Skocz do zawartości

poszukiwany program do zarządzania zleceniem i fakturowania

faktura vat

wróć do serwisu Księgowość 33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_grzegorz

Guest_grzegorz
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 11:11

Oprogramowanie z Offigo.pl jest też całkiem tanie, licencje są najtańsze na miesiąc za 20 zł wiec mały wydatek a programy sa naprawdę fajne i pomocne w zależności od tego czy potrzebujesz cos bardziej do ogólnego zarządzania i organizacją działania firmy czy jakieś konkretne działania np rozliczanie delegacji

#22 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 10:25

Ja polecam jedno z oprogramowań Cassioli. Możesz oczywiście sprawdzić jak ono funkcjonuje w wersji testowej.
Mi bardzo pomaga, ponieważ szybko i sprawnie wprowadza się do niego dane.

#23 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 17:40

Najszybciej moim zdaniem pracuje się na R2fakturach bo można pracować tylko z klawiatury bez użycia myszki. Ma to znaczenie spore przy setkach dokumentów dziennie. Plus jest pełna obsługa magazynu oraz prosty CRM w wersji Maxi - polecma.

#24 Guest_zbikl

Guest_zbikl
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 12:20

fakturowanie polecam na bizinie. szybkie i sprawne narzędzie, a do tego bardzo korzystne cenowo

#25 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 09 grudzień 2014 - 14:49

Do zarządzania rozliczeniami i pracownikami polecam Offigo, bardzo dobry i łatwy w obsłudze program, licencje bardzo tanie stawki sa nawet 25zł za licencję, dużo ciekawych funkcji i możliwości

#26 Guest_radek11

Guest_radek11
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 21:17

Najszybciej moim zdaniem pracuje się na R2fakturach bo można pracować tylko z klawiatury bez użycia myszki. Ma to znaczenie spore przy setkach dokumentów dziennie. Plus jest pełna obsługa magazynu oraz prosty CRM w wersji Maxi - polecma.

R2faktury przetestowałem zachęcony opiniami i rzeczywiście jest świetny, ale cena wersji Maxi na razie poza moim zasięgiem niestety sad.png może jest jakaś tańsza alternatywa?

#27 Guest_tomasz

Guest_tomasz
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 18:14

R2faktury to najelpszy program do sprzedaży jaki miałem!

#28 Rafał Kośmicki COM@COM

Rafał Kośmicki COM@COM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaTORUŃ

Napisano 18 marzec 2015 - 15:05

ciekawe jest to, że większość osób, które polecają dany program piszą, jako Gość_ ja bym takiej osobie nie zaufał, która nie ma odwagi przedstawić się z imienia i nazwiska..

Coś w stylu "zrobiłem, zarobiłem, spier.... "

COM@COM Usługi Informatyczne

www.comacom.pl

tel. 698-06-06-66

#29 Sławek_M

Sławek_M

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 marzec 2015 - 15:50

R2faktury to najelpszy program do sprzedaży jaki miałem!

korzystałem, polecam.

#30 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 15:00

Rafał, dużo spamu to prawda ale nawet zarejestrowani użytkownicy go sieją. Nie ma reguły. Inna sprawa, że ja od 2 lat siedzę na tym forum i też się nie rejestrowałem bo INFOR tego nie wymusza (i mnie się to nawet podoba).

#31 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 13:58

Witam,
Jednym z najlepszych pod względem funkcjonalności i zaradności oprogramowaniem do całej księgpowości i nie tylko
jest ERP Optima firmy Comarch - jej super zalety to automatyczne ksiegowania tzw. "wzorce księgowe",
sms-owe powiadamianie klientów , zdalne logowanie klientów aby sprawdzić swoje wyniki,
możliwość wysyłania każdej tabelki do excela, możliwość importów większości danych z innych systemów
i wiele innych elementów, które to oprogramowanie posiada - zapraszamy do współpracy Biura Rachunkowe i
każdą Firmę gdzie praca z oprogramowaniem ERP Optima to Sama Przyjemność i Oszczędność Czasu i Pieniędzy. -
Jakiekolwiek zapytania prosimy kierować na mail: biuro@semaxim.pl 
Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.semaxim.pl​

#32 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 17:18

ERP to chyba trochę za dużo do fakturowania wink.png

Ja korzystam z R2faktury gdzie mam magazyn, faktury i CRM do zarządzania bazą kontrahentów. Prosto, łatwo i przyjemnie

#33 Piotr Jesionek

Piotr Jesionek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 listopad 2015 - 22:06

Zarządzanie zleceniem czego?

Programów do fakturowania są setki, polecam coś darmowego.

Jeśli ma to być program z nieco większymi możliwościami to jednak Optima.

Wdrożenia i serwis Comarch ERP XL / Optima. Autoryzowany partner Comarch. http://www.prospeo.com.pl. Szkolenia Comarch Optima. http://www.comarchsz...ptima-szkolenia

#34 Guest_kamil.kordas

Guest_kamil.kordas
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 12:41

A BizIn probowales? raz ze ma fakturowanie, prost bardzo, z logo firmy (nie wszystkie programy to maja, a wizualnosc tez jest wazna dla firmy jakby nie patrzec). ma też opcję masówek, wysyłania i robienia, dobra sprawa jak się wszystko wali i nie masz czasu na zajecie sie jeszcze fakturami, a klienci dzwonia z pretensjami. jeszcze masz tam ontrole plynnosci finansow i sporo innych bajerow wink.png

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: faktura vat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych