Prestashop, sklepy internetowe Nowy Sącz na pewno przedstawią Ci konkurencyjną ofertę, bazują na unikalnych rozwiązaniach, świetne portfolio prezentuje tylko część tego co potrafią, ogromnym atutem jest również cena.

#15 Guest_rajmund

Guest_rajmund
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 17:02

Witam! polecam osobiście sklep z pościelą karo.waw.pl doskonały i ogromny wybór wielu rodzajów pościeli i dogodne ceny

#16 wojtek345

wojtek345

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 25 maj 2015 - 22:16

na pewno ofertą oraz cenami a także dostawą i czasem realziacji a jak interesują kogoś płytki ceramiczne to można korzysytać ze sklepu http://plytkizopoczna.pl bo tam te wszystkie cechy są zachowane

#17 AnnaKr

AnnaKr

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 26 maj 2015 - 07:59

Zakładam sklep internetowy z biżuterią. Mam problem z wyborem sklepu internetowego, nie wszystko rozumiem. Co to jest integracja z hurtownią a obustronna integracja z allegro, na czym ona  polega? Czy jest jakaś firma, z którą nie muszę podpisywać umowy, aby mieć u nich sklep? Czy jest jakiś sklep, który pozwala na zmiany w stronie we własnym zakresie wraz ze swobodą w budowaniu własnego wyglądu strony. Może mi ktoś doradzi jaki mam wybrać dobry i nie drogi sklep internetowy.

Wiele postów, ale nikt łaskawie nie wyjaśnił. Za to cała gama ofert zachwalających oprogramowanie (płatne).

Integracja to taki sposób połączenia z hurtownią (ale nie tylko, również z programami księgowymi, platformami typu właśnie allegro, porównywarkami, płatnościami), który nie wymaga Twojej ingerencji, wykonuje się w tle. Czyli, wystawiasz produkt, masz integrację z porównywarka, automatycznie wystawiony produkt ląduje w porównywarce. Za jednym kliknięciem. To akurat banalny przykład, samemu można też dodać do porównywarki produktów, prawda? I tak jest się przy komputerze. Ale... Wyobraźmy sobie teraz, że klient kupuje produkt, mając integrację z hurtownią, produkt jest rezerwowany. Jeśli ma się unikalne przedmioty, to kluczowa kwestia, aby nie sprzedać dwa razy tego samego produktu. Pół biedy, jeśli identyczny możesz wytworzyć, ale co jeśli nie?

W przypadku allegro sytuacja ma się bardzo podobnie. Sprzedajesz na stronie internetowej (sklep online), jak również na allegro. Na obu masz podany stan ilościowy który aktualnie posiadasz. Mając obustronną integrację, niezależnie czy klient kupi w sklepie czy na allegro, stany na obu będą się aktualizowały, bez Twojego udziału.

Ja wspominałam o sklepie, który moja firma zainstalowała - nopCommerce. Wcześniej, z pewną polską firmą mieliśmy przeboje, stąd wiem, jak ważne jest wybranie odpowiedniego oprogramowania.

Płatne rozwiązania są wszędzie. Decydując się na oprogramowanie o zamkniętym źródle, skazujemy się na swego rodzaju monopol twórcy oprogramowania. Każda jedna funkcjonalność musi przechodzić przez niego. W przypadku oprogramowania o otwartym źródle (open source) mamy kilka istotnych punktów:

• bezpieczeństwo (testowane przez miliony, nie przez grupę programistów)
  • niezależność (przynajmniej kilka firm zajmujących się dodatkami, szablonami do każdego oprogramowania)
  • ogrom dodatków

Powiem, z własnego doświadczenia:

• integracja z platformami typu Allegro, eBay, Amazon
  • integracja z programami księgowymi (wyobraź sobie księgowanie sprzedaży 1000 produktów, w miesiącu pół biedy, a jak będzie więcej?)
  • integracja z porównywarkami
  • integracja z systemami płatności (nawet u nas nieznane, jak np. Klarna - na rynku skandynawskim, austriackim i niemieckim !)
  • wsparcie dla wielu języków (darmowe paczki do pobrania - jak ważne jest otwarcie się na inne rynki, to chyba wiesz?)
  • responsywność
  • możliwość prowadzenia bloga, forum, opinie o produktach (ważne strategie marketingowe)
  • wsparcie dla SEO (do każdej strony, czy produktu można przypisać unikalne treści, wsparcie dla przyjaznych adresów)

Wiele funkcji w standardzie za który nic się nie płaci. Program umożliwia dodawanie dodatków (które dla odmiany są płatne), jednak nie od razu potrzebujesz wszystkich prawda? Sklep jest gotowy do użycia, po ściągnięciu i zainstalowaniu. Na dodatek, cały czas jest wspierany i rozwijany (zobacz na forum producenta - ile dodatków i szablonów zostało zaprezentowanych w ciągu ostatniego miesiąca... ). A jeśli potrzebujesz wsparcia, to w Polsce jest też partner do dyspozycji. Bez trudu znajdziesz ich w necie.

#18 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 20 czerwiec 2015 - 14:24

Ja jak czegoś szukam to kieruje się głównie porównywarkami z prostego względu, że pokazuje mi gdzie mogę daną rzecz kupić najtaniej i tak ze znanych mi i dobrych:
Do odzieży Aladi - http://aladi.pl/ praktycznie wyszukacie wszystkie promocje jakie są w sklepach odzieżowych, a do innych rzeczy głównie używam http://gyz.pl/ czasai wspieram się allegro, ale to już coraz rzadziej. 
Dodam, ze sklepy ktore są w porównywarkach są bezpieczne bo zła opinia, raczej może ich dość skutecznie wyeliminować. 

#19 Guest_KamilaP

Guest_KamilaP
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 12:41

Najlepiej założyć własny sklep i zlecić to firmie, które się tym zajmują. Wejdź np. na stronę CleverAgency, masz tam kompleksową ofertę na stworzenie w całości sklepu bez limitów dodawania produktów i możliwość późniejszeego promowania sklepu w Internecie. Taka opcja jest najprostsza i chyba najlepsza, bo przynajmniej masz profesjonalny i estetyczny sklep.

#20 hag1

hag1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 16:09

Witamy serdecznie.Firma ARTstyle powstała z myślą o tworzeniu pięknych, unikatowych, jedynych w swoim rodzaju produktów, wykonanych własnoręcznie w naszej pracowni.Zapraszamy do naszej strony internetowej  http://www.artstyle.net.pl/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sky-shop sklep, internetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy