Skocz do zawartości

Muzyka w firmie bez ZAIKS?

muzyka w firmie muzyka zaiks przyjemna praca

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_amanda

Guest_amanda
  • Goście

Napisano 12 maj 2014 - 11:55

Chcesz miec muzykę we własnej firmie bez dodatkowych opłat? Polecam profesjonalną firmę oferującą muzykę dla firm do publicznego odtwarzania - ZAIKS - najbardziej profesjonalna oferta na rynku !!! Bez opłat dla ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV i innych oraganizacji!!! Zespół zajmuje się muzyką od ponad dwudziestu lat. Jako jedyni oferują profesjonalną muzykę radiową, kilka różnych stacji z tysiącami utworów w stylach: House, R&B, Dance, Chillout, Smooth, Jazz, Disco itp. Polecam !!!

#2 Raqudat

Raqudat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 marzec 2017 - 09:18

Powiem ci że drogie te kawałki macie a w  internecie są już nawet teraz radia które mają free music do firm czy sklepów . A do tego jak nie ma się styczności z klientem czyli siedzi się w biurze zamkniętym to nie trzeba płacić ZAiKS wiec dużo ludzi korzysta z tej opcji do tego te utwory u was to jakieś 3,5 zł sztuka a ZAiKS do firmy taki stały kosztuje koło 50 zł miesiecznie wiec chyba bardziej oplaca się kupić już cała licencje niż parę utworów z waszej strony.

Jestem jaki jestem.

#3 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 09 maj 2017 - 16:41

Zaiks zjechał z cen, ale czy jedna opłata wystarczy to nie jestem pewny co do innych Stoart itp

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: muzyka w firmie, muzyka, zaiks, przyjemna praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych