Skocz do zawartości


Volkswagen: Touran - opinie kierowców


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 11:39

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Volkswagena Tourana.

#2 Guest_Lucjusz_Wielki

Guest_Lucjusz_Wielki
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 11:55

Ten silnik to porażka. Gdzie się nie spojrzę, widzę popękane tłoki, rozwalony kompresor…to jakaś tragedia. Ten silnik powinni wycofać z produkcji a nabywcom aut które już go mają powinien być wymieniony na inny, za darmo. Bo poza silnikiem nie ma o co się za bardzo czepiac. Miejsca jest dużo, można przewieźć nawet 7 osób. Wyposażenie jak to w VW-kiepskie ale mój ma klimte chociaż!plastiki są tylko marnej jakości. Pewnie robione w tej samej fabryce i tego samego dnia co silnik. Szybko się wycierają i rysują.

#3 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 15:47

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Volkswagena Tourana.

 

 

Od nie dawna posiadam auto z 2011 r. w dość bogatej wersja Comfortline, z silnikiem 1,6 D brakuje mi jednak składanych lusterek i bluetooth do telefonu ,radio w najprostszej wersji też nie jest rewelacją .Auto w takiej firmy i w tej wersji powinno mieć to w tej opcji. Trochę szkoda w Ford daje więcej dodatków w takim standarcje .
 Skrzynia  DSG też dla mnie nie jest rewelacją ,zbyt długi cykl zmiany biegów ,nieraz dopiero przy obrotach koło 3000 co mocno  denerwuje . Ogólna ocena średnia , zachwytu nie ma  ..
Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych